Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sony PS5 gizli silahı, PSP 5G'yi Xbox Series X'in ölümcül darbesi yapacak

Sony PS5 gizli silahı, PSP 5G'yi Xbox Series X'in ölümcül darbesi yapacak

Bir hafta daha geçti ve bir kez daha gelecekPlaystation 5oyuncular her zamankinden daha parlak görünüyor.


Sadece büyük bir yeni dalga değilPS5 stokuABD ve İngiltere'ye indi, bu da binlerce oyuncunun daha eğlenmeye başladığı anlamına geliyorPS5 oyunları, ancak yeni söylentilerden ne bekleyebilecekleri hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı.PlayStation VR 2.

Uzun süredir gömülü bir ipucuAyrıca, potansiyel olarak bir PlayStation Portable 5G'nin gizli gelişimine işaret ettiği de ortaya çıkarıldı (PSP 5G) PS5 için el konsolu.

Her iki yeni nesil donanım parçası da piyasaya sürüldüğü takdirde Microsoft ve onun için kötü haber olacak.Xbox Serisi XveXbox Serisi SHer ikisi de Kuzey Amerikalı konsol üreticisinin sağlayamayacağı deneyimler sunacağından, sanal gerçeklik ve elde taşınabilir konsol oyunları.

Ve ne kadar başarılı olduğu düşünüldüğündeNintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı LiteSon dört yılda, oyun topluluğunda kaliteli elde taşınabilir oyun deneyimleri için açlık olduğunu gösteriyor.


Nintendo'nun aksine, şu anda birgelen söylentili sürümbirNintendo Anahtarı ProGelişmiş grafik performansı sunacak konsol, Sony'nin genel merkezinde, PSP 5G'yi uçuracak ve dünya çapında Xbox oyuncularının yaralarına tuz basacak gibi görünen çok farklı bir özel silaha sahip.

O özel silah?Şimdi PlayStation, oyuncuların yüzlerce oyunu doğrudan konsollarına yayınlamasına olanak tanıyan oyunlar için dijital Netflix yayın hizmeti. Ve PlayStation Now'ın güzelliği, bir PSP 5G için mükemmel bir ortak olacağından, konsollar kesinlikle burada uygun bir kelimedir.

Bunun hakkında düşün. Bir oyuncu, yepyeni PSP 5G konsolunu hevesle açar ve açar, ana ekrandan PS Now'ı seçer ve ardından yeni oyuncağına hızlı 5G bağlantısı sayesinde buluttan yüzlerce oyunu anında sorunsuz bir şekilde yayınlamaya başlar.


Ayrı oyunlar satın almak yok, oyunların yüklenmesini beklemek yok - sadece anında maksimum oyun oynamak. Dahası, bu harika grafik deneyimlerini desteklemek için yerel bir donanıma ihtiyaç duyulmadığından, oyuncular sadece en sevdikleri oyunların taşınabilir sürümlerini değil, gerçek oyunları da oynayacaklar.

İşe gidip gelirken Cyberpunk 2077'den bir yer mi istiyorsunuz? Sorun yok. İş yerindeki öğle yemeği molası sırasında Horizon Forbidden West'in devasa açık dünyasını keşfetmek ister misiniz? 5G'nin etkin olduğu bir buluttan AAA oyunları akışıyla kilidi açılacaktı.

Dahası, PS Remote Play ile bir PSP 5G, oyuncunun evindeki PS5 konsolunda yüklü olan oyunları oynama yeteneğinin de kilidini açar. Oyunları buluttan yayınlamak yerine, oyunlar her zaman açık olan PlayStation 5'ten yayınlanacaktı. mevcut, önceden satın alınmış kütüphaneler. Bu, oyuncular için elde taşınır cihazı alırken değer teklifini çok daha çekici hale getirecek ve Nintendo'nun yaklaşımıyla gerçekten çelişecek.

Ve,Pingtwitter'ün daha önce belirttiği gibi, burada ayrıntıları verilen teknolojiler, hem 5G gibi donanımlar açısından hem de PS Now gibi yazılımlar ve daha geniş PlayStation ekosistemi açısından, Sony'nin hepsi zaten tekerlekli evinde var. Microsoft'un kendine ait mükemmel bir oyun akışı hizmeti olmasına rağmen, Sony'nin 5G ustalığına veya el konsolları üretme mirasına sahip değil.


Doğal olarak Sony tarafından PSP 5G hakkında hiçbir şey doğrulanmadı ve şimdiye kadar duyduğumuz her şey kesinlikle sızıntılar ve doğrulanmamış söylentiler aleminde. tuz gibi olmayabilir. Ancak oyundaki faktörler hakkında ne kadar çok düşünürseniz, oyunun o kadar mantıklı olduğuna şüphe yoktur.özgeçmişSony'nin avuçiçi oyunlara yaptığı son baskı değildi.

Teknoloji, yazılım ve pazar dışarıdan bir bakış açısından orada görünüyor ve bu neslin böyle bir teklifinin, Japon firmasının daha büyük bir güce sahip olduğunu gören mevcut konsol savaşında Sony'nin Xbox Series X'e karşı konumunu güçlendirmeye yardımcı olacağına şüphe yok. hariçKonsol satışları açısından 2'ye 1 liderson genden içine.

God of War Ragnarok'ta dışarıdayken kıyameti yaşama fikri gerçekten ağız sulandıran olduğundan, yakında somut bir şeyler duyacağımızı umuyoruz.

Bugünün en iyi SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Kulaklık fırsatı 6 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ SteelSeries Arctis Pro... Amazon Prime £299 SteelSeries Arctis Pro'yu Görüntüle... Amazon Prime £299,99 SteelSeries Arctis Pro'yu Görüntüle... Amazon Prime £385,37 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Diğer PlayStation haberlerinde, scalper'ların PS5 listelerinin bildirilmesiyle birlikte, scalpers üzerindeki baskı hız kazanıyor gibi görünüyor.sonra pazar yerlerinden yasaklandı.

Burada, Pingtwitter'te bu hareketi memnuniyetle karşılıyoruz, çünkü gerçek şu ki, kafa derisi yüzücülerin acı hikayelerine rağmen, şu anda dünyadaki birçok acı ve sefalete büyük katkıda bulunuyorlar.

Binlerce olmasa da yüzlerce PS5 konsolu satın alıp ardından oyunculardan RRP'lerinin iki, hatta üç katını talep etmenin asil veya haklı hiçbir yanı yoktur. Ve nedenleri hakkında ne kadar az şey söylenirse o kadar iyi.

Bir kafa derisi makinesinin bunu sadece açlıktan ölmek üzere olan çocukları olduğu için yaptığını okuduğumuz zamanlar gülünçtür. Ve konsolların dünyanın belirli yerlerinde oyuncuların eline geçmesini sağlayan bir tür Robin Hood figürü oldukları fikri gülünç.

PS5 soyucular, kusurlu bir pazardan ve perakendecilerin on binlerce dolarlık pantolonlara karşı ilgisizliğinden istifade eden bir başka çabuk para kazanan aracıdır.

Bir çocuk Noel sabahı veya doğum gününde uyandığında ve PS5'i olmadığında, suçlu yüzücüler olur, bu yüzden onların karanlık uygulamalarına karşı tepkilerin hız kazanmaya devam etmesi harika bir haber. Scalper'ların PlayStation VR 2 veya PSP 5G lansmanında olumsuz etkisinin yakınından bile geçmeyeceğini umuyoruz.