Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sony PlayStation 3 ve Vita mağazaları U dönüşünde Temmuz'dan sonra açık kalacak

Sony PlayStation 3 ve Vita mağazaları U dönüşünde Temmuz'dan sonra açık kalacak

Sony'nin Playstation Store'u, başlangıçta planlandığı gibi bu yaz PS3 ve Vita kullanıcıları için kapanmayacak. bildirdiğimiz gibigeçen ay, PS3 mağazası 2 Temmuz 2021'de kapanacaktı, Vita mağazası da 27 Ağustos 2021'de aynı şeyi yapacaktı. Ancak, Sony Interactive Entertainment Başkanı ve CEO'su Jim Ryan, PlayStation Blog'daki bir gönderide, yanlış karar verdi ve mağazalar çalışmaya devam edecekti. Ancak PSP mağazası 2 Temmuz 2021'de planlandığı gibi kapanacak.


İçindeonun gönderisi, Ryan, oyuncuların bu platformlara olan tutkusunu ve kullanıcıların bu klasik oyunları yakın gelecekte satın almaya devam edebileceklerini fark etti. 'PS4, PS5 ve yeni nesil VR için son teknoloji yeni oyun dünyaları yaratmaya devam ederken, tarihimizin bu parçasını oyuncuların eğlenmesi için canlı tutabildiğimiz için mutluyum.”

Görünüşe göre PlayStation bu mağaza kapanışlarıyla ilgili çok fazla olumsuz geri bildirim almış ve bu büyüklükte bir şirketin müşterilerine yanıt verdiğini görmek harika. PS5'in kullanılabilirliği kıt olsa da, kullanıcıları yükseltmeye ikna etmek zor, bu nedenle oyun deneyimlerinin bir kısmını ellerinden almak, onları yalnızca başka bir platforma itecek.

Yeni bir zaman çizelgesinden söz edilmemiş olsa da, bu mağazalarda er ya da geç zamanın gelmesi zorunludur. İlk kapanış, kaynakları yeni ürünlere odaklama çabasıydı ve eski platformlarda daha az kaldığı için, artık geçerli olmadığı bir zaman gelecek. Ancak şimdilik, klasik FIFA ve Gran Turismo'nun keyfini huzur içinde çıkarmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

  • PS5 stok takipçisi: PS5 önümüzdeki 24 saat içinde nereden satın alınır?
Bugünün en iyi Sony PlayStation fırsatları Sony Playstation 4 (PS4) Mono... Amazon Prime 8,37 $ PlayStation 2 Eye Toy Kamerayı Görüntüle Amazon 9,50 $ Uncharted: Kayıp Miras... Amazon Prime 16 $ God Of War Playstation Hits'i Görüntüle... Amazon Prime 17,49 $ Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz