Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • Sony'nin tuhaf PS5 fikri ve The Sims müzik festivali, bu hafta Totally Rated'da yer alıyor

Sony'nin tuhaf PS5 fikri ve The Sims müzik festivali, bu hafta Totally Rated'da yer alıyor

Totally Rated ikinci bir sezon için geri döndü ve geçen haftadan haberlerle dolu. Bu gösteride, Sony'nin zaten sahip olan kişilere PS5 satmasıyla ilgili haberlerimiz var. Ayrıca geçen yılki gerçek müzik etkinliklerinin eksikliğini gidermesi beklenen Sims Session müzik festivaline de bir bakış var, ancak amacına ulaşıyor mu?

Ardından, genellikle yeni telefon lansmanlarının kükreyen canavarı olan Mobil Dünya Kongresi'ne bir göz atacağız. Bu yıl pandemi ve büyük şirketlerin uzak durması sayesinde çok az şey yaşadık. Ancak etkinlikten öğrendiğimiz bazı küçük şeyler vardı, örneğin Samsung'un yaz aylarında bir şeyleri duyurmak için başka bir etkinliği olması gibi.

Biz de yeni bir göz attıkBeats Studio Tomurcukları, bu büyük bir anlaşma olacak, ancak şu anda ABD dışında mevcut değiller. İngiltere'deki müzik tutkunları, bir çift kazanmayı umuyor, bu tomurcukların ne zaman sizin olabileceğine dair resmi bir tarih verilmeden bir süre beklemek zorunda kalacak. Bu haftaki gösteride bu kulak tomurcuklarının artılarını ve eksilerini gözden geçirdik, ancak bunların dikkate almaya değer olduğundan emin olabilirsiniz.

Totally Rated'ın yeni bölümleri her hafta yayınlanacak. Cuma günü yeni bölümde görüşmek üzere.


Bugünün en iyi The Sims 4 fırsatları 403 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatSims 4 - Standart Sürüm... CD Anahtarları £ 39.99 7,99 £ Görünüm pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickThe Sims 4: Outdoor Retreat... Amazon £ 15,99 The Sims 4 Island Living PC'yi Görüntüle... 365games.co.uk £ 23,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz