Close

Sony SmartBand Talk incelemesi: Uygulamalı

Sony Smartband Talk fırsatları Resim 1/4

Sony SmartBand Talk incelemesi


Sony SmartBand Talk incelemesi
Resim 2/4

Sony SmartBand Talk incelemesi

Sony SmartBand Talk incelemesi
Resim 3/4

Sony SmartBand Talk incelemesi

Sony SmartBand Talk incelemesi
Resim 4/4

Sony SmartBand Talk incelemesi

Sony SmartBand Talk incelemesi

Sony'nin en son giyilebilir ürünü, akıllı saat, fitness takipçisi ve e-okuyucunun bir karışımı. Sony SmartBand Talk uygulamamıza bir göz atın


SonySmartBand Talk, markanın hızla büyüyen giyilebilir cihazlar pazarına yaptığı en son eklemedir ve Sony'nin IFA basın konferansında,Sony Xperia Z3amiral gemisi akıllı telefon ve Sony SmartWatch 3.

Temelde yaptığınız her şeyi veya en azından bir Sony cihazında yaptığınız her şeyi izleyen Sony'nin Lifelog platformuyla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Daha fazlası: Sony Xperia XZ3 incelemesi: Bravia tasarımlı çarpıcı ekrana sahip kaliteli bir Android amiral gemisi

Sony SmartBand Talk: boyutlandırın ve oluşturun

SmartBank Talk, benzer bir form faktörüne sahiptir.Samsung Gear Fit, kayıştan daha geniş olmayan ince bir ekranla. Kontroller oldukça basittir ve yan taraftaki birkaç düğme ile sınırlıdır.

Cihaz su geçirmezdir, bu nedenle onu spor salonunda ve ayrıca duşta tutabilirsiniz, bu da hayatınızı takip etmesi gereken bir cihaz için iyi bir haber.

SmartBank Talk, piyasaya sürüldüğünde siyah renkte sunulacak ve daha sonra 2014'te başka renkler de mevcut olacak.


Sony SmartBand Talk: Özellikler

Bir ivmeölçer ve alarm ölçer de dahil olmak üzere beklediğiniz aktivite izleme teknolojisinin yanı sıra, Talk'ta ayrıca dahili bir hoparlör ve mikrofon da vardır, yani kolunuzda yapabildiğiniz gibi bileğinizden sesli komutlar ve çağrılar yapabilirsiniz. smartwatch. Bileğe takılan diğer akıllı cihazların çoğu gibi, Talk kendi başına çalışacak şekilde değil, akıllı telefonunuzla birlikte çalışmak üzere tasarlandı.

Ayrıca kendi seslerinizi life yer imlerine atayabilir ve belirli akıllı telefon işlemlerini gerçekleştirmek için sesinizi kullanabilirsiniz.

SmartBand Talk Ses Kontrolü, başlangıçta Japonca, İngiltere ve ABD İngilizcesi, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca'yı destekleyen lansmanda sunulacak.

Sony SmartBand Talk: Ekran

Sony, bir LCD ekran kullanmak yerine, alışılmadık bir karar alarak, bir e-kağıt ekran üzerinde gördüklerinize benzer şekildeTutuşmakveyaKuytuhatta çift ekranlı ekranın arkasıYotafon.

Bu, ekranın her zaman açık olduğu anlamına gelir, böylece çok fazla pil ömrü kullanmadan saati bir bakışta kontrol edebilirsiniz.

Ekran bir dokunmatik ekran değil, bu da başlangıçta sezgisel olarak ekranı kaydırmaya çalışırken kafamızı biraz karıştırdı.

Sony SmartBand Talk: Pil

Sony'ye göre Talk 5 günlük bir pil ömrü sunacak. Açıkçası, henüz bunu test etme şansımız olmadı, ancak laboratuvara tam bir inceleme modelini yerleştirir sağlamaz daha yakından bakacağız.

Sony SmartBand Talk: Karar

E-kağıt ekranı biraz sıra dışı görünüyor, hatta ilk başta biraz tarihli, ancak pil tasarrufu söz konusu olduğunda bu harika bir fikir. Tasarımı seviyoruz ve cihazı takmaktan memnuniyet duyarız, bu nedenle tam bir test çalışması için onu almak için sabırsızlanıyoruz.

Sony SmartBand Talk çıkış tarihi: Sonbahar 2014

Sony SmartBand Talk fiyatı: 159 euro, İngiltere fiyatı TBC