Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Sony WH-1000XM4, yeni Bang & Olufsen Beoplay H95 tarafından AMBUSHED

Sony WH-1000XM4, yeni Bang & Olufsen Beoplay H95 tarafından AMBUSHED

Pingtwitter'lerin üzerinden sadece haftalar geçtiSony WH-1000XM4 incelemesiPingtwitter, gürültü önleyici teneke kutuların ses üretimi ve kalitesiyle uçup gitti. O kadar etkilendik ki kulaklığa maksimum 5 yıldız verdik.


Ancak şimdi, yüksek kaliteli, gürültü önleyici kulaklık tacı için yepyeni bir rakip ortaya çıktı ve çılgın bir yüksek fiyat noktasının yanı sıra bazı çılgın gelişmiş yeni teknolojiler kullanıyor.

Bu yeni meydan okuyucu? Üreticinin resmi sitesinde yeni tanıtılan Bang & Olufsen Beoplay H95 Adaptif ANC kulaklıklar.

Bang & Olufsen Beoplay H95

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beoplay H95, yapımcı için 95 yıllık ses mirasını kutlamak için yaratıldı ve bu kutular 'uzun süreli rahatlık ve etkili Aktif Gürültü Önleme ile nihai dinleme deneyimi için üretildi.'


Ses açısından, H95, aynı zamanda Bang & Olufsen'in dijital sinyal işleme (DSP) motoruyla da yüklenen, neodim mıknatıslı iki özelleştirilmiş 40 mm titanyum sürücüyle birlikte gelir. Buna ek olarak, kulaklık, kullanıcının bulunduğu ortama göre dinamik olarak ayarlanan son teknoloji ürünü Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahiptir.

Pil ömrü, şarjlar arasında 38 saatlik etkileyici bir oynatma süresinde ve bu da ANC açıkken duruyor. Kutuların pil kapasitesi 1.110 mAh'dir. ANC'yi kapatın ve 50 saatlik bir pil ömrüne bakıyorsunuz.


Bang & Olufsen Beoplay H95

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

Yapı açısından, H95, 'lüks ve üstün bir uyum' sağlamak için tasarlanmış yumuşak kuzu derisi ile kaplanmış sünek hafızalı köpüğü paketleyen kulak üstü oval şekilli kulak kapları ile birlikte gelir.


Kulaklıklar, 323 gram ağırlığında alüminyum, titanyum ve polimer karışımından yapılmıştır ve çok olgun, profesyonel bir estetik yaratan koyu anodize kaplanmıştır.

Fiyat gelince, oturmanın zamanı gelebilir. Bang & Olufsen Beoplay H95, cüzdan kıran bir 700 sterline mal oldu.

Bang & Olufsen Beoplay H95

(Resim kredisi: Bang & Olufsen)

H95 buna değer mi? Pekala, hiper lüks teknolojisi ve ekranda inşa kalitesi göz önüne alındığında, bunlar floş audiophile için pekala olabilir. Ortalama bir Joe için, yine de, Sony'nin WH-1000XM4'ü muhtemelen H95'in 350 sterlinlik fiyatının tam olarak yarısına perakende satış yapacak.


Daha uygun fiyatlı gürültü önleyici kulaklıklar için Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olunen iyi gürültü önleyici kulaklık satın alma rehberi.

Bugünün en iyi SONY WH-1000XM3 fırsatları 13 Amazon müşteri yorumu Sony Sony WH-1000XM3 Wireless ... Adorama189 ABD doları GörünümSony WH1000XM3 / B kablosuz ... Crutchfield.com247,95 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Sony WH-1000XM3 Kablosuz ... Amazon Prime 348 $ 248,96 $ Sony WH1000XM3 Kablosuz Gürültüyü Görüntüleyin ... Walmart348 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Black Friday fırsatları İngiltere