Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Sony Xperia geri dönüşü, Samsung Galaxy S21'e yeni bir saldırı başlatacak

Sony Xperia geri dönüşü, Samsung Galaxy S21'e yeni bir saldırı başlatacak

Sony, Xperia 10 II'yi bu yılın başlarında piyasaya sürdüğünde, orijinal Xperia 10'da olduğu gibi bir Plus modeli içermiyordu. O zamanki söylenti, bunun, şirketin çipleri değiştirmeye ve buna benzer bir şeyi tercih etmeye karar vermesiydi. destekli5Gfiyata çok fazla eklemeden.


Şimdi bekleme bitmiş gibi görünüyor.Nodar SikharulidzeQualcomm Snapdragon 690 SoC içeren bir cihazın yolda olduğunu gösteren bir kod bölümünü tweetledim - adımları izlemek istiyorsanız, aşağıda belirtilen SM6350 budur.

Snapdragon 690, mmWave olmasa da 6GHz altı 5G'ye bağlanabilen bir çiptir. 24 GHz'in üzerindeki bant genişliklerine erişiminiz olmasa bile bu, 5G sinyali olan bir alanda olduğunuzu varsayarak, Xperia 10 III ile önceki modelden çok daha hızlı indirme hızları bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Ve aynı zamanda şu anlama geliyorSamsung Galaxy S21menzil artık potansiyel olarak çok güçlü yeni bir düşmana (veya düşmanlara) sahip görünüyor. Sony'nin yeni Xperia telefonları 5G ve güçlü orta sınıf özellikler sunarsa, o zaman kuşkusuz gelecek yıl yükselticiler için çok çekici görünecek - özellikle de öyleysegelen S21 fiyat artışısöylenti doğrudur.

Sikharulidze’nin tweet’inde Qualcomm Snapdragon 875 yonga setine sahip başka bir telefondan da bahsediliyor. Her ne kadar SoC'nin Sony’nin amiral gemisi Xperia 1 III’den başka bir şeye mahkum olduğunu hayal etmek zor olsa da.


Zaten Sikharulidze'nin önerdiği şey buydu ve dedi kiGSMArenaamiral gemisinin muhtemelen dört kamerası olacak. Ayrıca Sony'nin Helio P35 yongasına sahip üçüncü bir telefon üzerinde çalıştığını da sözlerine ekledi - bunun Xperia L serisinin en sonuncusu L5 olduğunu düşünüyoruz.

Üç telefona da ne zaman bakacağız? Devam eden salgının teknolojik yol haritalarını bozduğuna dair olağan uyarılarla, eğer geçmiş biçim geçecek bir şeyse, Şubat 2021 sağlam bir bahis olur. Şubat 2020,Xperia 1 IISonuçta, 10 II ve L4 açıklandı.


O zamanki bir lansman, Samsung Galaxy S21 serisinin gösterimini mükemmel bir şekilde kuracaktı, çünkü genellikle Şubat ayında Güney Koreli telefon üreticisi yeni ürününü ilk kez gösteriyor.

Bununla birlikte, lansman penceresinin, genellikle Şubat ayında gerçekleşen Barselona Mobil Dünya Kongresi'nden etkilendiğini düşünürsünüz. Ancak gelecek yılHaziran'a geri itildi,Bu, Sony de dahil olmak üzere, tedarikçilerin sürüm planlarını etkileyebilir. Bekleyip görmemiz gerekecek.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 FE 5G fırsatları Planları Unlocked Mint Mobile USHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 FE 5G 749ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 FE 5G 749ön ödeme20 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 FE 5G 749ön ödeme15 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony Xperia 1 II fırsatları İndirimli Fiyat Xperia 1 II akıllı telefon ile ... Amazon Prime 1.199,99 $ 1.098 Sony Xperia 1 II'yi Görüntüle 256GB ... BHPhoto1.098 $ GörünümSony Xperia 1 Mark II 256GB ... Odak Kamerası1.098 $ Görünümİndirimli Fiyat Sony - Xperia 1 II 256GB ... En İyi Satın Al 1.199,99 $ 1,099,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz