Close
 • Ana
 • /
 • Oyun
 • /
 • Sony PS4 Pro incelemesi: Pingtwitter'ün resmi PlayStation 4 Pro incelemesi

Sony PS4 Pro incelemesi: Pingtwitter'ün resmi PlayStation 4 Pro incelemesi

Sony PlayStation 4 Pro fırsatları

2020'de neden bir PlayStation 4 Pro satın almanız gerektiğinin hızlı bir özetini arıyorsanız, o zaman işte bu: 4K, HDR TV'niz varsa PS4 Pro satın almanız gerekir. Bu kadar basit.


4K ve HDR'ye hazır TV'lerin her hafta daha uygun fiyatlı hale gelmesiyle, onu güçlü bir PS4 yükseltmesiyle eşleştirmek, oyun cennetinde yapılan bir evliliktir. PS4 Pro, ekstra gücünü çekerek yalnızca HDR'nin sağlayabileceği tüm zengin, derin ve canlı renk kontrastlarıyla 4K, 2160p çözünürlük sunar. Örümcek Adam'danAssassin's Creed Odysseykesinlikle inanılmaz görünüyorsun. SizinPS4 oyunlarıbuna hayatlarında ihtiyaç duyarlar.

Tabii ki, bir 4K TV'niz yoksa, şu anda bir PS4 Pro sizin için olmayabilir. Ama ezilmeyin, çünkü aynı zamandaPS4 İncePS4'ün tüm gücünü daha sessiz ve daha modern bir form faktöründe bir araya getiren.

Tam bir şey isteyenler ve oyunlarını sınırlara çıkarmak isteyenler için okumaya devam edin ...

PS4 Pro incelemesi


Red Dead Redemption II gibi oyunlar normal bir PS4'te inanılmaz görünüyor, ancak bir PS4 Pro'da inanılmaz derecede güzel çalışıyorlar.

Bazı oyunlar daha iyi sunumu hak ediyor. Tıpkı etli bir GPU'ya ve şık bir monitöre büyük paralar saçan bir PC oyuncusu gibi, konsol oyuncularının da seçtikleri sanal maceraların hak ettiği kadar çarpıcı görünmesini gerçekten istiyorlarsa aynı şeyi yapmaya istekli olmaları gerekir. Çünkü yaptığınızda, şunun gibi çekimler alırsınızbu.

Bu çekim, Pingtwitter'ün 3.000 £ 'en iyi 4K HDR TV'si' LG E6'da sunulan sadakate yaklaşamasanız da, PS4 Pro'nun ilgili olduğu her şeyi özetliyor. Süper net 4K çözünürlük, zengin ve canlı renkler ve kontrast açısından güzel derinlikte görüntüler. PS4 Pro'da sunulan grafiklerin mükemmel göründüğünü söylediğimde bana güvenin.


PlayStation 4 Pro incelemesi

PS4 Pro, tıknaz tarafta biraz olabilir, ancak bu ekstra büyüklük, beraberinde birçok ekstra dahili özellik getiriyor.

Evet, PS4 Pro, bir sistemin grafik güç merkezidir ve tartışmasız şimdiye kadar yapılmış en etkileyici konsoldur. PC oyunlarında zengin bir geçmişe sahip biri olarak, dürüstçe söyleyebilirim ki, Pro, istenen para karşılığında, 4K oyun PC'lerine kıyasla bu miktarın beş katına mal olan bir oyun sistemi sunuyor. Bu gözden geçirenin gözündeki fark, basitçe o kadar küçüktür ve nispeten düşük fiyatı, sınıfının en iyisi oyun kitaplığını ve kullanım kolaylığını düşündüğünüzde, neden başka bir yerde oyun oynayacağınızı gerçekten sorgulamanız gerekir.

PS4 Pro incelemesi


İlk nesil vanilya PS4'lerden farklı olarak, PS4 Pro, uzun süreli kullanımdan sonra bir jet motoru gibi üflemeye başlamayacak.

İlk bakışta, PS4 Pro kesinlikle bir seyirci olmadığı için inanacağınızı sanmıyorum. Pingtwitter KulelerindePS4'ün daha ince tasarımından hiç emin değildikestetik olarak, ancak daha büyük, neredeyse komik bir şekilde üç katmanlı Pro ile zihnimiz belirlendi. Genel şekil aynı kalırken, orijinal sistemin şık, döşeme benzeri sadeliği artık iyi ve gerçekten yok oldu. Güzellik, elbette bakanın gözündedir.

Sony PS4 Pro incelemesi

Önceki modele çok benzer şekilde, PS4 Pro, arkadaki ek USB yuvaları da dahil olmak üzere tüm olağan giriş ve çıkışlarla birlikte gelir.

Ekstra katmanın yanı sıra, sistemin kendisinde her zamanki gibi iş olmasına rağmen. PS4 Pro'nun arkasına PS4 Slim'e kıyasla 'yeni' eklenen bir dijital optik bağlantı noktasının yeniden tanıtılması, burada Pingtwitter Towers'ta toplam audiophiles olduğumuzu düşündüğümüzde kesinlikle memnuniyetle karşılandı. Cidden, HDMI üzerinden ses çalıştırmaktan kaçınabiliyorsanız, o zaman yapın!

Bu nedenle hızlı bir özet olarak, PS4 Pro'nun arkasında bir HDMI, dijital optik, USB, ağ ve güç bağlantı noktalarının yanı sıra ön tarafında bir USB bağlantı noktası desteği vardır. Güç ve açma düğmeleri fiziksel olarak kalıyor, orijinal olarak PS4 Slim'te yapılan bir değişiklik, ancak şimdi konsolun orta katmanında dışa bakan uzatılmış şeritler.

 • PlayStation VR incelemesi: şimdi indirimde, ancak hayattan daha mı iyi?

PS4 Pro incelemesi

Örümcek Adam gerçek bir performans güç merkezidir, bu yüzden gerçekten Manhattan adaletini yerine getirmek istiyorsanız, PS4 Pro en iyi yoldur.

Ancak dış ayrıntılara bakmak, minimum değişiklik yapmak ve ardından PS4 Pro'nun PlayStation 4 üzerindeki gelişimini sorgulamak aptallıktır. Bebeklik çağında başlayan bir süreçte, yinelemeli sürümler - akıllı telefon pazarında gördüğünüz gibi - artık tam olarak çekişe sahip. Önceki sistemlerde yapılan yinelemeler, on yılda bir toptan değişikliklerden ziyade artık norm haline geldiğinden, sistem ömrü kısalıyor ve kısalıyor.

PS4 Pro incelemesi

Assassin's Creed Odyssey, AC serisinin içinde bolca hayat kaldığını ve 4K ve HDR'de Antik Yunanistan'ın hiç bu kadar iyi görünmediğini kanıtladı.

Hızla değişen bir endüstri görmek için orijinal PS4'ün PS4 Slim'e nasıl dönüştürüldüğüne bakmanız gerekiyor, daha sonra PS4 Pro ile kadro açısından artırılmadan önce. Sony'nin artık konsol pazarına tek konsoldan hepsini yönetme mantığı olmadan yaklaşması, aynı anda birden fazla sistem sunması, oyun pazarının çeşitlendiğini hissettiğini gösteriyor.

PS4 Pro incelemesi

Yeni oyunların çoğu, son Devil May Cry V gibi PS4 Pro'ların artırılmış istatistikleri için destekle geliyor.

Ve dürüst olmak gerekirse, haklı olduklarını düşünüyoruz. Oyuncular, yaş aralığı ve finansal güç açısından artık çok çeşitli ve yatak odasında oynayan 8 yaşındaki bir çocuğun 4K, HDR TV ve PS4 Pro'ya ihtiyacı olmasa da, 34 yaşındaki bir profesyonel kesinlikle . Yıllardır 4K, HDR TV'leri Pingtwitter Towers'ta test ediyoruz ve çoğu 1080p konsol grafiklerini yükseltmede oldukça iyi işler yapmış olsa da, doğal olarak 2160p çıkış veren uygun bir 4K oyun makinesinin farkı inanılmaz derecede belirgindir.

PS4 Pro incelemesi

Apex Legends, PS4 Pro'da çalışan bir ödül gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda oynaması tamamen ücretsiz!

Demek istediğim, yine, bu resimlerden bazılarına bakın! LG E6'ya bağlı PS4 Pro'da Red Dead Redemption II veya Spider-Man gibi AAA başlıkları oynamak nefes kesici ve her zaman mümkün olan en iyi ses ve görsel doğruluğu kovalayan biri için hem yenisini görmek inanılmaz derecede tatmin edici oldu ve daha eski oyunlar her zamankinden daha iyi görünüyor.

 • Hazine, gözyaşları ve zafer: Uncharted 4'ü neden seveceksiniz: Bir Hırsızın Sonu

PS4 Pro incelemesi

Sony, PS4'teki özel ürünlerle gerçekten parkın dışına atıyor ve God of War, PS4 Pro'daki gözlere hitap eden böyle bir örnek.

Çünkü PS4 Pro'yu alırsanız, 2160p görseller alışacağınız bir şey. Nitekim, Sony'nin 2016 sonundaPS4 Pro için 45 başlık optimize edilecek, PlayStation 4 Pro'yu incelerken sisteme koyduğumuz her oyun daha pürüzsüz ve daha iyi görünmelerini sağladı - size söyleyeyim, Kratos ve Arthur Morgan hiç bu kadar güzel görünmemiş!

PS4 Pro incelemesi

Ekrandaki çok sayıda Freaker sürüsüyle, PS4 Pro'nun bu ekstra performansına sahip olmak, Days Gone için gerçekten bir fark yaratıyor.

İyi bir örnek, aylar önce piyasaya sürülen Deus Ex: Mankind Divided. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, HDR'yi işlemek üzere yamalandı ve orijinal PS4'teki iki oyundan zaten etkileyici görsellerine tamamen alışmış olmama rağmen, bu oyunun 11'e çıktığını ve bazı yeni donanımlara ateşlendiğini görmek beni hala şaşırttı. .

PS4 Pro incelemesi

NetherRealm Studios, MK11'i Switch'te 60 fps'de çalıştırmayı başardı, böylece PS4 Pro'da ne kadar iyi çalıştığını hayal edebilirsiniz.

Yakınlarda insanlarla konuşurken yüz ve zırh ayrıntıları - Jensen'in omuzlarında kalan yağmur damlaları gibi - kristal berraklığındaydı, Prag'ın karanlık ve yapay olarak aydınlatılmış sokaklarına adım atar atmaz neon mavisi tüm cepleri, kırmızı ve beyaz, renk derinliği ve kontrast çarpıcıydı. PS4 Pro'nun aşağıdakilerden biriyle ortaklaşa neler yapabileceğini görmek için size tam bir deneyim bile vermediğini söylediğim gibi bu resimlerden yalnızca bazılarına bakmanız yeterli.en iyi televizyonlaryapabilir.

PS4 Pro incelemesi

PS4'e özel olarak, Horizon: Zero Dawn'ın harika vahşilerinde oynarken HDR'nin ek avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şimdi bakın, PC'de teknik olarak daha iyi bir görsel deneyim elde edebilir misiniz? Her zamanki gibi, cevap elbette evet, ancak PS4 Pro'nun sunduğu fantastik sadakati aşmak için binlerce harcamanız gerekir. Mesele şu ki, ekrana baktığınız ve nerede taviz verilmesi gerektiğini göremediğiniz bu tür grafikler, konsol oyunları için bir norm değil ve şu anda PlayStation 4 Pro, oyun oynadığım tek sistem. bunu yapar.

PS4 Pro incelemesi

Oyun kurulumunuza özel bir PS4 Pro eklemek ister misiniz? Destiny 2 ile birlikte gelen bu Glacier White tasarımına ne dersiniz?

Elbette, PS4 Pro'nun donanımı için gerçek test, yaklaşan AAA oyunlarının piyasaya sürüldüğünü gördüğümüzde ve daha zorlu parçacık efektleriyle nasıl başa çıktığına ve daha fazla oyunun 30 fps'den 60 fps'ye daha yakın çalışıp çalışamayacağına şahit olduğumuzda gelecek, ancak yine de neye dayanıyorsa testlerimiz sırasında teslim edildi, o zaman bu giriş fiyatı noktası daha da makul hale gelecekti.

PS4 Pro incelemesi

Yanında çalışan PS4 Pro ile PSVR daha da iyi performans gösterir. Konsolda sanal gerçekliği seviyor musunuz? Bu sizin için bir makinedir.

Yani, ham grafik doğruluğu açısından, PS4 Pro bunu sağlar. Peki ya kullanıcı deneyimi ve genel paket? Bu PlayStation 4 Pro incelemesinde daha fazla ilerlemeden önce, Pingtwitter'ün PS4 Pro'nun kutudan çıkarma videosuna hızlıca göz atmanızı öneririz.

PS4 Pro incelemesi

Metro Exodus, şu ana kadar 2019'un en iyi oyunlarından biri olduğunu kanıtladı ve PS4 Pro'da daha da iyi görünüyor ve çalışıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, PS4 Pro - Slim'in daha önce yaptığı gibi - PlayStation 4 oyuncusuysanız alıştığınız oyun platformunun aynısı. Arayüz aynı, mağaza aynı ve özellik aynı. Paket ve hızdaki iki büyük fark, ilk olarak, PS4 Pro'nun 1 TB'lık bir sabit sürücü ile birlikte gelmesidir;Depolama açısından Xbox One S- ve ikinci olarak, sistem önyüklemesi ve kullanıcı arayüzü ile ilgili diğer her şey daha hızlı ve sorunsuz çalışır.

PS4 Pro incelemesi

PS4 Pro'nuzla nostalji caddesinde bir gezintiye çıkmak ister misiniz? Crash Team Racing - Nitro Fueled'ı bir deneme için verin.

Dinlenme durumundan önyükleme, sistemi her açtığımızda, PS4 Pro ekran açıldığında hazır olduğundan neredeyse anlık değildir. Bir profile giriş yapmak için bir düğmeye basın ve XrossMediaBar anında kullanılabilir, alt menüler ve oyunlarda sorunsuzca gezinebilirsiniz. Evet, kullanıcı arayüzündeki genel hız artışı küçüktür, ancak bir bölüm veya başlığın genişletilmiş ayrıntıları yüklenirken mikro bekleme olmadan veya menüleri açarken veya kapatırken kekemelik olmadan gerçekten fark edilir bir fark yarattığını görünce şaşırdık.

PS4 Pro incelemesi

Driveclub dişte biraz uzun olabilir, ancak PS4 Pro'nun ek gücü ile oynamak için hala çok güzel bir oyun.

Kulağa burada bitkinlik yapıyormuşuz gibi gelebilir, ancak deneyimlerimize göre şeytan her zaman ayrıntıdadır ve bir ürünü her gün kullandığınızda, kusurları (ne kadar küçük olursa olsun) aşinalıkla daha belirgin hale gelir ve zamanla küçülmeye başlar. Neyse ki, PS4 Pro, konsolun kullanıcı arayüzü daha pürüzsüz ve her zamankinden daha fazla ağrısız çalışarak bunları ezdi.

Ayrıca paket açısından PS4 Pro'nun 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcı ile gelmediğini söylemenin oldukça alakalı olduğunu düşünüyoruz. Bunun bir darbe olduğunu düşünüp düşünmemeniz, bunun gibi bir sistemden ne istediğinize ve ayrıca 4K Ultra HD paketli bir Xbox One S'ye sahip olup olmadığınıza bağlı olacaktır.

 • Dishonored 2: Pingtwitter, Arkane'nin Seviye Tasarım Direktörü Christophe Carrier ile ateşli yeni başlık hakkında röportaj yapıyor

PS4 Pro incelemesi

Sekiro: Shadows Die Twice, jilet keskinliğinde performans gerektirir ve PS4 Pro en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sunar.

Şimdiye kadar tahmin edeceğiniz üzere, PS4 Pro'yu Pingtwitter Towers'ta gerçekten çok seviyoruz. Bu incelemede de gördüğünüz gibi, burada Zlatan'ın kahramanca görüntüsüne baktığınızda da oyunlar Sony'nin yeni, süper güçlü konsolunda kesinlikle harika görünüyor.

Bununla birlikte, uyarılar var. Öncelikle, bu incelemenin hemen başında belirtildiği gibi, PS4 Pro'dan en iyi şekilde yararlanacak TV kurulumuna sahip değilseniz (veya yakında yükseltmeyi planlamıyorsanız), o zaman bu değerli bir yükseltme değildir. Bu sistem yalnızca 4K'ya yatırım yapıyorsanız düşünülmelidir. İkincisi, 4K Ultra HD Blu-ray'e zaten yatırım yaptıysanız, bu sistemin aşağıdaki gibi bir 4K Ultra HD Blu-ray oynatıcının yanında oturması gerekir.iyi incelenmiş Panasonic DMP-UB900veya piyasada bunları oynayabilen diğer konsollar,Xbox One S, veXbox One X.

Bununla birlikte, bugün piyasadaki mümkün olan en iyi görsel-işitsel konsol oyun deneyimine tamamen aç olanlar için, o zaman PS4 Pro kesinlikle sizin için.

 • Şimdiye kadarki en korkunç oyunlar: oynamanız gereken korkunç oyunlar

PS4 Pro incelemesi: karar

Sony PS4 Pro incelemesi

DualShock 4 değişmemiş olsa da, en sevdiğiniz PS4 Pro oyunlarını oynarken hala harika bir küçük çevre birimidir.

Prometheus bir zamanlar güçlerini çalmak için Yunan tanrılarının atölyesine girerken, PC oyunlu PS4 Pro da öyle. Pro, bir oyun bilgisayarının 4K özellikli GPU'sunun tek başına fiyatından daha düşük bir fiyata 2160p, HDR oyunu mümkün olan en erişilebilir tak ve çalıştır yöntemiyle sunar. Neredeyse anında açılır, bugün piyasadaki en iyi genel oyun ekosistemine sahiptir ve her şeyin daha pürüzsüz ve daha hızlı olması sayesinde kullanımı bir zevktir.

Herkes için değil, PS4 Pro, 4K TV kurulu olmayanlar için neredeyse kesinlikle aşırıydı, ancak zaten 2160p, HDR oyun için donanımlıysanız veya çok yakında olmayı planlıyorsanız, PlayStation 4 Pro mutlaka satın alınmalıdır.

 • En iyi yeni PlayStation 4 ve PS4 Pro fırsatları

Sony PS4 Pro: Haberler, Güncellemeler

23 Haziran 2019- Bir süredir piyasada olan herhangi bir donanımda olduğu gibi, PS4 Pro'nun fiyatı, eşzamanlı olarak daha fazla paket sunulduğu için yavaş yavaş düşmeye başlıyor. Dolayısıyla, Red Dead Redemption II ile 1 TB PS4 Pro almak istiyorsanız, bunu Amazon'dan yalnızca 349 £ karşılığında alabilirsiniz. Bu, birkaç ayda neredeyse 25 sterlin düştü.

Kullanılmış bir sistemi satın almaya hazırsanız, o zaman şu anda mevcut olan konsollarla bu yeni fiyattan yaklaşık 100 sterlin düşebilirsiniz.eBay'deyaklaşık 249,99 £ karşılığında. Şu anda eBay'de de çok sayıda özel sürüm PS4 Pro konsolu var, 1 TB God of War sürümü ve burada ve orada çok çekici Glacier White sürümü de var.

E3 2019'u geçtik şimdiden birkaç fiyat düşüşü oldu ve Kara Cuma ve Noel'i de vurduğumuzda olması muhtemeldir. PS5'in resmi olarak ne zaman piyasaya çıkacağını bilmiyoruz, ancak Microsoft'un Xbox Scarlet için bir Tatil Sezonu 2020 sürümünü hedeflemesiyle Sony'nin benzer bir şey yaptığını görmekten şaşırmayacağız.

Fiyatların, özellikle Amazon Prime Day 2019'da daha da düşmesi muhtemeldir, bu yüzden gözlerinizi Pingtwitter'lere bağlı tutunen iyi PS4 fırsatlarıresmi duyuru geldiğinde rehberlik edin, çünkü bazı pazarlıklardan yararlanmak için harika bir zaman olacak.

 • Pingtwitter Smackdown: Xbox One X ve PS4 Pro