Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Spartalı yarış: 2020 için İngiltere'de İKİ Spartalı Trail yarışları duyuruldu

Spartalı yarış: 2020 için İngiltere'de İKİ Spartalı Trail yarışları duyuruldu

Patika koşucuları, sevinirler! 'Dünyanın önde gelen ekstrem sağlık ve dayanıklılık markası' Spartan, ilk kez Birleşik Krallık arazi koşu pazarına girdiğini duyurdu. 2020 sezonunda Spartan, Galler'deki Glanusk Malikanesi ve Midlands'daki Marston Lodge olmak üzere iki mekanda 10 bin ve yarı maraton koşu yarışlarına ev sahipliği yapacak.


Yeni Spartan Trail serisi, 2019'da beş ülkede piyasaya sürüldü ve engelli parkur yarışları dünyasına - veya kısaca OCR - daha az ilgilenen insanlara hitap ediyor çünkü bu oldukça basit bir koşu yarışı.

• Spartan Trail yarışınızı bugün ayırtın

Resmi basın açıklamasında, Spartalı kurucusu ve CEO'su Joe De Sena, Spartalı temel OCR ve yeni Spartan Trail serisi arasındaki bağlantıyı vurguladı: `` Antik Spartalıların Sparta'nın dağlık yollarında koştuğu biliniyordu, bu yüzden bu doğal bir uzantı Her yerde insanları kendi konfor alanlarının dışına çıkmaya ve başarabileceklerinin sınırı olmadığını öğrenmeye motive etmek için çalıştığımız için markamızın bir parçası. Birleşik Krallık'taki Spartan Trail, mevcut yarışçılar için yeni bir fırsat sunarken, patika koşusu topluluğuna daha önce hiç yaşamadıkları bir etkinlik sunacak. & Rdquo;

  • En iyi arazi koşu ayakkabıları: Adidas, Salomon, Nike ve daha birçok markadan erkekler ve kadınlar için arka blazerler
  • En iyi koşu saati: koşu, spor salonu, egzersiz, bisiklet ve daha fazlası için en iyi fitness saatleri
  • En iyi çalışan kulaklıklar: spor salonu, koşu ve spor için en iyi egzersiz tomurcukları

Spartan Trail yarışları açıklandı


(Resim kredisi: Spartalı Yarış)

Size yakın bir Spartan Trail yarışı geliyor

Birleşik Krallık'ın ilk Spartan Trail yarışı 21 Haziran 2020'de Kara Dağların kalbindeki çarpıcı Glanusk Malikanesinde başlayacak ve uygun bir şekilde 12 Temmuz 2020'de 'Spartan'ın İngiltere evi' Marston Lodge'da 10 km olacak. nehir geçişleri, kapışmalar, kütük atlamaları ve geleneksel patika koşusu yarışmalarını tanımlayan teknik tek parkur gibi engebeli arazi uzantıları ve doğal engeller içerir.

Her iki Spartan Trail tarihleri, Spartan’ın Engelli Parkur Yarışı hafta sonları ile aynı zamana denk gelecektir, böylece parkur koşucuları da OCR atmosferinin tadını çıkarabilecekler. Bunun da ötesinde, ülkenin dört bir yanından en iyi patika koşucularını çekmek için Spartan, en iyi bitirenler için bir ödül fonu da sunuyor.


• Adidas Terrex Speed ​​LD arazi koşu ayakkabısı ile teknik dağları kolaylıkla ölçeklendirin

Birleşik Krallık iz lansmanı, 2020 & ldquo;Spartan Trail Dünya Şampiyonası, & rdquo; dört kıtayı ve 270.000 $ 'lık ödül potunu kapsayacak şekilde bir araya gelen dünya çapında altı koşu etkinliği serisi.


RUNNING - CLOUDVENTURE ÜZERİNDE Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları ...ON Running Cloudventure PeakDış Mekan Dişli Değişimi149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Inov-8 Unisex Terraultra G ... Inov-8 Terraultra G 260 Amazon $ 150 $ 100 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat HOKA ONE ONE Kadın ...Hoka One One Challenger ATR 5REI.com130 $ 89,83 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünNike Kadın Air Zoom Pegasus ...Nike Air Zoom Pegasus 36 TrailDICK'S Spor Malzemeleri83,97 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünAdidas Erkek Terrex Agravic ... Adidas Terrex Agravic GTX Amazon $ 160 GörüntüleTüm fiyatları görünHOKA ONE ONE Evo Speedgoat ...Hoka One EVO SpeedgoatBackcountry.com159,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat New Balance Women's Fresh ... New Balance Fresh Foam Hierro v5 Amazon $ 134,95 $ 76,29 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Saucony Kadın Peregrine ISO ... Saucony Peregrine ISO Amazon $ 120 $ 72,64 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz