Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • Sony PlayStation 3D Ekran: Satın alma nedenleri

Sony PlayStation 3D Ekran: Satın alma nedenleri

Bir 3DTV'de büyük harcamaya hazır değil misiniz? Sony PlayStation 3D ekran, görsel yeniliği kucaklamak için daha ucuz bir çözüm olabilir. Paranızı harcamak istemenizin tek nedeni bu değil ...


Daha fazla PS3 sahibinin 3D oyun devrimini benimsemesini sağlamak amacıyla,SonyPlayStation markalı 24 inç 3D hazır ekranını geçen yıl E3'te tanıttı. Sonrailk gecikmeler, nihayet İngiltere'de satın alınmaya hazır hale getirildi.

Daha fazlası: Sony Xperia XZ3 incelemesi: Bravia tasarımlı çarpıcı ekrana sahip kaliteli bir Android amiral gemisi

Stereoskopik becerisinin yanı sıra, Sony PlayStation 3D ekranını kapmak için paranızı neden ayırmanız gerektiğine dair size on anlık görüntü veriyoruz.

1.Kaygan Ekran

24 inçlik, tam HD 1080p çözünürlüklü ekran ve kenar LED aydınlatma teknolojisi, net görseller ve etkileyici bir kontrast oranı sağlar.


2.Maksimum 3D

Aktif deklanşör teknolojisi ve entegre bir 3D verici, yıkıcı bir stereoskopik deneyim sunar.

3.İki oyunculu aksiyon

Uyumlu oyunlarda SimulView, teknik özelliklere sahip iki oyuncunun kendi bireysel, tam ekran beslemelerini 2D olarak görmesini sağlar.


Dört.Sadece oyun için değil

Bir set üstü kutuya bağlayabilir ve TV ve filmleri 3D veya 2D olarak izleyip izlemeyeceğinizi seçebilirsiniz.

5.Kanca

İki HDMI, bir bileşen bağlantı noktası ve PS3, 3D'ye hazır PC'ler ve diğer 3D konsollarla uyumluluk ile çok boyutlu bir merkezdir.


6.Tatlı ses

Oyun sesinizi kapsayan yerleşik hoparlörler ve 5W subwoofer, oyunlara ve filmlere ciddi bir ses etkisi sağlar.

7.Gecikmesiz eylem

240 Hz yenileme hızı ile 3D televizyon, televizyonu izlerken akıcı, gecikmesiz PS3 oynanışı ve bulanık olmayan görüntüler sunmalıdır.

8.PlayStation 3D gözlükler

Aktif deklanşör teknolojisini kullanarak, kutuda bir çift 3D özellik alacaksınız, ancak daha fazlasını istiyorsanız, her biri 69 $ (İngiltere £ TBC) ödemeniz gerekecek.

9.Kutudan çıkar çıkmaz oyun oynama

Amazon veya diğer onaylanmış perakendecilerden bir tane almayı planlıyorsanız, ekran anında 3D aksiyon için Killzone 3 ve Gran Turismo 5'in bir kopyasıyla birlikte gönderilecektir.


10.Para konuşur

Gemideki oldukça etkileyici teknik özelliklere rağmen, PlayStation 3D monitör, bugüne kadarki en ucuz 3D izleme yollarından biridir.

Sony PlayStation 3D monitör fiyatı: 449 £

Bağlantı:Sony.co.uk