Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklık incelemesi: satın alabileceğiniz en iyi kulaklıklar

Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklık incelemesi: satın alabileceğiniz en iyi kulaklıklar

Bu Sony WH-1000XM4 incelemesi bir cümleyle: Eski patronla aynı şekilde yeni patronla tanışın… Ancak, bir fiyat 'sıfırlamasını' haklı çıkaran birkaç ek hoş geldiniz düzenlemesiyle. Sonuç: Sony WH-1000XM4,en iyi gürültü önleyici kulaklıklarsatın alabilirsiniz, ancaken ucuz gürültü önleyici kulaklıklarbir süredir anlaşmalar.


Yakın zamandaki kadar iyiShure Aonic 50gibi göreceli gazilerden bahsetmeye gerek yokBose NC 700ve - satışta kaldığı sürece -Sony WH-1000XM3Sony'nin en son gürültü engelleme özellikli kulaklıklarını yenecek hiçbir şey yok. Mevcut bir favoriye bir dizi yeni özellik eklerken, gerçekten önemli olduğu yere (ses kalitesi ve gürültü engelleme) sunmaya devam ederken, Sony'nin henüz kazanmaktan sıkılmadığı açık. Bunun kazanmayacağı tek şeyen iyi çalışan kulaklıklar.

Sony WH-1000XM4: fiyat ve stok durumu

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony WH-1000XM4şu anda sevkiyat yapıyorlar, fiyatı İngiltere'de 349 £ ve Euro Bölgesi'nde 379 € gibi. Amerika Birleşik Devletleri'nde 349 dolara bakarken, Avustralyalılar 499 AU $ ödemeyi bekleyebilir.

Sony, henüz kendi web sitesi veya Amazon veya başka bir perakendeci aracılığıyla satmaya başlamadığı için gerçek kullanılabilirlikleri biraz değişken olabilir.


Günümüzün en iyi gürültü önleyici kulaklıklarının geri kalanı, Sony WH-1000XM4 Kablosuz ile ilgileniyor ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat% 10 indirimli Sony WH-1000XM3 Gürültü ... Sony WH-1000XM3 Amazon £ 330 £ 219 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Sony WF-1000XM3 Gerçekten ... Sony WF-1000XM3 Amazon £ 220 £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Bose Noise Önleme ... Bose 700 Amazon £ 349.95 £ 279 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bose QuietComfort 35 (Seri ... Bose QuietComfort 35 II Amazon £ 329.95 £ 209.99 İnceleTüm fiyatları görünBowers & Wilkins (Siyah Beyaz) Gürültü ... Bowers ve Wilkins PX Kablosuz Amazon £ 457,42 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bowers & Wilkins PX7 Kablosuz ... Bowers & Wilkins PX7 Amazon £ 349 £ 309.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bowers & Wilkins PX5 Kablosuz ... Bowers & Wilkins PX5 Amazon £ 179 £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Beats Studio3 Wireless ... Beats Studio3 Wireless Zavvi TR £ 299.99 £ 174.99 İnceleTüm fiyatları görünDr Dre Solo Pro Tarafından Düşürülmüş Fiyat Atımları -... Solo Pro Beats very.co.uk £ 269 £ 159 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bowers & Wilkins PX7 incelemesi- Sony'nin baş düşmanı

Sony WH-1000XM4: kalite, tasarım ve pil ömrü oluşturun

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Çoğu ikizde olduğu gibi, WH-1000XM4'leri değiştirdikleri WH-1000XM3'lerden ayrı olarak söylemek mümkündür - ancak yalnızca onları aynı odada yan yana getirip sonra gerçekten sert bir şekilde bakarsanız. Gerçek ikizler için bu kaba, ancak bu bağlamda kabul edilebilir


WH-1000XM4 kafa bandı yastığı biraz daha incedir. Kulaklıklar da biraz daha incedir, ancak kulaklıklar yaklaşık% 10 oranında büyümüştür. Sony, bu tasarımın öncekinden daha rahat olduğunu düşünüyor ve yeniden tasarım, giden XM3'lerden 1 gr daha fazla tıraş etmesine izin verdi & rsquo; zaten 255g ince.

WH-1000XM4, siyah veya 'platin gümüş' renklerde mevcuttur. ya da - buradaki çalılıkların etrafından dolaşmayalım - gri. Kendinden emin bir şekilde tahmin edilebileceği gibi, güzel bir şekilde inşa edilmişler - kulaklık ile üzerinde ifade ettiği boyunduruk arasındaki boşluk artık yok olacak kadar ince - ve yumuşak dokunuşlu mat yüzey de çok hoş. Sony'nin görünüşüyle ​​ilgili hiçbir şey yok - kulak üstü kulaklıkların standartlarına göre aslında oldukça sofistike görünüyorlar.


Pek çok XM3 özelliği taşındı - örneğin sağ kulaklıktaki dokunmatik kontroller her zamanki gibi mantıklı ve duyarlı. Ama aynı zamanda Sony, WH-1000XM4'e epeyce yeni özellik ekledi.

Bunlardan en bariz (ve tabii ki yararlı) & lsquo; konuşmak için sohbet & rsquo; ve & lsquo; uyarlamalı ses kontrolü & rsquo;. Önce kulaklık, uzun sürmeyen sesinizi tanımayı öğrenir. Ardından, tek yapmanız gereken müziğin duraklatılması ve harici sesin 30 saniye boyunca hafifçe güçlendirilmesi için konuşmaktır - bir bilet veya kahve veya başka bir şey almaya yetecek kadar. Hassasiyeti & lsquo; Headphone Connect & rsquo; 'den ayarlanabilir. kontrol uygulaması, bu nedenle, bazılarımız gibi, kendinize çok zaman mırıldanarak harcarsanız, müziğinizi sürekli olarak duraklatmazsınız.

Uygulama ayrıca düzenli olarak ziyaret ettiğiniz yerler hakkında bilgi edinir - sorun değil, bunu kapatabilirsiniz - ve ardından Sony'nin 'uyarlanabilir ses kontrolünü & rsquo; kulaklıkların ses ve gürültü giderme yoğunluğunu eşleşecek şekilde uyarlamak için.

XM4'ün ses profilini belirtilen konumlara göre uyarlamak ve ardından kulaklığın gününüze devam ederken kendilerini ayarlamasını sağlamak garip bir şekilde tatmin edici.


Daha az ileri teknoloji, ancak tartışmalı olarak daha kullanışlı olan Sony, WH-1000XM4'e bir yakınlık sensörü ve ivmeölçerler taktı, böylece onları kafanızdan çıkardığınızda müzik duraklıyor. O kadar temel bir özellik ki, XM3'ün onsuz gitmesi gülünç görünüyor

Şu anda dahil edilmeyen ancak yakın bir yazılım güncellemesinde olacağından emin olduğum bir özellik, aynı anda iki cihazla kablosuz olarak eşleştirme yeteneğidir.

XM3'lerin kalitesine rağmen & rsquo; Sony, WH-1000XM4 ile gürültü engelleme özelliğini daha da geliştirmeye çalıştı. Bunu, QN1 gürültü engelleme işlemcisini çip üzerinde Bluetooth Ses sistemi ile destekleyerek yaptı. Bu yeni düzenleme, görünüşe göre ortam koşullarını saniyede 700'ün üzerinde analiz ediyor ve buna göre gürültü giderme ayarlamaları yapıyor. Sadece gürültü engellemenin hala, dar anlamda, en iyisi olduğunu söyleyebilirim.

Bununla birlikte, Bluetooth ile WH-1000XM4 spesifikasyonu tek serseri notasına çarpıyor. Kablosuz bağlantı Bluetooth 5.0 aracılığıyladır ve bu, gemide güzel, yüksek çözünürlüklü ses dosyaları elde etmek için yeterlidir - ancak yalnızca SBC, AAC ve Sony'nin tescilli LDAC kodeklerini destekler. XM3'ün desteklediği aptX HD'yi bir kenara bırakın, aptX belirtisi bile yok.

AAC, bugünlerde daha fazla Android telefonda görünüyor, ancak çoğu Windows dizüstü bilgisayarda olduğu gibi çoğu hala aptX kullanıyor. Umarım Sony, gelecekteki bir yazılım güncellemesinde aptX desteği ekleyebilir ve buna isteklidir. Olmaması sapkın görünüyor.

Başka yerlerde, sesli asistanlar için destek vardır: Amazon Alexa, Apple Siri ve Google Assistant.

WH1000XM4, 360 Reality Audio ile de uyumludur. İster inanın ister inanmayın, bunun için uygulama her bir kulağınızın bir resmini ister.

Ayrıca Sony'nin & lsquo; dijital ses geliştirme motorunun & rsquo; en son sürümü de var. Artık DSEE Extreme olarak adlandırılıyor ve daha az uç sürümlerinde olduğu gibi, sıkıştırma sırasında dijital ses dosyanızdan çıkarılan bilgileri geri koymak istiyor. Değiştirme seçeneği & lsquo; açık & rsquo; veya & lsquo; kapalı & rsquo; uygulamaya dahil edildiğinden, bazı standart 128 kb / sn Spotify dosyasını oynatırken etkinliği (veya başka türlü) kolayca değerlendirilebilir.

Sol kulaklığın üzerinde NFC eşleşmesi, bir & lsquo; güç açma / kapama / eşleştirme & rsquo; düğmesi ve birlikte verilen kabloyla kullanım için 3,5 mm analog giriş. Ve bir & lsquo; özel & rsquo; düğmesi, kontrol uygulamasında mantıksal olarak yeterince 'özelleştirilmiş' olabilir.

Sony WH-1000XM4: ses kalitesi

Resim 1/12

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Sony WH-1000XM4'ün ses kalitesinden bu modellerin ne kadar mutlu olduğunu görebilirsiniz.
(Resim kredisi: Sony)
Resim 2/12

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 3/12

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
12'nın resmi 4

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
12'nın resmi 5

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
12'nın resmi 6

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
12'nın resmi 7

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 8/12

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 9/12

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 10/12

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
12'nın resmi 11

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
12'nın 12 resmi

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

WH-1000XM4 ambalaj, kulaklıklara büyük bir sıçrama yapar & rsquo; Yüksek Çözünürlüklü Ses Kablosuz kimlik bilgileri ve size yüksek çözünürlüklü (24bit / 192kHz) müziğin kesinlikle SLAYS olduğunu söyleyebilirim.

Genel olarak konuşursak, WH-1000XM3'ün nasıl ses çıkardığına dair hayranlık uyandıran her şey XM4'e bozulmadan aktarılıyor. Aynı 40 mm serbest kenarlı tam menzilli sürücüleri kullanıyorlar, bu yüzden belki de o kadar da şaşırtıcı değil. En düşük frekanslar derin, ince ayrıntılara sahip ve gerçekten iyi kontrol ediliyor - bu nedenle, Sony sert darbelere rağmen bunu tamamen düz kenarlarla yapıyor.

Bu, her türlü tempo ile rahat oldukları anlamına gelir ve bas, orta aralıktaki sesleri bastırmaz.

Bu orta aralık eşit derecede ayrıntılı ve eşit derecede açıklayıcı. XM4, bir şarkıcıdan gerçek samimiyeti ve karakter yığınlarını çağırabilir.

Frekans aralığının en üstünde, WH-1000XM4, XM3'ü çok andırıyor. Oldukça parlak ve saldırganlar, ancak en üst düzey sertliğe geçmekle tehdit ederken aslaepeyceböyle yap.

WH1000XM4 ses sahnesinin ferahlığı, XM3'ünkine göre küçük bir gelişmedir ki bu iyiye doğrudur. Bir kaydın bireysel öğeleri çok sayıda olsa bile, gerçek bir dirsek alanı ve nefes alma alanı vardır. Karmaşık kayıtların bile anlaşılması ve takip edilmesi kolaydır. Bu Sony'ler gerçekten oldukça açıklayıcı.

Daha da önemlisi, birçok kullanıcı için, onlara sunduğunuz dijital dosyanın kalitesiyle ilgili en ufak bir şey bile koklamazlar.

Doğal olarak, en büyük ve en ezoterik dosya türleriyle en iyi işlerini yaparlar, ancak Spotify & rsquo; ın ücretsiz katmanına abone olursanız, XM4 mümkün olduğu kadar iyi ses çıkaracaktır. Sony'nin gürültü engelleme amiral gemisi, katılımcı ve ilgi çekici bir dinleme olmaya devam ediyor.

Dinamizmdeki veya saldırıda veya dışarıda bırakılan her türlü hafif düşüş, WH-1000XM4'ün teslimatının güven ve netliğinin yanı sıra ton ve tınıdaki esrarengiz bir yetenek tarafından telafi edilenden daha fazlasıdır.

Kontrol uygulamasında bir dizi EQ ön ayarı ve ayrıca kendi tasarımlarınızdan birkaçını kaydetme fırsatı vardır, bu nedenle çok zor bulursanız tizi biraz ehlileştirmek mümkündür.

EQ bölümü ayrıca & lsquo; Clear Bass & rsquo; adlı bir özelliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Dürüst olmak gerekirse, hepsi 'Açık' değil ama istediğiniz şey 'Loadsa Bass' ise, bu basmanız gereken düğmedir.

Sony WH-1000XM4: karar (ve akla gelebilecek her açıdan resimleri)

Resim 1/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 2/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 3/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 4/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 5/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 6/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 7/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 8/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 9/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 10/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
11 görsel

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 12/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 13/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 14/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 15/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 16/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 17/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)
Resim 18/18

Sony WH-1000XM4 incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony'nin WH-1000XM4'ü artık alabileceğiniz en iyi gürültü önleyici kulaklıklardır. Hem sonik hem de teknolojik açıdan bu kadar kapsamlı bir dizi yetenek, her fiyatta kulaklıklarda nadirdir.

Önceki Sony amiral gemisi WH-1000XM3, WH-1000XM4 ile aynı fiyattan piyasaya çıktı, ancak son 12 ayda rutin olarak indirim yapıldı. WH-1000XM4'e ödeyebileceğiniz neredeyse en yüksek iltifat, selefi ile aynı erdemleri koruduğu, ancak fiyatın gürültü engelleyici kulaklık pazarının en üst noktasına 'sıfırlanmasını' haklı çıkarmak için yeterli performans göstermesidir. .

Günümüzün en iyi gürültü önleyici kulaklıklarının geri kalanı, Sony WH-1000XM4 Kablosuz ile ilgileniyor ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat% 10 indirimli Sony WH-1000XM3 Gürültü ... Sony WH-1000XM3 Amazon £ 330 £ 219 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Sony WF-1000XM3 Gerçekten ... Sony WF-1000XM3 Amazon £ 220 £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Bose Noise Önleme ... Bose 700 Amazon £ 349.95 £ 279 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bose QuietComfort 35 (Seri ... Bose QuietComfort 35 II Amazon £ 329.95 £ 209.99 İnceleTüm fiyatları görünBowers & Wilkins (Siyah Beyaz) Gürültü ... Bowers ve Wilkins PX Kablosuz Amazon £ 457,42 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bowers & Wilkins PX7 Kablosuz ... Bowers & Wilkins PX7 Amazon £ 349 £ 309.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bowers & Wilkins PX5 Kablosuz ... Bowers & Wilkins PX5 Amazon £ 179 £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Beats Studio3 Wireless ... Beats Studio3 Wireless Zavvi TR £ 299.99 £ 174.99 İnceleTüm fiyatları görünDr Dre Solo Pro Tarafından Düşürülmüş Fiyat Atımları -... Solo Pro Beats very.co.uk £ 269 £ 159 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Şimdiye kadarki en komik ve sıradan ürün isimlerinden birine sahip olabilirler, ancak Bose Noise Cancelling Headphones 700 - veya vaktiniz kısaysa NC 700 - kulaklık dünyasında BÜYÜK bir FIRSAT ve kesinlikleen iyi gürültü önleyici kulaklıklarsatın alabilirsin. Bose'un önceki kulak üstü gürültü önleyici kulaklıkları QuietComfort 35 II, sadece müzik dinleyebileceğiniz son derece sıcak pastalar gibi satış yapmakla kalmadı, aynı zamanda oldukça gelişmiş aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Bluetooth kablosuz kulaklıklar için yeni ve kazançlı bir pazar tanımladılar. Ve son derece kazançlı, birinci sınıf fiyat etiketleri.

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Bose Noise Canceling 700 ile ellerimi ve kulaklarımı tuttum ve QC35 II'ye göre müzik çalma açısından ileriye doğru büyük bir sıçrama olmasalar da, çok hoş görünüyorlar ve kulağa hoş geliyorlar ve başka hiçbir şeye benzemeyen çok etkileyici bir hileye sahipler. ANC kulaklık eşleşebilir. Sollamak yeterli mi?Sony WH-1000XM3kalite açısından? Satıştan bahsediyorsak, Bose muhtemelen bununla zemini silecek.

Şimdiye kadarki en komik ve sıradan ürün isimlerinden birine sahip olabilirler, ancak Bose Noise Cancelling Headphones 700 - veya vaktiniz kısaysa NC 700 - kulaklık dünyasında BÜYÜK bir FIRSAT ve kesinlikleen iyi gürültü önleyici kulaklıklarsatın alabilirsin. Bose'un önceki kulak üstü gürültü önleyici kulaklıkları QuietComfort 35 II, sadece müzik dinleyebileceğiniz son derece sıcak pastalar gibi satış yapmakla kalmadı, aynı zamanda oldukça gelişmiş aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Bluetooth kablosuz kulaklıklar için yeni ve kazançlı bir pazar tanımladılar. Ve son derece kazançlı, birinci sınıf fiyat etiketleri.

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Bose Noise Canceling 700 ile ellerimi ve kulaklarımı tuttum ve QC35 II'ye göre müzik çalma açısından ileriye doğru büyük bir sıçrama olmasalar da, çok hoş görünüyorlar ve kulağa hoş geliyorlar ve başka hiçbir şeye benzemeyen çok etkileyici bir hileye sahipler. ANC kulaklık eşleşebilir. Sollamak yeterli mi?Sony WH-1000XM3kalite açısından? Satıştan bahsediyorsak, Bose muhtemelen bununla zemini silecek.

Şimdiye kadarki en komik ve sıradan ürün isimlerinden birine sahip olabilirler, ancak Bose Noise Cancelling Headphones 700 - veya vaktiniz kısaysa NC 700 - kulaklık dünyasında BÜYÜK bir FIRSAT ve kesinlikleen iyi gürültü önleyici kulaklıklarsatın alabilirsin. Bose'un önceki kulak üstü gürültü önleyici kulaklıkları QuietComfort 35 II, sadece müzik dinleyebileceğiniz son derece sıcak pastalar gibi satış yapmakla kalmadı, aynı zamanda oldukça gelişmiş aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Bluetooth kablosuz kulaklıklar için yeni ve kazançlı bir pazar tanımladılar. Ve son derece kazançlı, birinci sınıf fiyat etiketleri.

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Bose Noise Canceling 700 ile ellerimi ve kulaklarımı tuttum ve QC35 II'ye göre müzik çalma açısından ileriye doğru büyük bir sıçrama olmasalar da, çok hoş görünüyorlar ve kulağa hoş geliyorlar ve başka hiçbir şeye benzemeyen çok etkileyici bir hileye sahipler. ANC kulaklık eşleşebilir. Sollamak yeterli mi?Sony WH-1000XM3kalite açısından? Satıştan bahsediyorsak, Bose muhtemelen bununla zemini silecek.

Ayrıca düşünün

Günümüzün en iyi gürültü önleyici kulaklıklarının geri kalanı, Sony WH-1000XM4 Kablosuz ile ilgileniyor ... fan.go2jump.org/aff_cYedi Meşeler fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat% 10 indirimli Sony WH-1000XM3 Gürültü ... Sony WH-1000XM3 Amazon £ 330 £ 219 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Sony WF-1000XM3 Gerçekten ... Sony WF-1000XM3 Amazon £ 220 £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Bose Noise Önleme ... Bose 700 Amazon £ 349.95 £ 279 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bose QuietComfort 35 (Seri ... Bose QuietComfort 35 II Amazon £ 329.95 £ 209.99 İnceleTüm fiyatları görünBowers & Wilkins (Siyah Beyaz) Gürültü ... Bowers ve Wilkins PX Kablosuz Amazon £ 457,42 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bowers & Wilkins PX7 Kablosuz ... Bowers & Wilkins PX7 Amazon £ 349 £ 309.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Bowers & Wilkins PX5 Kablosuz ... Bowers & Wilkins PX5 Amazon £ 179 £ 149 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Beats Studio3 Wireless ... Beats Studio3 Wireless Zavvi TR £ 299.99 £ 174.99 İnceleTüm fiyatları görünDr Dre Solo Pro Tarafından Düşürülmüş Fiyat Atımları -... Solo Pro Beats very.co.uk £ 269 £ 159 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz