Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Sony Xperia 1 III videosu, hayranların seveceği yeni ve şık bir ahizeyi gösteriyor

Sony Xperia 1 III videosu, hayranların seveceği yeni ve şık bir ahizeyi gösteriyor

Sony, bu yıl Xperia 1 III'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve ayrıntılar zayıf olsa da, bu akıllı telefonun sızdırılmasıyla ilgili haberleri durdurmadı; şimdiye kadar duyduklarımızı bir araya getirmek ve geçen yılınSony Xperia 1 IIyeni amiral gemisinin neye benzeyeceğine dair iyi bir fikri bir araya getirebiliriz. Ancak bu şık video gösterimi sayesinde hayal gücünüze güvenmenize gerek yok.


Sony Xperia 1 III'ün nasıl görünebileceğine dair ilk bakışımız vargeçen ay, bir avuç sızdırılmış özelliğe dayanan Xperia 1 II'ye oldukça benzeyen bir konsepte sahip ve kutulu tasarımın ve 21: 9 en boy oranının hayranıysanız, o zaman bir zevk içindesiniz.

Ahizedeki bu yeni yorum, tasarımcı Jermaine Smit'in (aracılığıyla) izniyle geliyor.LetsGoDigital) ve ağzınızın suyunu akıtacak 6,5 inç 4K HDR OLED ekranı gösterir. İzleme deneyimini daha da vurgulamak için çerçeveler de kısaltılmıştır.

Konsept videosu, arka tarafta beklenen üçlü kamera kurulumu hakkında bilgi veriyor ve kamera muhafazasının altına yerleştirilmiş olan, adını duyduğumuz optik zoom lensini içeriyor. Bu arada öne bakan kamera geçen ayın tasarımını yansıtıyor ve üst çerçeveye gizlenmiş durumda.

Sony'nin diğer markaların amiral gemilerinden neredeyse tamamen kaybolan 3,5 mm kulaklık jakı, kamera düğmesindeki parmak izi sensörü ve microSD yuvası gibi özellikleri de koruması bekleniyor.


Geçen yılki Sony Xperia 1 II, 1.099 $ / 1.149 £ / 1.899 AU $'dan geldi;Galaxy S21 Ultra1.199 $ / 1.149 £ / 1.849 AU $'dan başlar. Bu arada, yaklaşanGalaxy Z Katlama 31,999 $ / 1,799 £ / 2,999 AU $'dan başlaması beklenen Galaxy Z Fold 2, şüphesiz bir fiyat düşüşü elde edecek ve Galaxy Z Flip 5G, 1199.99 $ fiyat etiketi ile ABD'de zaten olduğu gibi.

Bekleyip, Sony'nin, bir yıl boyunca zorlanan bütçeler ve hatta daha parlak akıllı telefonlar sırasında insanları satın almaya ikna etmek için Xperia 1 III'e yeterli özelliği paketleyip ekleyemeyeceğini görmemiz gerekecek.


Bugünün en iyi Sony Xperia 1 II fırsatları Sony Xperia 1 II XQ-AT52... Amazon $779.99 Görünüm Sony Xperia 1 II XQ-AT52... Amazon $799.99 Görünüm Sony XQ-AT51 Xperia 1 II -... Amazon 1.048 $ GörünümSony Xperia 1 Mark II 256 GB... Odak Kamera 1,148 dolar GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz