Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sony'nin PSP 5G çıkış yolu şimdi çok daha net hale geldi - işte nasıl

Sony'nin PSP 5G çıkış yolu şimdi çok daha net hale geldi - işte nasıl

Sony'nin üzerinde çalışabileceği fikriPSP 5GJapon oyun şirketinin sonuçsuz yorumlar yapmasına rağmen, avuçiçi konsol yaklaşık bir yıldır dolaşımda.

Fikir, yeni bir Sony PSP 5G'nin mümkün olması, büyük ölçüde firmanınaslında mükemmel konumlandırılmışgelişen ancak hakim olan el tipi oyun pazarına yeniden girmek içinNintendo Anahtarıkonsol ailesi - ve Big N kısa süre içinde bunu birNintendo Anahtarı Proöğle yemeği.

Sony'nin optimal konumlandırması da çok yönlüdür. Sadece yeni nesil oyun ustası olmakla kalmıyor, aynı zamandaPlaystation 5Şu anda dünyadaki en çok arzu edilen ürün, ancak Sony aynı zamanda ekran teknolojisi, mobil cihazlar ve - en önemlisi - 5G teknolojisinin ustasıdır. Gerçekten de, Sony'nin profesyonel kamera işinden akıllı telefon işine,5G derin bir düzeyde entegre edilmiştir.

Bu uzmanlığı bir araya getirdiğinizde, 5G destekli bulut oyun deneyimleri sunan yeni nesil bir oyun avuçiçi cihazı üretmek için bir tarifiniz var.


Ve şimdi, en azından aklımda, Sony'nin son hamlesi, bir PSP 5G konsolu için daha net bir çıkış yolu açmış gibi görünüyor. Bunun nedeni, Japon firmasınınresmen ilan edildiPSP, PS3'ü kapattığını vePlayStation Vitasıkepenk sırasıyla 2 Temmuz ve 27 Ağustos 2021'de gerçekleşecek.

Bu, hala bu mağazaları kullanan oyuncular için açıkça sinir bozucu bir haber, ancak PSP 5G açısından bakıldığında, potansiyel olarak çok heyecan verici. Bunun nedeni, Sony'nin PSP 5G'sinin başından itibaren PlayStation 5 ile temel entegrasyona sahip olan aynı mağazayı kullanması planlanmış olmasıdır. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewde saklayın.


PSP 5G, bulut tabanlı bir akış konsolu olacağı için aynı mağazayı kullanacak ve bunun için özel olarak yapılmış ve bağımsız bir mağazada satılan özel oyunları oynamak yerine, oyuncuların PS5'te zaten sahip oldukları oyunlara erişmek için mobil bir platform olacaktı. , mağazadan satın alınmış veya birPS Şimdiabonelik.

Böyle bir durumda Sony, tüm eski mağazaları kapatarak, oyun operasyonlarını kaynaklar açısından önemli ölçüde kolaylaştırdı ve ayrıca tüm çevrimiçi satın alımlarını esasen tek bir mağaza altında birleştirdi.


PS5 mağazasının (tüm PS4 oyunlarına erişebildiğini de hatırlayın) zaten var olması, Sony'nin bir PSP 5G'yi bir araya getirebilme açısından pruvasındaki bir başka noktadır - ona erişmek için gereken mağaza ve yazılım zaten mevcuttur. Sony, bir PSP 5G oluşturmak için donanıma ve yazılıma sahip ve eski sistemlerden silerek, yeni nesil teklifini tek bir mağaza ve oyunlar için Netflix akış hizmeti altında birleştirebilir.

PSP 5G iseIrakOnaylandığından, birinin piyasaya sürülmesi, Sony'nin yeni nesil oyun teklifini gerçekten tamamlayacak ve PS5PlayStation VR 2sanal gerçeklik oyunları için ve umarız mobil oyunlar için bir PSP 5G. Ve en önemlisi, tüm oyun sistemleri aynı çekirdek platformu ve mağazayı kullanacak.

  • Hala bir PS5 mi arıyorsunuz? Sonra Pingtwitter'leri kontrol edinPS5 stok takipçisi