Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi

Sony Wireless Stereo Headset 2.0, 4 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Image 1 of 4

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi


Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi
Resim 2/4

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi
Resim 3/4

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi
Resim 4/4

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelemesi

Ciddi PS4 oyuncuları harika bir kulaklık talep ediyor - Sony'nin resmi modeli üçüncü taraf rakiplerini yenebilir mi? Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 incelememizde öğrenin


Sevdiğimiz şeylerden biri de sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewçoğu oyun kulaklığını kutudan çıktığı gibi desteklemesidir.Xbox One, özel bir kulaklık veya adaptör gerektiren.

Evrensel kulaklık uyumluluğuna rağmen, Sony hala Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 şeklinde kendi modelini yayınlamaya karar verdi.

Sony'nin tanıdık siyah ve mavi stiline, özel bir PS4 uygulaması desteğine vePS3,PS Vita, PC, Mac ve standart kulaklık bağlantı noktasına sahip diğer her şey.

Piyasada zaten bazı mükemmel oyun kulaklıkları var.Turtle Beach Kulak Kuvveti PX4içinAstro A50veSteelSeries H Kablosuz. Peki Sony'nin Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0, hepsine hükmedecek PS4 kulaklık mı?


Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0: Tasarım

Çoğu Sony ürünü gibi, Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 da harika tasarlanmış bir kit parçasıdır. Mat siyah plastik kafa bandı, PS4 konsolunun kendisiyle yakından eşleşirken (her neyse, alt yarısı) mavi yastıklı kafa bandı, açıldığında makinenin ışık şeridine karşılık gelir.

Çoğu kablosuz kulaklık gibi, Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 da ünitenin arkasında çok sayıda düğmeye sahiptir, ancak bunlar kulaklıklarla aynı hizada oturur ve yanlışlıkla etkinleştirilmeleri olası değildir. Ayarları değiştirmek için, en azından her şeyin yerini bellekten öğrenene kadar kulaklığı çıkarmanız gerekecek.

Kulaklığın diğer özellikleri, şarj için bir mikro USB yuvasıdır - bu, DualShock 4 denetleyiciyi şarj etmek için kullanılan konektörün aynısı olduğu için iyi bir fikir - ve kablosuz desteği desteklemeyen cihazlar için standart bir 3,5 mm kulaklık girişi.

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0: Kurulum

Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'ın kutusundan çıkardığımızda, PS4'e Bluetooth aracılığıyla bağlanacağını varsaydık, ancak bunun yerine kendi kablosuz USB dongle'ı ile birlikte geliyor.

Bunun Bluetooth'a göre avantajları ve dezavantajları vardır - bu, cihazın PC ve Mac gibi çeşitli cihazlarda çalışabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, aynı zamanda PS4 konsolundaki iki USB yuvasından birini kapladığı anlamına gelir, bu nedenle çok fazla USB cihazınız varsa, bir hub sırayla olabilir.

PS4'te kurulum çok kolay - sadece USB adaptörünü takın, kulaklığı '1' konumuna getirin ve birkaç saniye içinde hazırsınız - zahmetli bir kurulum gerekmez.

PS4 sistem seçenekleri, tüm PS4 sesini kulaklığa yönlendirmenize veya sadece sohbet sesine izin verir. PlayStation Store'daki özel bir Uygulama, daha ileri düzeyde kontrol sağlar.

Kendi özel ön ayarlarınızı oluşturmak için bas ve tizi ayarlayabilir ve ardından ürünle birlikte verilen mikro USB kablosuyla kulaklığa yükleyebilirsiniz. Ayrıca, farklı film ve müzik türlerinin yanı sıra belirli oyunlar için ön ayarlar da vardır.Köpekleri izleveInFamous Second Son.

Uygulama basit, ancak ön ayarlar genel olarak iyi çalıştı ve oyunlar ve medya arasında geçiş yaparken kullandığımız bir özellikti.

Ancak, her zaman ön ayarları değiştirmeye devam etmek oldukça zahmetlidir. Kulaklık bir seferde yalnızca bir ön ayarı tutar (kulaklığı '2' konumuna getirerek etkinleştirilir) ve yeni bir ön ayar yüklemek istediğiniz her seferde, kablosuz bağlantı üzerinden olmak yerine kulaklığı fiziksel olarak bağlamanız gerekir.

Kulaklığı bir PS Vita ile kullanmak istiyorsanız, sağlanan 3,5 mm kablo kulaklığı konsola bağlarken, kablo üzeri bir uzaktan kumanda, ses düzeyini ayarlamanıza ve mikrofon aracılığıyla konuşmanıza olanak tanır. Aynı kablo, telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi diğer taşınabilir cihazlarla çalışır.


Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0: Konfor

Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0, boyut söz konusu olduğunda diğer kablosuz kulaklıklara genel olarak benzer. Büyük, yastıklı kulaklıklar, şık ve kırılmamış bir stili korurken farklı kafa boyutlarına uyum sağlamak için kafa bandının içinde yukarı ve aşağı hareket eder. Neyse ki, kafa bandı her iki tarafta da çöküyor, böylece kulaklık kolaylıkla katlanıp saklanabiliyor.

Sony'nin kulaklığının kulakların çevresinde suni deri dolgu bulunur, bu rahattır ancak uzun oyun seansları için başınızı terletmeye daha az eğilimli olan Turtle Beach Ear Force PX4'teki naylon ağlar kadar yumuşak değildir.

Kulaklıklar inanılmaz derecede yüksek ses çıkarmıyor, ancak aktif gürültü iptali kullanmadan dış dünyadan gelen harici sesleri engelleme konusunda iyi bir iş çıkarıyorlar. Ancak bunun tersi de doğrudur - insanlar aynı odadayken kulaklıklardan gelen gürültüyü duyabilecekler.

Sony, kulaklığın sekiz saatlik bir pil ömrüne sahip olduğunu iddia ediyor - bu, yalnızca ortalama ses seviyelerindeki testimiz sırasında verilen bir şey. Neyse ki, kulaklığı şarj etmek iki saatin biraz üzerinde hızlıdır, bu nedenle tekrar harekete geçmeden önce uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0: Ses kalitesi

Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'ın ses kalitesi hakkındaki algınız, kullanmakta olduğunuz kulaklığa bağlı olarak değişecektir. PS4 konsoluyla birlikte gelen Mono Kulaklıkla karşılaştırıldığında, bunlar özellikle sesli sohbet netliği söz konusu olduğunda büyük bir yükseltmedir.

Bununla birlikte, Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'daki mikrofon, bu fiyata bile kullandığımız diğer oyun kulaklıklarından çok daha az nettir.

Filmler, müzik ve oyunlar için genel ses kalitesi, diğer oyun kulaklıklarıyla karşılaştırıldığında 'giriş seviyesi' olarak tanımlayacağımız şeydir. Temel sorun, PS4 uygulamasında ayarlandığında bile basın istediğimiz kadar güçlü olmamasıdır.

Genel ses kalitesi hiçbir şekilde kötü değildir, ancak kaliteli bir kulaklığa alışkınsanız, Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'daki performans açığını fark edeceksiniz.

Çok daha iyi bir ses kalitesi elde etmek için daha fazla harcamanıza da gerek yok. Turtle Beach PX4 kulaklık çok daha iyi performans gösteriyor ve RRP'si 149 £ iken, 89.99 £ - Sony'nin Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'dan sadece 10 £ daha fazla.

PlayStation oyunlarınız için tekneyi gerçekten zorlamak istiyorsanız, her ikisi de PS4 ile çalışan kablosuz ve en iyi sesi sunan yaklaşık 190 £ 'a Astro A50 veya yaklaşık 229 £' a SteelSeries Wireless H için gidin. kalite ve özellikler.

Wireless Stereo Headset 2.0'daki kablosuz menzil iyi - ses kesilmeye başlamadan önce kablosuz dongle'dan iki kat uzaklaştırmayı başardık. Turtle Beach Ear Force PX4 ile gidebildiğimiz kadar uzak değil, ancak evin başka bir odasında oyun oynamak ve müzik dinlemek için yeterince iyi.

Kulaklık, kulaklık üzerindeki 'VSS' (sanal surround ses) düğmesi kullanılarak değiştirilen sanal 7.1 surround sesi destekler. Sistem iyi çalışıyor ve arkanızda inen bir el bombası gibi ince ayrıntıları almanıza izin veriyor.Battlefield 4veya farklı yönlerden sizinle konuşan karakterlerBizden geriye kalanlar.

Bununla birlikte, sistem sadece PS3 ve PS4'te çalışıyor, PC veya Mac'te değil, bu biraz utanç verici ve yukarıda bahsedilen rakip kulaklıklar tarafından düzeltilen başka bir şey.

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0: Karar

Sony'nin Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0'ı mütevazı fiyatı için çok şey yapıyor - çoğu cihazla çalışıyor, kurulumu kolay ve iyi kablosuz surround ses sağlıyor.

Bu bakımdan, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi çok rekabetçi bir fiyata sunduğundan, öncelikle oyun için bir kulaklık kullanan PS4 sahibi için kolay bir öneri.

Bununla birlikte, hem hoparlörlerdeki hem de mikrofondaki ses kalitesi ve Sony olmayan cihazlarda surround ses özelliklerinin olmaması gibi bazı temel konularda düşüyor. Bu tür özelliklerin çoğu insan için önemi göz önüne alındığında, önerimiz bunun yerine Turtle Beach Ear Force PX4'ü kontrol etmek olacaktır.

Sony Wireless Stereo Headset 2.0 çıkış tarihi: Çıktı

Sony Kablosuz Stereo Kulaklık 2.0 fiyatı: £ 79.99