Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Üzgünüz PS5, Amazon Alexa, Xbox Series X'te büyük bir yükseltme aldı

Üzgünüz PS5, Amazon Alexa, Xbox Series X'te büyük bir yükseltme aldı

Amazon, Microsoft'un Xbox konsolları için sürpriz bir Alexa uygulaması yayınladı. Eğer bunlardan birine sahipsenizXbox Serisi X,Xbox Bir,Xbox One S, veyaXbox Serisi Skonsollar ve bir Amazon Alexa cihazı, örneğinAmazon Yankı Noktası, ardından artık Amazon Alexa Xbox uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama, şimdiye kadar Amazon'un Alexa AI'sından en iyi şekilde yararlanamayan Microsoft'un Xbox konsolları aracılığıyla Alexa'ya daha fazla erişim sağlıyor.

Amazon, Xbox konsol paketine yeni sesli asistan özellikleri sağlıyor. Xbox için Alexa uygulaması, Microsoft'un tescilli akıllı asistanı Cortana'nın azalan önemini gösteriyor.Google Ana Merkezi,elma HomePod, veAmazon Yankı Gösterisi 10.

Önceden, Microsoft konsolunuzla bir Alexa cihazını yalnızca bir yönde kullanabiliyordunuz: elbette, Alexa'nın video oyunlarını başlatmasına izin vermek için cihazın Ayarlar'ındaki özelliği etkinleştirebilirdiniz, ancak işlevsellik her iki yönde de hareket etmiyordu.


Ancak, yeni Alexa Xbox uygulaması, konsolunuzun ve Alexa donanımınızın birlikte çalışmasına olanak tanır; Artık Alexa özelliklerinin eksiksiz paketini kullanmak için Xbox'ınızı kullanabilirsiniz. Alexa'yı konsolunuzla eşleştirerek oyunları başlatın veya Alexa destekli cihazları bizim sunucumuzdan bağlayın.en iyi akıllı hoparlörlerTV'nize.

Şu anda, uygulama ABD ve Kanada'daki müşteriler tarafından kullanılabilir ve konsollarını aynı anda kullanırken hem Xbox hem de Alexa işlevlerine çift erişim sağlar. Yeni uygulama Microsoft Store'da birdenbire ortaya çıktı ve bir gecede Microsoft'un hareketlerini izleyen kartal gözlü yayınlar tarafından fark edildi.Windows Merkezi).


Ve burada bitmiyor: Alexa tabanlı modelleri bizimkilerden kullanabilirsiniz.en iyi video kapı zilidahil olmak üzere uygulama ile listeZil Görüntülü Kapı Zili 3 Plus. Genel olarak, Xbox Series X ile daha iyi ses kontrolü gibi Alexa ile favori konsolunuz arasında daha bütünsel bir uyumluluk sunar, ancak bu yeni nesil harikası şu anda tavuk dişleri kadar nadirdir.

BizimXbox Series X stok takipçisiBir tane satın almanın zorluğunu üstlenmek istiyorsanız, Microsoft'un en son konsolu konusunda sizi doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olabilir. Alternatif olarak, tercih edersenizPS5, bizim başımızaPS5 stok takipçisiSony'nin yeni nesil donanımını yakalama şansınızı denemek için.


Pingtwitter, Xbox'ınızı daha fazla bir şeye dönüştüren her şeyin sesini sever.Amazon yankısı-Alexa kullanımıyla medya deneyimi yazın. Yine de, indirirseniz normal Xbox kontrolleri uygulamadan etkilenmediğinden, ilgili kullanıcılar için endişelenecek bir şey yok. Gerçekten her iki dünyanın da en iyisi.

Bugünün en iyi amazon yankı gösterisi fırsatları 23 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Amazon - Echo Show 5 Smart... Best Buy $79,99 $44,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Amazon Echo Show 5 Kömür Yataklı Banyoda ve Ötesi 79,99 $44,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Sertifikalı Yenilenmiş Yankı... Amazon Prime 74,99 $ 49,99 GörünümAmazon Yankı Gösterisi 5 -... Ev deposu 79,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Engadget