Close

Bir Kutuda Soul Elektronik Partisi

Soul Electronics Party In A Box, Soul kulaklık serisinin yaratıcılarının izniyle CES 2013'te sahneye çıkıyor


Görünüşe göre bugünlerde kendi hoparlör ve kulaklık seriniz olana kadar müzik endüstrisinde ciddiye alınmıyorsunuz. Rapçi Ludacris, bu eğilimi yeni ve 'gülünç bir şekilde' isimli 'Party in a Box' ile sürdürüyor.

Bu, Illionois rapçi Soul Electronics markasının kulaklıksız ilk ürünüdür ve partiyi başlatmak için bir dizi seçenek sunar. Hem Bluetooth hem de Airplay, ayrıca bir iPad için yeterince büyük bir yuva mevcuttur. Ses kalitenizi gerçekten içindeyseniz, sisteme 5.8GHz alıcı-verici aracılığıyla sıkıştırılmamış müzik aktarabilirsiniz.

Ayrıca dengeli bir mikrofon girişi de vardır, bu nedenle parti ne zaman bitmeye başlarsa, mikrofona geçip kendi kendinize rap yapmaya başlayabilirsiniz.

Sese dikkat eden iki adet 6-5 inçlik woofer, iki adet 3 inçlik orta amaçlı sürücü ve dört adet 1 inçlik tweeter. Bu yeterli değilse, bir HDMI bağlantı noktası, Party in a Box'ı doğrudan bir TV'ye bağlamanıza olanak tanır, böylece filmleriniz ve televizyon şovlarınız dışarıda kalmaz.


Partiyi başka bir yere götürmeyi seviyorsanız, 'Kutudaki Parti'nin bir omuz askısı vardır ve hatta pilleri veya bir araba prizi biter. Yani müziğin durması için gerçekten hiçbir mazeret yok.

Ancak, Birleşik Krallık'ta çıkış tarihi veya fiyatlandırma henüz açıklanmadığı için parti henüz tam olarak devam edemez.