Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Sony PS Now incelemesi: Uygulamalı

Sony PS Now incelemesi: Uygulamalı

Sony PS Now fırsatları Resim 1/4

Sony PS Now incelemesi


Sony PS Now incelemesi
Resim 2/4

Sony PS Now incelemesi

Sony PS Now incelemesi
Resim 3/4

Sony PS Now incelemesi

Sony PS Now incelemesi
Resim 4/4

Sony PS Now incelemesi

Sony PS Now incelemesi

Sony PlayStation Now yaz aylarında ABD'ye geliyor ve PS3 oyunlarını PS4'ünüze aktarmanıza izin verecek. İşte Sony PS Now uygulamamız ...


Sony PlayStation Now, cihazınıza oyun akışı yapmanızı sağlayan yepyeni bir çevrimiçi oyun hizmetidir. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review,PS3,PS Vitaveya seçilen Sony Bravia TV.

Ocak ayında başlayan Beta testiyle ABD'de 2014 yazında piyasaya çıkması nedeniyle, hizmet PS4 sahiplerinin eski oyunları buluttan yayınlayabileceği anlamına geliyor ve geriye dönük uyumluluk sorununu çözmeye yardımcı oluyor.

Hizmete henüz Birleşik Krallık'ta bir çıkış tarihi verilmedi - hangi ülkeler hizmeti alacaklar, muhtemelen geniş bant altyapılarına bağlı olacaklar. Nihai ABD paketleri ve fiyatları henüz açıklanmadı, ancak bunların muhtemelen iki paket olacağı söylendi - bir kiralama ve bir abonelik.

Sony PS Now: Özellikler

Çeşitli Sony ürünlerine akış yapmanın yanı sıra, oyununuzu cihazlar arasında da taşıyabilirsiniz, böylece PS3'ünüzde bir oyun oynamaya başlarsanız oturumu kapatıp PS Vita'nızda veya TV'nizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz - bir şey izlerken tanıklar arasında geçiş yapmakla aynı kavramNetflix.

Hizmet ayrıca aşağıdaki gibi akıllı telefonlara akış yapabilmelidir:Sony Xperia Z1ve gibi tabletlerSony Xperia Tablet Z.

Sony PS Now: Oyunlar

Sony, CES'te yalnızca dört oyunla hizmeti demo yapıyordu -Bizden geriye kalanlar,İki ruhun ötesinde, Kuklacı veSavaş yükseliş tanrısı. Başka hangi oyunların mevcut olacağına veya lansmanda kaç oyun olacağına dair hiçbir bilgi yoktu.

God of War Ascension'ın buluttan yayınlandığı bir PS Vita'da oynadık. Oyun anında gerçekleşti ve küçük ekranda grafik kalitesinde herhangi bir bozulma göremedik.

Kuklacı bir Sony Bravia TV'de oynarken de gözle görülür bir gecikme olmadı - tıpkı doğrudan bir PS3'ten oynamak gibiydi. O oyunda da video kalitesinde belirgin bir düşüş olmadı.


Sony PS Now: Karar

Sony PS Now, eski PS3 oyunlarını hala oynayabilmek isteyen PS4 sahipleri için harika bir haber. Cihazlar arasında kesme ve değiştirme yeteneği de çok ikna edici. Bir an önce hizmete sıkışıp kalmak istediğimizden, genişbantımızın Birleşik Krallık'taki zorluğun üstesinden geleceğini kesinlikle umuyoruz. Daha fazla bilgi edindiğimizde sizi haberdar edeceğiz.

Sony PS Now çıkış tarihi: İngiltere - Yaz 2014, Birleşik Krallık - TBC

Sony PS Now fiyatı: TBC