Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Sony WH-1000XM3 incelemesi: hala harika ama WH-1000XM4 ile değiştirilmek üzere

Sony WH-1000XM3 incelemesi: hala harika ama WH-1000XM4 ile değiştirilmek üzere

Sony WH-1000XM3 teklifleri 13 Amazon müşteri yorumu Sony Sony WH-1000XM3 Wireless ... Adorama189 ABD doları Görünüm

Bir cümleyle Sony WH-1000XM3 incelemesi: HARİCİNDE satın alabileceğiniz en iyi gürültü önleyici kulaklıklar… Sony WH-1000XM4 bugün geliyor ve daha da iyi. Oh bak!


• İşte bizimSony WH-1000XM4 incelemesi

Hem müzikten hem de sükunetten keyif alıyorsanız yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri, gürültü önleyici bir çift kulaklıktır ve hiçbiri Sony WH1000XM3'ten daha iyi değildir. Ve böylece, hiç bitmeyen gösteriye arkadaşlarıma tekrar hoş geldiniz: Sony WH-1000XM3 incelememiz!

Şu anki sahibiEn iyi gürültü önleyici kulaklıklarİki yıldır üst üste Pingtwitter Ödüllerinde taç ve galip olan WH-1000XM3, Sony'nin kulak üstü, kablosuz, amiral gemisi gürültü engelleyicilerinin üçüncü sürümüdür. Yakında daha akıllı özelliklere sahip bir haleften bahsediliyor, ancak ses kalitesi ve gürültü azaltma söz konusu olduğunda bu güzellikleri nasıl geride bırakacağını görmek zor.

Sony WH-1000XM3: kalite ve tasarım oluşturun

Siyah veya gri macun rengi mevcuttur.Göze git, belki de dünyanın en güzel kulaklıkları değiller, ama WH-1000XM3 görünüşü (ve) sıkıcı olmadan iyi yapılmış ve ciddi. WH-1000XM3, Bowers & Wilkins PX veya Beats Studio 3 ve hatta Bose 700 gibi bir stil ifadesi değildir, ancak hiçbir şekilde kötü görünmüyorlar. Ayrıca, kafaya oldukça yakın bir profil tutuyorlar, bu yüzden gösterişli şeyleri sevmezseniz, onlar da uyacak.


Daha da önemlisi, fevkalade rahattırlar. 255g'de, Siyah Beyaz PX'ten (önceki favorim) yaklaşık% 25 daha hafiftir ve bunu hissedebilirsiniz. Bu, süper yumuşak kafa bandı ve kulaklık dolgusu üzerinde daha az baskı anlamına gelir, bu nedenle çoğu kulak üstü aletlerde olduğu gibi kulaklarınız ısınsa da uzun süre hoş hissederler.

Onları bulan biri üzerinde test ettik.çokUzun süre takılamayacak kadar rahatsız edici olan kulaklıklar, bunlarla gerçekten yaşayabilirler. Ayrıca çok düzgün bir şekilde katlanırlar (aksineyeni Bose NC700) ve seyahat için akıllı bir kumaş kılıfla birlikte gelir.

Bose 700 gibi, WH1000XM3 de çalma, duraklatma, atlama ve ses düzeyini kontrol etmek için kulaklıklardaki dokunmatik panelleri kullanır. Düğmeler ve sürgüler belki daha kolay bir kontrol aracı olabilirdi, ancak tasarım açısından daha az zarif olurdu. Dokunmatik kontrollere alışmak için biraz zaman ayırın ve ara sıra kaçırılan veya yanlış yorumlanan musluğa rağmen muhtemelen onları beğenmeye başlayacaksınız.


Sesli asistan seçiminiz (Google, Siri, Alexa) kulaklığa uzun bir basışla etkinleştirilir. Dış sesleri içeri almak için elinizi kulaklığın üzerine yerleştirmek (örneğin bir kafede hızlı bir konuşma için) kullanışlıdır, ancak bunu yapan bir limon gibi görünseniz de.

  • Shure Aonic 50 incelemesi- en iyi gürültü önleyici kulaklıklar arasında

Sony WH1000XM3: ses ve gürültü engelleme

Akıllı tasarımdan daha iyi ve daha da önemlisi, WH-1000XM3'ün hem sesi mükemmel hem de gürültüyü mükemmel bir şekilde kesmesidir. Gürültü engelleme, lansmanda sınıfının en iyisiydi ve yeni Bose bile çok daha iyi görünmüyordu. Müzik çalmasa bile, onları taktığınız an, başka bir dünyaya girmeye benziyor.

Sony WH-1000XM3 incelemesi

Kulaklığı böyle örtün ve yakın çevrenizden gelen sesin içeri girmesine izin verin


Bir yol temizleme ekibinin yanından yüksek bir pompayla, püskürtülerek ve her yerde trafikle geçtik - bir konuşma bile yapamazdınız, ama tamamen kesildi. Büyücülüktü.

WH1000XM3 aynı zamanda gürültü gidermeyi mevcut faaliyetinize göre akıllıca otomatik olarak uyarlar ve bu gerçekten kullanışlıdır - şehirde yürürken veya bir ofisteyken size yönlendirilen konuşmalara biraz yakın trafik gürültüsüne izin verir. Her birini tercihinize göre ayarlayabilir veya kapatabilirsiniz.

Ses becerileri de oldukça etkileyici. Bu Sony'ler, sonik ayrıntılara gösterilen titiz dikkatin yanı sıra, dolu ancak hiçbir şekilde bunaltıcı olmayan bas performansı sayesinde olağanüstü derecede zengindir. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, Sony'nin uygulamasında bir EQ var, ancak bunun gerekli olduğundan emin değilim.

Karşılaştırıldığında, B&W PX daha ince bas üretir, ancak Bose gürültü engelleyicileri daha iyi bir kelime istemek için 'daha pürüzsüz' ve belki de uzun süreli dinleme için daha uygun bir sese sahipken, biraz daha güçlü bir üst uç sunarlar. ancak önemli anlara daha az dahil olur. Dürüst olmak gerekirse, tercih ettiğiniz kalite farklılığından çok tercih ile ilgili olacaktır. Stillerine aldırmazsanız, Beats Studio 3'ü de karışıma dahil edebilirsiniz - mükemmel ve ne yazık ki küçümsenmiş bir ANC kulaklık çifti.

Sony WH1000XM3 incelemesi: Karar

Sony WH-1000XM3 incelemesi

İstasyondan istasyona, Düsseldorf şehrine geri dönün, Iggy Pop ve David Bowie ile tanışın

Sony WH1000XM3 haklı olarak 2019 Pingtwitter Ödülü kazandıve piyasaya sürüldüklerinden bu yana en iyi ANC kulaklık seçimi olarak kaldı. Bose Noise Canceling 700 göründüğü kadar iyiyse (inceleme örneğimiz çalışmayı durdurmadan önce), belki Sony'nin hükümdarlığı sona erecek, ancak bunlar hala mükemmel kulaklıklar. Biraz daha yaşlı olduğunuzda, onları da indirimli bulma olasılığınız daha yüksektir. Hayal kırıklığına uğramayacaksın.