Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Ghost of Tsushima'nın Sony PS5 versiyonu PlayStation patronunun ağzını yere bırakıyor

Ghost of Tsushima'nın Sony PS5 versiyonu PlayStation patronunun ağzını yere bırakıyor

Ghost of Tsushima kesinlikle görünecekçarpıcıüzerindePlaystation 5(PS5). Bu, PlayStation patronu Shuhei Yoshida'ya göre, kısa süre önce yaklaşmakta olan aksiyon-macera oyununda savaşmak için her oturduğunda 'bunalmış' olduğunu açıkladı. Japon priziyle konuşmakFamitsuYoshida sonra devam ettinot etmeksahneler o kadar güzel ki, sahneyi gerçekmiş gibi çekmeye sık sık ara veriyor.


Açık olmak gerekirse, bu, başlığın geleceğinin bir onayı değilPS5. Yoshida hangi konsolu kullandığını açıklamadı. Ancak PlayStation'ın ardışık düzenindeki en yeni konsolu denemeyeceğini veya merakla beklenen Samuray destanının PlayStation 5 için başlatılmayacağını hayal etmek zor. 4K Ultra HD veya 8K Ultra HD (HDR ile, Tabii ki), bu rekabeti suya düşürürdü.

Sızıntılara ve söylentilere ayak uydurmadıysanız, PS5olmak için ayarlamakÜst düzey, sekiz çekirdekli, AMD Ryzen tabanlı bir CPU, amaca yönelik bir GPU, özel yapım bir 3D ses yonga seti ve önyükleme için ultra hızlı SSD depolama içeren mutlak bir konsol canavarı. Ayrıca 8K Ultra HD görselleri desteklediği ve PlayStation VR ile çalışması gerektiği vePlayStation VR2, duyurulduğunda - kutudan çıkar çıkmaz.

İşin aslı şu ki, PlayStation 5 oyunları, üzerinde sunulan hiçbir şeye benzemeyecek. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewYani Yoshida aslında ikincisi ile olan deneyiminden bahsediyorsa, Sony'nin bir sonraki amiral gemisi konsolunda nasıl performans göstereceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Ne yazık ki, Japon oyun devi PS5'in (ve eğer öyleyse PS5 Pro'nun) paketlerini çıkarana kadar ne kadar beklememiz gerektiğini bilmiyoruz.aynı anda iki modeli piyasaya sürüyor).

Günümüzün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu Black bundle Sony PlayStation 4 Pro ... Office Depot399,99 GörünümPlayStation 4 Pro 1 TB Konsol ... Amazon Prime 558,99 ABD Doları Siyah paketi görüntüle Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon Prime 592,99 ABD Doları PlayStation 4 Pro 1 TB Konsolunu Görüntüle Amazon Prime 593,89 ABD Doları Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz