Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Sony PS5, kalp krizine neden olan fiyat noktasında ön sipariş için yükseliyor

Sony PS5, kalp krizine neden olan fiyat noktasında ön sipariş için yükseliyor

Sadık PlayStation oyuncuları şu anda her son doları cimri yapıyor ve biriktiriyor, böylece birSony PS5başlatmak için çok iyi birçokdaha büyük kumbara.


Bunun nedeni, merakla beklenen yeni PlayStation 5 konsolunun, gözü sulandıran 9999 İsveç Kronu için MediaMarkt İsveç'te ön sipariş için satışa çıkması ve cüzdanı kıran 1.047 $ (859.73 £) değerine dönüştürülmesidir.

Bu fiyat, doğruysa, saygın Sony analisti tarafından canlandırılan Sony hayranları için şüphesiz kafa karıştırıcı bir yumruk olacaktır.Hideki Yasuda'nın önceki tahminiPS5'in Kasım 2020'deçok ulaşılabilirbaşlangıç ​​fiyatı 499 $ (410 £).

Bu fiyata PlayStation 5, şu fiyattan 100 $ daha fazla sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewmevcut konsol nesline hakim olmaya devam edenbirimlerin iki katından fazlasını satmakolarakXbox One, ancak en iyi PS3 hit mağaza raflarından 100 $ daha az. Ve hepimizin unutmasın diye, 599 $ PS3 fiyatıfelaketSony için, oyuncuları uzaklaştırmak ve Microsoft Xbox 360'ın nesli kolayca kazanmasına yardımcı olmak.

Yine de oyuncular için iyi haber, MediaMarkt İsveç'in 'PS5 bilgilerinin geçici olduğunu ve piyasaya sürülmek üzere değiştirilebileceğini' belirtmesidir, bu nedenle bu değişikliklerin fiyatının yanı sıra listelenen özellik ve özelliklerini de içerebileceğini tahmin ediyoruz. Bununla birlikte, şu anda PS5 konsolunu sepetinize ekleyebilir ve konsolu sigortalama seçeneğiyle bile mağazada ödeme işlemine devam edebilirsiniz (aşağıdaki resme bakın).


Sony PS5 PlayStation 5 fiyatı

Sony PS5 bir alışveriş sepetine eklenebilir ve şu anda MediaMarkt İsveç'te ödeme yoluyla alınabilir.


(Resim kredisi: MediaMarkt İsveç)

Bu, MediaMarkt'ın ön sipariş fiyatlandırmasında ne kadar emin olduğu sorusunu gündeme getiriyor ve şimdi Sony PS5 konsolunun gelecek yıl geldiğinde ne kadar perakende satış yapacağı konusunda hepimiz ne kadar emin olabiliriz.

1.000 doların üzerinde birgülünç bir şekildeYeni bir sistem için endüstrinin ortalama fiyatlandırma geçmişini göz önünde bulundurarak bir konsol için yüksek fiyat noktası, hatta eski konsolların Formula 1'i, Neo-Geo AES, ABD'de 649.99 dolardan piyasaya sürülüyor. Sony, PlayStation 5 bir bine yakın veya daha fazla bir fiyat noktasıyla piyasaya sürülürse, kelimenin tam anlamıyla rekorlar kıracaktı.


Görünüşe göre, bu fiyatlandırma pek olası görünmüyor. Sony neden PS4'ün iki katı fiyatına mal olan bir konsolla mevcut kullanıcılarının büyük bir kısmına dönüşecek olan şeyi yabancılaştırıp durdursun? Elbette, eğer herhangi bir şey olursa, bu, başların Microsoft'unXbox Scarlettdaha önce birsüper ucuz, yalnızca akış konsolu.

Gerçekte, MediaMarkt'ın İsveç'teki oyun meraklılarından gelen ön siparişleri artırmaya başlayabilmesi için bu fiyatın süper oyun güvenli bir yer tutucusu olması muhtemeldir ve aynı zamanda kendisini bir ön siparişi değiştirmek zorunda kalmaktan da korur. resmi açıklamadan sonra fiyat yukarı doğru.

Konsolun bu kadar yüksek fiyatlandırılmasıyla, resmi fiyat geldiğinde (ki neredeyse kesinlikle çok daha düşük olacağını düşünüyoruz), ön sipariş maliyetini aşağıya doğru ayarlayacak, yeni düşük ücret için ücret alacak veya farkı müşteriye iade edecek.

Yine de, Sony'nin PS5'i ne kadar ucuza üretebileceğini ve hatta bir kayıp lideri olarak, kesinlikle en üst düzey donanımla dolu olduğunu düşünmek ilginç. Işın izleme özellikli bir Radeon GPU, 7 nm AMD Ryzen CPU, hızlı SSD depolama, özel bir 3D ses işleme birimi ve RAM kovaları ile yüklenmiş bir sistem gerçekten 500 doların altında bir fiyata perakende satış yapabilir mi? O kadar emin değiliz, ancak nedenen iyi PS5 oyunları?


Bugünün en iyi Nacon Revolution Unlimited Pro denetleyici fiyatları 39 Amazon müşteri yorumu Playstation 4 Revolution ... very.co.uk £ 119,99 Nacon Revolution Unlimited'ı Görüntüle ... 365games.co.uk £ 119,99 View Man. Nacon Unl.Pro PS4 NACON Amazon £ 125 Nacon Revolution Unlimited'ı görüntüleyin ... argos.co.uk149,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Üzerinden:NoteBookCheck

Kaynak:TweakTown