Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Sony Xperia 1 III'ün ilk görünümü, iPhone 12'de bulamayacağınız hayranların favori özelliklerini ortaya koyuyor

Sony Xperia 1 III'ün ilk görünümü, iPhone 12'de bulamayacağınız hayranların favori özelliklerini ortaya koyuyor

Yaklaşan Sony Xperia Compact'a bir göz attıkbu haftanın başlarındave şimdi bu muhteşem Sony Xperia 1 III işlemeleriyle tam boyutlu kardeşine bir göz atıyoruz.


Son birkaç yılda yeniden canlanan küçük ve işlevsel akıllı telefon form faktörlerini takdir etsek de, büyük oğlanlarımızı hala seviyoruz.Galaxy Note 20 UltraBu uygun bir iki elli.

Son yıllarSony Xperia 1 IItasarımı biraz kutu gibi olmasına rağmen etkileyici bir ekrana ve kamera dizisine sahip olarak bu kategoriye giriyor; Mark 3 ile pek bir şey değişmeyecek, ancak ahize biraz daha kalın olsa da genel olarak bir dokunuş daha küçük. Aşağıda tüm ihtişamıyla bir göz atabilirsiniz:

Sony Xperia 1 III

(İmaj kredisi: Steve Hemmerstoffer/ OnLeaks)

renderlar geliyorSteve Hemmerstoffer, diğer adıyla OnLeaksSony Xperia 1 III'ün bazı özelliklerinin yanı sıra çeşitli render seçenekleri hakkında bilgi sahibi olan kişi. Cihaz 161.6mm x 67,3mm x 8,4mm ölçülerine ayarlanmıştır, ancak arka kamera çıkıntısını da eklerseniz kalınlık 9.6 mm'dir.


Cam bir arkaya ve metal bir çerçeveye sahiptir.iPhone 12, düz 6,5 inç CinemaWide 4K HDR OLED ekrana sahip. Objektifin ayrıntılarını bilmesek de, ön kamera üst çerçeveye sıkışmış durumdayken ekran bir çentikle bozulmamış. Geçen yılki modelde 8MP kamera bulunuyor, bu yüzden muhtemelen aynısını tekrar göreceğiz.

Arka kamera dizisi yine üçlü bir lens kurulumudur ve bildirildiğine göre bu sefer optik yakınlaştırmaya geçiş için bir periskop / telefoto lens içerir. Bu, Sony'yi Apple ve Samsung'un amiral gemileriyle rekabet etmek için iyi bir konuma getirmeli; Hemmerstoffer'ın da belirttiği gibi, şirket hem iPhone hem de Galaxy serisine kamera bileşenleri sağlıyor, bu nedenle kendi akıllı telefon kamera sistemi, savaşa girmekte sorun yaşamamalı.


Hemmerstoffer, henüz daha ince ayrıntılara sahip olmamasına rağmen, kameranın Sony Xperia 1 III için 'öne çıkan alan' olarak ayarlandığını ima ediyor.

Sony, kamera düğmesindeki fiziksel parmak izi sensörü, microSD yuvası ve hala kablolu kulaklık kullananlarınız için 3,5 mm kulaklık jakı gibi rakiplerinin hurdaya çıkardığı özelliklerle amiral gemisini donatmaya devam ediyor. bir toparlanmamız varen iyi kablosuz kulaklıklar, kabloyu kesmek istiyorsanız,en iyi kablolu kulaklıklarkablolarınızı tutmak istiyorsanız.


Elbette Sony Xperia 1 III, 5G'yi destekleyecek ve önceki modelin çift ön ateşleme hoparlörlerini koruyacak.

Devam edecek fazla bir şey yok, ancak Sony Xperia serisinin yanı sıra geçen yılki modelin hayranıysanız, daha fazla ayrıntı elde etmek için Sony Xperia 1 III'e göz atmaya değer.

Kaynak:Steve Hemmerstoffer