Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Sony XH95 / X950H (KD-65XH9505) incelemesi: fiyatı için en iyi 4K LED TV

Sony XH95 / X950H (KD-65XH9505) incelemesi: fiyatı için en iyi 4K LED TV

Sony XH95 (Birleşik Krallık) veya X950H (ABD), ZF9'un yerini almadığı için markanın 2020 için amiral gemisi 4K LCD TV'sidir (yine de yılın ilerleyen saatlerinde tanıtılabilir).

Bu nedenle, izleme keyfiniz için yerel karartmalı doğrudan LED arkadan aydınlatma sistemi, Sony'nin en güçlü X1 Ultimate görüntü işlemcisi, şirketin geniş görüntüleme açısı teknolojisi ve güçlü, güçlü yeni Acoustic Multi gibi çok sayıda üst düzey teknolojiyi bir araya getiriyor. -Sesli ses sistemi - hepsi cidden daracık bir tasarıma gömülmüş.

Bir araya getirildiğinde, bu özellikler seti bizim listemize itmiştir.en iyi televizyonlar- fiyat aralığında, özellikle LED TV'lerden daha iyisini yapan bir TV bulmakta zorlanacaksınız. Güçlü bir rekabet varen iyi OLED TV'ler, ancak bunlar bile yeni modeller için fiyatı eşleştirmekte zorlanıyor.

Bu inceleme için 65 inçlik Sony KG-65XH9505 sürümünü test ettik.


Sony XH95 / X950H incelemesi: fiyat, çıkış tarihi ve özellikler

Sony KD-65XH9505, Birleşik Krallık'ta 1,999 £ veya ABD'de KD-65X950H adı altında 1.699 ABD dolarıdır. Açıkçası bu büyük bir değişiklik. Yine de, 65 inçlik versiyonlardan çok daha ucuzdur.LG'nin CXYakın zamanda incelenen OLED TV veya Samsung’un amiral gemisi 4K TVQ95T.

XH95 / X950H serisi 2020 ilkbaharında piyasaya sürüldü ve 49 inç (1.199 £ / 999 $), 55 inç (1.599 £ / 1.199 $), 75 inç (2.699 £ / 2.799 $) ve 85 inç dahil olmak üzere birçok farklı boyutta mevcuttur. (3.499 £ / 3.999 $).


Sony XH95 / X950H'de her boyutta bugünün en iyi fiyatları Sony X950H 49 İnç TV: 4K ... Sony KD-49XH9505 Amazon $ 998 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Sony X950H 55 İnç TV: 4K ... Sony KD-55XH9505 Amazon $ 1.399.99 $ 1.198 GörüntüleTüm fiyatları görünSony X950H 65 İnç TV: 4K ... Sony KD-65XH9505 Amazon $ 1.598 GörüntüleTüm fiyatları görünSony X950H 75 İnç TV: 4K ... Sony KD-75XH9505 Amazon $ 2.598 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Sony 85 inç TV 2020 LED 4K ...Sony KD-85XH9505Dell4.498 ABD doları 3.498 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

XH95’in özellik listesinde aşağı indikçe fiyatlar da daha iyi görünmeye başlar. Yeni başlayanlar için, LCD paneli doğrudan aydınlatılır (LED'lerin kenarlar yerine ekranın hemen arkasında durduğu yerde) ve LED'lerinin ayrı bölgeleri, herhangi bir çekim sırasında farklı ışık seviyeleri sağlayabilir. Bu özellikler her zaman LCD TV'lerden üstün bir kontrast performansına katkıda bulunur.

Dahası, Sony’nin X-Tended Dynamic Range Pro tarafından X-Tended Dynamic Range Pro tarafından XH95'te yedekleniyorlar. Bu, gücün karartma bölgeleri etrafına dağıtılma şeklini değiştirerek karanlık alanlar daha koyu, parlak alanlar daha güçlü görünür.


65XH9505’in ekranında 60 ayrı karartma bölgesi var gibi görünüyor. Bu çok büyük bir miktar değil. Deneyimler gittikçe artan bir şekilde önemli olan her zaman sadece sahip olduğunuz karartma bölgelerinin sayısı olmadığını gösteriyor; onlarla yaptığınız şey bu - bunuSamsung Q80T.

Bu da bizi Sony’nin X1 Ultimate işlemcisine getiriyor. Bu, Sony’nin bugüne kadarki en güçlü işlemcisidir ve 2019 sürümünde gerçekten genişlemese de, görüntü geliştirme özellikleriyle doludur ve geçmişte mükemmel sonuçlar sağlamıştır.

X1 Ultimate'in temel özellikleri arasında, HDR resimlerden renk şeritlerini kaldırmak için Süper Bit Eşleme, 4K altı içeriği yükseltmek için veri tabanına dayalı bir sistem ve standart dinamik aralık kaynaklarını XH95'in resim ön ayarlarının çoğunda HDR'ye dönüştürmek için Nesne Tabanlı HDR Yeniden Düzenleyici yer alıyor.

Bu arada Sony’nin X-Motion Clarity teknolojisi, siyah çerçeve yerleştirme sistemiyle TV titremesini giderirken normalde elde edeceğinizden daha az parlaklık ödün vermek için yerel karartma sistemini kullanır.


65XH9505, Sony’nin X-Wide Angle teknolojisini de taşır, böylece neredeyse her açıdan görüntülerde renk veya kontrast kaybı olmadan izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bunun önceki sürümleri kontrasttan ödün verme eğilimindeydi, bu nedenle Sony’nin yeni amiral gemisi 4K TV’nin izleme açısı / kontrast dengesini değiştirip değiştirmediğini görmek ilginç olacak.

Sony XH95 X950H incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony, oturma odanızdaki ışık seviyelerine bağlı olarak parlaklığı artırma veya azaltma gibi bazı TV'lerine yeni bir Ortam Optimizasyonu sistemini tanıtmak için bu yıl diğer birçok markaya katıldı. XH95'te ise bu sadece resimler için geçerli değil. Sadece odanızın şeklini değil, aynı zamanda sandalye ve perde pozisyonları gibi oda özelliklerini de hesaba katan bir ses optimizasyon özelliği vardır.

Optimizasyon sisteminin resim tarafı, aydınlık bir odada karanlık bir odadaki gibi resimlerin aynı görünmesini sağlamak için resmin çeşitli öğelerini akıllıca geliştirir.

XH95’in en büyük ilerlemesi muhtemelen ses sistemiyle birlikte geliyor. Başlangıç ​​olarak, arkaya monte edilmiş iki 'ses konumlandırma tweeter'ı', seslerin ekranın doğru kısmından geliyormuş gibi görünmesini amaçlayan yeni bir Akustik Çoklu Ses özelliğine katkıda bulunur.

Bu, Sony'nin normal ince TV hoparlörlerinden elde edeceğinizden çok daha fazla dinamizm ve distorsiyonsuz ses ve menzil olduğunu iddia ettiği şeyi sunmak için sıra dışı bir uzun yumurta şekline ve ultra rafine bileşenlere sahip yeni bir X Dengeli Hoparlör ile destekleniyor.

Bundan sonra, XH95’in özellik hikayesi daha da karmaşık hale geliyor. Örneğin, HDR10, HLG ve Dolby Vision HDR formatlarını desteklerken, uyumlu TV'lerin daha iyi bir iş çıkarmasına yardımcı olmak için HDR akışlarına sahne sahne görüntü bilgisi ekleyen Dolby Vision gibi HDR10 + formatını desteklemez. Adil olmak gerekirse, HDR10 + içeriğinden çok daha fazla Dolby Vision içeriği var, ancak şu anda her iki formatı da destekleyen TV'ler var.

Sony ayrıca, Hollywood onaylı Film Yapımcı Modu veya oda koşullarının bir değerlendirmesini Dolby Vision'ın ekstra görüntü verileriyle birleştirerek tutarlı bir resim elde eden Dolby Vision IQ sistemi için destek sunan rakip TV markalarının çoğuna bu yıl katılmadı. farklı ışık seviyelerinde deneyim.

Sony’nin bu tür özellikleri taşımama konusundaki argümanı, esasen kendi X1 Ultimate işlemcisinin herhangi bir 'yardıma' ihtiyaç duymayacak kadar iyi fotoğraflar sunabileceğine inanmasıdır. Görünüşe göre IMAX, XH95'in bazı 4K Blu-ray'larda ve (ABD'de) Fandango akışlarında bulunan ultra temiz, ultra dinamik IMAX Gelişmiş görüntü sistemine tam anlamıyla yetecek kadar iyi olduğu için IMAX tarafından onaylandı.

XH95 ayrıca, TV'nin Netflix'in kendi içeriğini oluştururken kullandığı oldukça yasaklanmış ana kurulum kurulumuna olabildiğince yakın görünmesini sağlamak için tasarlanmış bir Netflix Calibrated moduna sahiptir.

Karma özellikli haberlerin son kısmı, XH95’in bağlantılarıyla ilgilidir. Dört HDMI varken ve bunlardan biri kayıpsız Dolby Atmos geçişi için eARC teknolojisini desteklerken, 4K saniyede 120 kare oynatma, Otomatik Düşük Gecikme Modu değiştirme gibi (potansiyel olarak) önemli yeni nesil oyun özellikleri için destek yoktur. veya Değişken Yenileme Hızı desteği -en iyi oyun televizyonuiçin hazırPlaystation 5veXbox Series X, bu o değil.

Oyun oynarken Oyun modunu manuel olarak etkinleştirmeyi hatırlamanız koşuluyla, giriş gecikmesini oldukça önemli bir 18,5 ms'ye düşürür.

Sony XH95 X950H incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony XH95 / X950H incelemesi: Görüntü kalitesi

Gerçekten önemli olan şekillerde, Sony XH95 / X950H’nin resimleri oldukça muhteşem.

Başlangıç ​​olarak son derece parlaklar. KD-65XH9505'in Standart modda 1.000 nit'in biraz üzerinde ve Sinema modunda yaklaşık 980 nit'lik zirveleri (ekranın% 10'unu kaplayan beyaz bir HDR penceresinde ölçülmüştür), LCD TV spektrumunun üst ucunda yer alır (bu, gibiPanasonic HX800, örneğin) ve hak ettiği dinamizm ve ışık aralığı ile HDR sunmak için ideal bir konumdadır.

Bu parlaklık seviyeleri de çok tutarlı. Başka bir deyişle, aldığınız daha parlak tepe ışık seviyeleri gibi hızla kararmaya başlamazlar.Samsung’un Q95T. Bu tutarlılık, ışık çıkışını resim içeriğindeki değişikliklere uyacak şekilde ayarlarken birçok LCD TV'nin gösterdiği genel parlaklıktaki dikkat dağıtıcı & lsquo; sıçramaların 'neredeyse hiçbiri olmadan mükemmel bir kararlılık hissine katkıda bulunur.

65XH9505’in parlaklık çıktısının tutarlılığı, parlak sahnelerde göründükleri kadar karanlık sahnelerde de etkiyi ve doğallığı korumak için renklerine yansıtılır. Genel parlaklıklarını sahneler arasında daha agresif bir şekilde değiştiren TV'lerde olduğu gibi, karanlık sahnelerde renk hacminde veya ton kaymasında ciddi bir azalma olmaz.

Çoğu TV'nin aksine 65XH9505, en mantıklı olan her ikisi için de oldukça benzer renk tonunu korur (ayarı Özel mod kullanılarak kalibre edilmedikçe) Standart ve Sinema görüntü ön ayarları. Sony’nin tüm birinci sınıf TV'lerinde ilan ettiği misyonu, kendi profesyonel mastering stüdyosu monitörlerinin sunduğu tonları eşleştirmeye çalışmak olduğu için oldukça kullanışlıdır.

Kesinlikle, renkler tutarlı bir şekilde dengeli, ince ve hafif sıcak tonlu TV ile iyi eşleşmiş görünüyor ve özellikle film stüdyoları tercih etme eğilimindedir.

65XH9505’in yumuşak görüntü sıcaklığı, en önemlisi, birçok rakip LCD TV’nin onları tipik olarak oldukça 'soğuk' (mavi önyargılı) tonlarından değiştirmeye çalıştığınızda ortaya çıkardığı sarı baskıyı önler.

Sony’nin renge yaklaşımı, bugüne kadar gördüğümüz diğer tüm LCD TV'lerde olduğundan çok çeşitli içeriklerde tutarlı bir şekilde daha doğal görünen ten tonlarında özellikle etkili olduğunu kanıtlıyor.

Güçlü renk performansları genellikle iyi siyah seviyelerine ve kontrasta bağlıdır. Bu nedenle, 65XH9505'in bu fiyat aralığında böylesine parlak bir LCD TV için çoğunlukla mükemmel siyah seviyeleri sağladığını bulmak büyük bir sürpriz değil.

Göstermesi zor olan karanlık HDR film sekanslarında bile, daha önce belirtildiği gibi, çok sayıda rahatsız edici ışık seviyesi & lsquo; yalpalamasına 'maruz kalmadan, gerçekten siyah görünen siyah renkler üretebilir. 65XH9505’in siyah seviyeleri, TV çoğu LCD setinden çok daha geniş izleme açılarını desteklese bile, Sony’nin X-Wide Angle teknolojisinden daha önce olduğu kadar etkilenmiş gibi görünmüyor.

65XH9505’in doğal 4K resimleri zarif, doğal ve dokulu görünüyor. Ve X1 Ultimate işlemcide her zaman olduğu gibi, 4K altı görüntüler mükemmel bir şekilde yükseltilerek, sonuçların zorlama veya gürültülü görünmesine neden olmadan daha yoğun ve keskin görünmelerini sağlar.

Keskinlik seviyeleri, Samsung’un en yeni TV'leriyle elde edebileceğiniz kadar yüksek değil. Ancak 65XH9505 ile 4K TV izlediğinizden asla şüphe duymazsınız. Ve Reality Creation işlemcisinin Çözünürlük ayarlamasıyla görüntüyü kötü bir şekilde karıştırmadan netlik hissini oldukça rahat bir şekilde artırabilirsiniz.

Ayrıca 65XH9505’in hareket işlemenin çok iyi olduğu netlik hissine yardımcı olur. Film seyrederken anahtar 24 kareyi ikinci bir etkiden uzaklaştırmadan veya birçok istenmeyen yan etki oluşturmadan titreme ve hareket bulanıklığını nazikçe azaltır.

Sony XH95 X950H incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

65XH9505’in resimlerinde işlerin karmaşıklaştığı ana alan, çok parlak ve çok karanlık alanların keskin bir karışımını içeren HDR çekimleridir. Bazen bu tür içeriklerde parlak nesnelerin etrafında oldukça geniş ışık alanları görebilirsiniz, ancak son derece önemli olan, Sony'nin etkileyici arka ışık kontrolleri sayesinde, çiçeklenme hem soluk hem de kenarlarında belirsizdir - bu, onu olduğundan çok daha az dikkat dağıtıcı kılan iki şeydir. aksi olmak.

Hiç şüphe yok ki, Samsung’un üst düzey TV'leri, bu arka ışık çiçek açma etkisiyle çok daha az acı çekiyor. Ancak bunu, göze çarpan parlak görüntü öğelerini 65XH9505'in yaptığından çok daha fazla azaltarak başarırlar. Aslında, Sony’nin seti bu kadar parlak nesneleri neredeyse hiç karartmıyor.

Arka plan ışığı yönetimine yönelik bu yaklaşımlardan hangisini tercih edeceğiniz bir dereceye kadar zevk meselesi olacaktır. Samsung setlerindeki agresif parlaklık ayarlarından veya Sony setindeki daha fazla arka ışık bulanıklığından dikkatinizin daha fazla dağıldığını mı hissediyorsunuz? Tipik izleme ortamınız bunda rol oynayabilir, çünkü aydınlık odalarda Sony’nin soluk bulanıklığı daha az fark edilirken, göze çarpan parlak nesneyle koruduğu parlaklık daha önemli olacaktır.

Sonuç olarak, Sony’nin arka ışık kontrol algoritmaları, yüksek parlaklığıyla ilişkili olarak ne kadar az karartma bölgesine sahip olduğu göz önüne alındığında oldukça dikkat çekici kabul edilebilir. Bununla birlikte, Sony’nin yaklaşımının gerçekten keskinleştiği bir durum var: üstte ve altında siyah çubuklar olan geniş bir en boy oranına sahip film izlerken.

Burada, resimdeki parlak bir alandan çiçeklenme bazen siyah çubuklara dökülüyor ve bu noktada çok daha belirgin hale geliyor ve gözünüzü izlemeniz gereken eylemden uzaklaştırıyor - özellikle de parlak nesne neden oluyorsa siyah çubuklarda çiçek açan hareket, onunla birlikte çiçeklenme alanını sürükleyerek.

65XH9505’in resimlerinde sahip olduğumuz diğer küçük sorunlar, kırmızıların bazen dokunma turuncu görünmesi ve bazen HDR resimlerin en parlak kısımlarında ince gölgeleme ayrıntılarının kaybolmasıdır.

Bununla birlikte, bu son sorun söz konusu olduğunda, Sony'nin HDR'yi işleme yaklaşımı aslında 65XH9505’in HDR resimlerinin olağanüstü dinamik görünmesine yardımcı olarak, çoğu rakibine kıyasla ekstra bir yoğunlukla HDR resimlerin parlak vurgulamalarına hayat enjekte etmesine yardımcı oluyor gibi görünüyor. Görünürde daha yüksek tepe parlaklığı seviyelerine sahip rakipler bile.

Sony XH95 X950H incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony XH95 / X950H incelemesi: Ses kalitesi

Sony'nin 65XH9505'e sunduğu yeni ses özellikleri harikalar yaratıyor. Yeni başlayanlar için Çoklu Ses sistemi, sesi ekranın çok soluna ve sağına gönderen olağanüstü derecede büyük bir ses alanı oluşturmaya yardımcı olur. Üstelik bunu, yoğun, karmaşık karışımları bile tutarsız veya tiz ayrıntıları kırılgan hale getirmeden yapar.

Yeni hoparlör tasarımı da bozulmadan veya düşmeden muazzam miktarlarda ses pompalar. Aksine, hoparlörler sesi etkileyici bir şekilde açık ve çok yönlü bir orta aralık ile ortaktır.

Ses sahnesinin mükemmel ölçeğine rağmen, sesler sadece ekrana kilitlenmekle kalmaz, aynı zamanda kişinin konuştuğu ekran kısmına da kilitlenir.

Ekrandaki ses yerleşiminin, Samsung’un en son TV'lerindeki & lsquo; Nesne İzleme Sesi 'sistemi kadar genel olarak oldukça doğru olduğunu söyleyemem. 65XH9505'in çıkardığı sesin boyutu, dinamik aralığı ve hassasiyeti 65XH9505'i duyduğumuz en iyi sese sahip TV'lerden biri yapmak için fazlasıyla yeterli.

Sony XH95 X950H incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony XH95 / X950H incelemesi: Tasarım ve Kullanılabilirlik

65XH9505 çok çekici bir TV - özellikle ayaklarınızı ekranın en uç köşelerine yerleştirirseniz, bu köşelerin o kadar düşük profilli olduklarından farkında bile olmazsanız.

Ekranın etrafındaki çerçeve de dardır ve dış kenarı etrafında dolanan metalik kaplama onu gümüşi ayaklara düzgün bir şekilde bağlar.

Arka kısım, modern TV standartlarına göre tıknazdır, ancak daha sonra doğrudan bir aydınlatma sistemi barındırması gerekir. Her durumda, ön şasinin arka tarafla gurur duyması, derinliği oldukça akıllıca gizler.

Sony'nin ayakları ekranın altında daha dar konumlara monte etme seçeneği sunduğunu görmek güzel olsa da, nispeten küçük bir mobilya parçasının üzerine koymak isteyen insanlar için ortaya çıkan görünüm çok daha az çekici - ancak seçenek harika. yine de sahip olmak.

65XH95050'nin, Sony'nin son TV'lerinin çoğunun popüler bir özelliği olmasına rağmen, gerçekten herhangi bir kablo yönetim sistemine sahip olmadığını görmek de utanç verici.

Sony TV'lerde her zaman olduğu gibi, 65XH9505’in işletim sistemi Android TV (9. nesil) etrafında oluşturulmuştur. Şahsen biz bu konuda kutlayacak pek bir şey görmüyoruz; Arayüz, özelleştirme seçenekleri ve çok sayıda içerik seçeneğini kolay, sindirilebilir bir şekilde sunma yeteneği açısından bazı rakip platformlara kıyasla hala hantal görünüyor ve hissediyor. Yine de diğer platformlardan biraz daha hatalı, ama neyse ki eskisinden çok daha az.

Android hala Birleşik Krallık’ın tüm önemli karasal yayıncı yakalama uygulamalarına hizmet vermekte zorlanırken, Sony neyse ki BBC iPlayer, ITV Hub ve benzerleri için arkadaş canlısı, güzel bir şekilde sunulan bir yuva sağlamak için YouView'a döndü.

Bununla birlikte, daha geniş kapsamlı akış hizmetleri için, Android TV'de çok iyi destek vardır ve her zaman aşağıdakilerden birini ekleyebilirsiniz.en iyi 4K medya yayıncılarıeksik bir şey varsa (veya daha güzel bir arayüz istiyorsanız) ucuza.

Sony XH95 X950H incelemesi

(Resim kredisi: Sony)

Sony XH95 / X950H incelemesi: Karar

Sony XH95 / X950H mükemmel değil, ancakdır-dirBu fiyat aralığında sınıfının en iyisi. Ahır fırtınası sesini, çoğu zaman gerçekten güzel olan resimlerle birleştirir.

Rakip amiral gemisi 4K TV'lerde oldukça rutin bir şekilde görünmeye başlayan birkaç özellikten yoksun (özellikle oyun söz konusu olduğunda) ve arka aydınlatması bazen varlığını biraz fazla güçlü hissettiriyor.

Ancak dediğimiz gibi, ikincisi, üretebileceği göz kamaştırıcı HDR zirveleri için bir takas ve en son oyun hilelerine sahip olmaktan endişe etmiyorsanız, onların yokluğu sizi rahatsız etmeyecektir.

Sony XH95 / X950H incelemesi: Şunu da dikkate alın

Rekabet söz konusu olduğunda,Samsung Q90T / Q95Tbizim görüşümüze göre genel olarak daha güçlü bir TV, ancak buna kıyasla büyük bir fiyat primi ile geliyor, bu yüzden birçok insanın bunu daha tatlı bir yer bulacağını düşünüyoruz.

Fiyat aralığında buna daha yakın olanSamsung Q80Tve oyun oynamayı sevenler için bu daha iyi bir seçim - görüntü kalitesi için de mükemmel ve yeni nesil konsol özellikleri için çok iyi donanımlı. Oyun oynamanın dışında, bu daha yakın bir çağrı - ancak spor severler için Sony'nin hareket yönetimi daha iyi bir seçim.

Kontrol edilecek en yakın OLED,LG CXSony'den önemli ölçüde daha yüksek bir fiyat talep eden ve parlaklığıyla tam olarak eşleşemeyen, ancak OLED'in piksel başına kontrastı ve karanlık alanlarda neredeyse sonsuza yakın nüansla başa çıkma yeteneği, kesinlikle Sony'nin arka plan ışığı çiçek açan sorunlarına neden oluyor. onların yerine. Daha karanlık odaları olan sinematik film severler için daha iyi bir seçim olabilir, ancak Sony gün ışığında daha fazla göz kamaştıracak.

Sony'nin işleme becerisini seviyorsanız ve OLED'in zenginliğini istiyorsanız,Sony A8 / A8Hmükemmel bir seçimdir. LG CX'te olduğu gibi, XH95'e kıyasla bir miktar parlaklık kaybedersiniz (aslında, bu set, fiyatına yakın olan LG'den daha az parlaktır), ancak Sony'nin görüntü işleme konusundaki incelikli yaklaşımı, onu belki de en iyi performans gösteren yapar. hafif, doğal, derin kontrast için gezegende, bol miktarda renk ve HDR etkisi sunarken. XH95 gibi, oyun oynamak için iyi bir seçenek değil, ancak parlak ışığın ekranı yıkaması konusunda endişelenmeyen film izleyicileri için mevcut en iyi setlerden biri.

Sony XH95 / X950H'de her boyutta bugünün en iyi fiyatları Sony X950H 49 İnç TV: 4K ... Sony KD-49XH9505 Amazon $ 998 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Sony X950H 55 İnç TV: 4K ... Sony KD-55XH9505 Amazon $ 1.399.99 $ 1.198 GörüntüleTüm fiyatları görünSony X950H 65 İnç TV: 4K ... Sony KD-65XH9505 Amazon $ 1.598 GörüntüleTüm fiyatları görünSony X950H 75 İnç TV: 4K ... Sony KD-75XH9505 Amazon $ 2.598 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Sony 85 inç TV 2020 LED 4K ...Sony KD-85XH9505Dell4.498 ABD doları 3.498 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz