Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sony PlayStation VR 2 oyun kulaklığı, PS5 konsol savaşını kazanmaya ayarlandı - işte nasıl

Sony PlayStation VR 2 oyun kulaklığı, PS5 konsol savaşını kazanmaya ayarlandı - işte nasıl

NSPS5vsXbox Serisi XKonsol savaşı şu anda tüm hızıyla devam ediyor, her iki yeni nesil konsol, hem oyuncuların zihin paylaşımı hem de finansal satışlar açısından hakimiyet için birbirleriyle yarışıyor.

Her iki Pingtwitter tarafından da kanıtlandığı gibiPS5 stok takipçisiveXbox Series X stok takipçisi, bu sistemlerin her ikisini de satın almak şu anda dünyadaki diğer herhangi bir üründen daha zor ve bu, lansman dönemi öncü saldırısından sonra savaşı merak uyandıran bir şekilde hazır bıraktı.

Bununla birlikte, daha uzun konsol savaşının nasıl oynayacağı bilinmiyor. Daha iyisi varsa çok şey düşecekPS5 oyunlarıhariçXbox Series X oyunları, oyunlar gibiHer zamanbir konsol savaşının karar vericisi (oyuncular aptal değildir, eğer konsolunuzda oynayacak neredeyse hiç iyi oyununuz yoksa başarısız olur) ve bu, her iki amiral gemisi konsolun açısından ne kadar eşit eşleştiğini düşünürsek, bu iki kat doğrudur. donanım.

  • Netflix, Disney+'ın yaraladığı yaraları, abonelerin bayılacağı şaşırtıcı yeni özelliklerle yamalar
  • Samsung Galaxy Fold 3, beklemeniz gereken 'son teknoloji' katlanabilir
  • Super Nintendo Switch Pro konsolu doğrulanmış içeriden sızdırıldı

Bu nedenle, oyunların yanı sıra, üstün bütünsel oyun ekosistemi sunan bu mevcut konsol nesil savaşı kazanılacak gibi görünüyor. Ve bu konuda Sony kağıt üzerinde net bir kutup konumunda.


Sadece Sony hakkında çok konuşulanlar değilPlayStation VR 2orijinal olan uzun vadeli uyuyan hit üzerine inşa edilecek olan borudan aşağı inen sanal gerçeklik kulaklığıPlayStation VR, Ama oradaayrıca fısıldarbu yeniPlayStation Taşınabilir 5Gel konsolu da işin içinde.

Bu iki donanım parçasının birleştirilmesi, Sony'nin Microsoft'un Xbox Series X veXbox Serisi Sbasitçe olamaz – sanal gerçeklik oyunları ve el tipi video oyun konsolu.


Ve eğer Sony, daha önce piyasaya sürülen PSVR 2 ve PSP 5G gibi bir şey sunarsa,yakın zamanda tasavvur edilenbir dizi sayesindesızıntılar ve fısıltılar, o zaman oyuncular bazıları için mağazadaçokBu konsol neslinin heyecan verici oyun deneyimleri.

Örneğin, aşağıdaki videoda görülebileceği gibi, 4K OLED RGB ekran, tam kablosuz işlevsellik, değiştirilebilir pil paketleri, Micro SDXC bağlantı noktası, PS5 USB-C bağlantısı ve devasa bir sanal kitaplığa doğrudan erişim ile birlikte gelen bir PSVR 2 gerçeklik oyunları ve deneyimleri, oyuncu çenelerini kusurda çok sıkı bir şekilde bırakacaktır.


Bu arada, Sony, akışta uzmanlaşmış bir eşlik eden PSP 5G el bilgisayarı sunarsaoyuncunun zaten sahip olduğu oyunlar, ister PlayStation Now üzerinden, ister sadece oyun kitaplıkları aracılığıyla, o zaman God of War 2 ve Horizon Forbidden West gibi AAA deneyimlerinin her ikisini de evde yaşayabileceksiniz.vegiderken.

Bu donanımların her ikisi de piyasaya sürüldüğü takdirde, her konsol savaşındaki en önemli itici güçlerden birini, yani ivmeyi sağlayacaktır. Konsol nesilleri o kadar uzundur ki, hem finansal performans hem de oyuncu zihniyeti açısından ivmeyi korumak için, çığır açan yeni donanım sürümleri bir konsolun başarısına gerçekten yeni bir soluk getirebilir.

Nintendo'nun nasıl yayınladığını görünNintendo Anahtarı Litekonsol ve aksesuarlar gibiNintendo Halka Uygunve yayınlamaya hazır görünüyorNintendo Anahtarı Progelecek mali yılda da bu olgunun kanıtı olarak. Nintendo Switch, Japon konsol üreticisi için harika bir başarı oldu, ancak şimdi, ömrünün yarısında, bunu sürdürmek için yeni donanımlara ihtiyaç var.

Ve bir sürePS5 ProveyaPS5 İnceMuhtemelen, bu sistemler bir geç aşamada oynar. İşte bu nedenle, bu konsol neslinin ilk yarısında PSVR 2 ve potansiyel olarak PSP 5G, oyuncuların paralarını ve sadakatlerini nereye yatıracaklarına karar vermede çok önemli olabilir.


VR veya taşınabilir potansiyeli olmayan bir Xbox Series X veya her ikisine sahip bir PS5 arasında ne satın alınır sorusu sorulursa, paramı nereye koyacağımı kesinlikle biliyorum.

Bugünün en iyi SteelSeries Arctis 7P fırsatları SteelSeries Arctis 7P... Amazon Prime 226,75 TL GörüntüleSteelseries sıkıca 7p ... ebay 298,95 ABD Doları Görünüm SteelSeries sıkıca 7P ... Kogan.com 299 ABD Doları Görünüm SteelSeries sıkıca 7P ... Dick Smith 299 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • En iyi oyun koltuklarıoyun oynarken rahat oturmak
  • Oyuncular aşırı pahalı konsollara karşı savaşırken PS5 soyucuların başı dertte