Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Sony PS5, PlayStation 5 için tasarlanmış yeni bir PSVR 2 ile birlikte piyasaya sürülecek

Sony PS5, PlayStation 5 için tasarlanmış yeni bir PSVR 2 ile birlikte piyasaya sürülecek

Sony PlayStation VR 2 (PSVR2), Artırılmış Gerçeklik (AR) ile birlikte piyasaya sürüldüğünde harika dünyasına dokunması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacak bir dizi yerleşik kamera ile birlikte gelecek.Playstation 5(PS5) 2020'de ortaya çıktı.


İlkortaya çıkarılmışHollandalı blog Let'sGoDigital tarafından, iddia edilen PSVR2'nin patent başvurusu, mevcut PlayStation VR (PSVR) ile neredeyse aynı bir tasarıma sahip olacağını ortaya koyuyor - ön tarafa iki entegre kamera ve arkaya bir entegre kamera eklenmesi dışında .

  • PS5 içeriden ÇILGIN Sony PlayStation konsolu tasarımının gerçek olduğunu doğruladı
  • Sony, Microsoft'un Xbox Two'una rakip olmak için PS5 ve PS5 Pro'yu aynı anda piyasaya sürecek
  • Bu Sony PS5 özelliği, PlayStation'ın Xbox ile ölüm maçında en büyük hile

Let'sGoDigital, Move kontrol cihazında bir kamera, gelişmiş izleme ve hareket algılama için kulaklığın kendisine yerleştirilmiş LED'ler ve her göz merceğinde kullanıcının retinasına 3D görüntüleri yansıtabilen özel bir ekran olduğunu ekliyor.

Tüm bu bileşenlerin doruk noktası, kullanıcının, tıpkı bir AR kulaklık takarken olduğu gibi çevresini görmesine olanak tanıyan heyecan verici yeni bir 'Şeffaf Mod'a güç verecek - bu da Sony'nin yol haritasında en az bir PSVR AR başlığı olduğunu gösteriyor.


(Resim kredisi: Let'sGoDigital)

Bazı söylentiler, Sony PlayStation VR 2'nin önümüzdeki yıl (Kasım-Aralık 2020) tatil sezonunda Sony PlayStation 5 ile birlikte piyasaya çıkacağına inanıyor. Ancak, bu iddiayı destekleyecek kesinlikle hiçbir kanıt yok.

Kesin olarak bildiğimiz tek şey, PS5'in bu dönemde piyasaya çıkacağı. En azından Sony PlayStation CEO'su Jim RyanKABLOLU söylediGeçen hafta, Baş Sistem Mimarı Mark Cerny de konsolun destekleyeceğini onayladıIşın izleme.

Onaylanan diğer ayrıntılar arasında, özel yapım AMD Navi CPU ile donatılmış olarak gelen PlayStation 5,8K Ultra HD görsellerkutunun dışında veyepyeni güç tasarrufu modubu, çok daha verimli sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review.


Günümüzün en iyi Orijinal Sony PlayStation 4 ve Sony PlayStation 4 Pro fiyatları 962 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Fantom Sürücüler 2TB PS4 SSD ... Amazon Prime 369,95 $ 302,52 $ Düşük Stok Logitech G29 Racing Wheel for ... Amazon Prime 382,41 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony PlayStation 4 Sınırlı ... Amazon $ 467,83 $ 429,41 PlayStation 4 Jet Black'i Görüntüle ... Amazon Prime $ 432,82 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz