Close

Sony NWZ-W273 Walkman incelemesi

Sony NWZ-W273 fırsatları

Melodilerinizi sulu derinliklere götüren Sony NWZ-W273 su geçirmez MP3 çalar, karada yeterince iyi ama swin testini geçti mi?

Koşucular, biniciler ve spor salonu sevenler için kol bandına bir telefon veya MP3 çalar kırbaçlar ve bir antrenmanın zorluklarına dayanabilecek bir çift kulaklık takmak kolayca yapılır. Suda aerobik aktivitesini tercih edenler için, havuzda sizi motive edecek biraz daha az seçenek vardır.

Speedo Aquabeat 2.0veFinis SwiMP3Su ikilemindeki müziği zaten çözmeye çalışan su geçirmez MP3 oynatıcılardır ve şimdi Sony NWZ-W273 hepsi bir arada MP3 çalar kurulumu, aynı paketi çok daha şık bir tasarımda ve hatta tatmin edecek bir sesle sunma potansiyeline sahiptir. en ateşli audiophiles.

Onları havuza daldırıp, spor salonunda bir seans geçirip şehirde koşturarak, kuru ve ıslak koşullarda kesip kesemeyeceğini öğrenmek için Sony NWZ-W273 Walkman'i test ettik.


Sony NWZ-W273 Walkman: Tasarım

Parlak siyah, beyaz, pembe ve mavi renklerde mevcut Sony, önceki W Serisi MP3 çalarların görünümüne ve hissine sadık kalarak, her şeyi tek bir bağlanan esnek lastik boyun bandıyla kulaklıklara yerleştirdi ve hepsi 2 metreye kadar% 100 su geçirmez .

Sağdaki Çalma, Parçaları Atlama, Bekletme ve Açma anahtarları ve pil bildirim ışığı ile fiziksel düğmeler kulaklıklar arasında bölünmüştür. Solda, depolanan çalma listelerine erişebileceğiniz Ses kısıcı ve Şarkıları karıştır düğmesini bulacaksınız.


Ayrıca kutuda iki set kulak tıkacı, boynun arkasına oturması için bir ayar bandı ve MP3 çaları klipslediğiniz küçük bir USB şarj yuvası yuvası bulunmaktadır. Hayal kırıklığı yaratan bir şekilde, bir USB'yi doğrudan cihaza bağlamanın bir yolu yoktur, bu da o küçük kızağı kaybetmemeye güvendiğiniz anlamına gelir.

Sony NWZ-W273 Walkman: Konfor

29g'de, kabaca biriPod Shuffleve onları bir kez çektiğinizde neredeyse fark edilmezler. Esnek boyun bandı, herhangi bir tahrişe neden olmazken, büyük veya küçük boylarla değiştirilebilen kulaklıklar, kulağın içine mükemmel bir şekilde oturur ve en azından onları havuz dışında takmaya geldiğinde güvende olur.


Sony NWZ-W273 Walkman: Dayanıklılık

% 100 su geçirmez olabilirler, ancak bu onları yerel yüzme havuzunuzun sınırları dışında test edebileceğiniz anlamına gelmez çünkü tuzlu suda kullanılmak üzere üretilmedikleri için bunlar plajda pek kullanılmaz.

Bu, ter ve yağmur gibi neme karşı koruyacak şekilde üretildikleri ve tek tel olarak sadece boyun bandıyla çantanızın dibine düştüklerinde kendi içlerine dolanmaları konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Sony NWZ-W273 Walkman: Ses Kalitesi

Kapalı dinamik 13,5 mm sürücüler, Aquabeat 2.0 da dahil olmak üzere test ettiğimiz diğer su geçirmez MP3 oynatıcılardan daha üstün bir ses türü sağlamalarının ana nedenidir. Yüksek tizlerle ses ve netlik açısından mükemmellerdi, ancak söz verdiği güçlü baslardan yoksundu.

Yüzmeye odaklanmanıza ve dışarıda yoğun alanlarda koşuyorsanız ideal olan ortam gürültüsüne izin verdiğinde dış gürültüyü bloke ederek mükemmel bir gürültü önleme işi yaparlar.


Sony NWZ-W273 Walkman: Performans

Bunun en önemli satış noktası, MP3 çaların onları yüzmeye götürebilmesi, bu yüzden önce onları denemek için havuza gittik. Onları takmak, ilk önce gözlükleri ve yüzme şapkasını sonra kulaklıkları mı yoksa tam tersi mi olduğunu anlamak için zorlu bir meseleydi.

Sonunda, birkaç dakika uğraştıktan sonra, kıpırdama şansı olmadığından emin olmak için ayar bandını kullanarak onları güvenli ve yerinde tuttuk.

Yüzmenin ilk on dakikasında ses performansı etkileyiciydi ve kulaklıklar yerinde kaldı, ancak sonra hepsi hızla değişti. Havuzun bir turunu yapmak için döndüğümüzde, tomurcuklardan biri fırladı ve hızlı bir şekilde geri takılmasına rağmen, diğer kulaklığa aktaran herhangi bir ses çıkarmayı bıraktı.

Sadece birkaç dakika sonra ses kesilmeye başladı ve onu açma girişimlerimizin bile hiçbir etkisi olmadı. Daha ileri testlerde, ses olumsuz bir şekilde etkilenmişti ve artık başlangıçta gerçekten harika olan sesi vermiyordu.

Havuzun dışında ve spor salonunda dışarıda, Walkman müzik dinlemenin güvenli ve göze çarpmayan bir yolunu sundu ancak ses, test ettiğimiz diğer spor kulaklıklarla karşılaştırılamaz.

Sony NWZ-W273 Walkman: Karar

Sony NWZ-W273 Walkman MP3 çalar için her şey çok umut vericiydi, ancak sonuçta en çok konuştuğu alanı etkilemekte başarısız oldu. Önemli konfor kutusunu işaretledi ve düşüp düşmeyecekleri konusunda endişelenmeden koşu veya spor salonunda giymek için yeterince güvenliydi.

Pil ömrü de harika ve size 60 dakikalık oynatma sağlayan üç dakikalık hızlı şarjın eklenmesiyle, genellikle bir gece önce şarj etmeyi hatırlayacak yeterli teknolojiye sahip olanlar için mükemmel.

Şüpheye mahal vermesi için haftada birkaç kez test ettikten sonra havuzda kesmemişti. Kulaklıklar gevşediğinde, ses ciddi şekilde etkilenerek onları yana atıp onlar olmadan yüzmeye devam etmek istemenize neden oldu. Daha kuru ortamlarda veya koşu için dışarıda kullanılabilecekleri için, bunlar en iyi sulu derinliklerde tutulur.

Sony NWZ-W273 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Sony NWZ-W273 fiyatı £ 59