Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Sony'nin PS5 4K TV'lere Hazırlığı, SONUNDA onları gerekli kılan yükseltmeyi aldı

Sony'nin PS5 4K TV'lere Hazırlığı, SONUNDA onları gerekli kılan yükseltmeyi aldı

Sony’nin 'PS5 için Hazır' 4K TV serisi, aslında o çok önemli PS5 yükseltmesini bekliyordu, ancak iki modeli HDMI 2.1 hızına getirmek için bir aygıt yazılımı güncellemesi geldi. Ya da en azından kısmen. Ama mutlulukla en önemli kısım bu.


8K LED Sony Z8H ve Sony XH90 (İngiltere) / X900H (ABD) artık daha yüksek bant genişliği sağlamak ve saniyede 120 kare hızında 4K sinyallere izin vermek için güncellemeler sunuyor. İzlemeyi bekliyorsanız Apple TV uygulaması için HDMI eARC ve işlevsellik de eklendiTed kement.

Sony XH90 / X900H'yi gerçekten çok seviyoruz ve bu oyun özelliklerinin eksikliği, onu tam olarak büyüklüğünden alıkoyan tek şeydi. Ve şimdi onlara sahip! Neredeyse!

• Bize bakınen iyi TV
• Bkz.en iyi OLED TV
PS5 nereden alınır

Ancak unutulmaması gereken önemli olan şey, bu güncellemenin, yeni nesliniz için temel özellikler olan Değişken Yenileme Hızı (VRR) veya Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) içermemesidir.oyun televizyonu. Bunun yerine, bunlar XH90'da spesifik olmayan sonraki bir tarihte ikinci bir güncellemeyle etkinleştirilecek.


Sony, Nvidia G-Sync gibi tescilli çözümler yerine resmi HDMI 2.1 VRR ve ALLM kullandığından, görünüşe göre bunun resmi kanallar aracılığıyla kapatılması daha uzun sürüyor.Forbes'a göre. 8K Z8H, VRR'yi desteklemediği için bu güncellemeyi hiç almayacak.

VRR ve ALLM, önceden sahipseniz göz önünde bulundurmanız gereken önemli işlevlerdir.PS5 ön siparişiveyaXbox Series X ön siparişiyerinde ve yeni bir ekran için alışveriş yapıyorlar. ALLM, özellikle düğme basışlarınız ile ekrandaki eylem arasındaki herhangi bir gecikmeyi ortadan kaldırmak için çok önemlidir. Oyun modları görüntü kalitesini biraz düşürebilir, ancak gecikmesiz oyun oynamak için çok önemlidir.


Bununla birlikte, 120 fps'de saf ipekten yapılmış bir tereyağından daha pürüzsüz çalışan oyunları görmek bizi daha çok heyecanlandırıyor, bu yüzden diğer özellikler için biraz daha beklemekte ve 120 fps'nin bu TV'ye çıkmaya hazır olduğunu bilmekte sorun yok. PS5'in lansmanı için.

Bugünün en iyi Sony Bravia X900H Serisi (2020) fırsatları İndirimli Fiyat Sony XBR55X900H 55 'BRAVIA 4K ... World Wide Stereo $ 1.549.98 $ 1.248 İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony XBR65X900H 65' BRAVIA 4K ... World Wide Stereo $ 1.949.98 $ 1.648 İndirimli Fiyatı Görüntüle Sony XBR75X900H 75 ' BRAVIA 4K ... World Wide Stereo $ 2.849.98 $ 2.048 Görüntüle Benzer Görüntüle Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Yeni bir TV arıyorsanız ve en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, sürekli güncellenen sayfamıza göz atın.en iyi TV fırsatları. Tatil sezonuna girdiğimiz için, Pingtwitter şimdidenen iyi Noel hediyeleri,en iyi Black Friday fırsatlarıve hattaen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıTeknolojiyi her zaman en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için.