Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV: daha büyük çimenler için hangi bahçe sprinkleri en iyisidir?

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV: daha büyük çimenler için hangi bahçe sprinkleri en iyisidir?

Soğuk havaya rağmen, kesinlikle havada bir bahar hissi var ve bu, bahçe ve çimlerle uğraşmayı düşünmeye başlamanın tam zamanı demektir. Ve bahçecilik cephaneliğinizde sahip olabileceğiniz en paha biçilmez bahçe aletlerinden biri de şüphesizen iyi bahçe sprinkler.


Şimdi, çim fıskiyelerinin çok fazla su kullandığını söylemek doğru ve bu, kendine saygısı olan herhangi bir bahçıvanın, serbest menzil tarifesi yerine bir su sayacı kullanıyorsa bilmesi gereken bir şey. Ancak, ağır bir sulama kabı ile bir saat boyunca çimlerde aşağı yukarı vals yapma alternatifi göz önüne alındığında, bu yazar maliyet yerine rahatlığı tercih eder ve elime geçen en iyi sprinkler için dolgunlaşır.

Bunu akılda tutarak, deneyimlerimi paylaşacağım ve iki sterlinlik su fışkırtıcısını gerçek bir ıslatmada birbirine karşı koyacağım. Söz konusu modeller,Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinklerve Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV, her ikisi de siz bir G&T ile arkanıza yaslanırken çimen ve çiçek kenarlarını canlı tutmak için çok iyi bir iş çıkaran, kıvrımlı bir şekilde adlandırılmış salınımlı sprinkler.

Hemen eklemeliyim ki, sabahları sırılsıklam bir çimenliğe uyanmak için yatağa atlarsam ve pahalı bir su faturası olursa diye, dış mekan musluğumda her zaman bir otomatik zamanlayıcı takılı olduğunu eklemeliyim. Bir an için sapmak için zamanınız varsa, o zaman favorimize hızlıca bir ziyaret edin.bahçe sulama sistemleribahçe sulamayı çocuk oyuncağı haline getirmek için en iyi ürünleri burada bulacaksınız.

Aa, geri döndün. Pekala, bu Joe'yu yola çıkaralım.


Bugünün en iyi Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler fırsatları Spear ve Jackson BWF22... Amazon Prime £32,54 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV fiyatları İndirimli Fiyat Kärcher Premium Salınımlı.. Amazon Prime 39,99 £34,70 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV: Tasarım

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV

Salınımlı bir sprinkler için, Spear & Jackson muazzam bir erişime sahiptir

Kredi: Mızrak ve Jackson

Bu iki model salınımlı çeşitliliktedir. Başka bir deyişle, yumuşak ve neredeyse sessiz bir yan yana hareket kullanarak çimleri ve sınırları sularlar. Salınımlı sprinkler, tüm küçük ve orta boy çimler için mükemmeldir.


Spear & Jackson tamamen metal, korozyona dayanıklı bir tasarımdır, bu nedenle düzgün bir şekilde bakıldığında yıllarca dayanacağından emin olabilirsiniz - yani kış boyunca çimlerin ortasında bırakılmaz. 18 süper ince pirinç nozul ve hatta bir pirinç hortum konektörü ile birlikte gelir. Verilmiş, test örneğimiz, beni cehennemden rahatsız eden daha küçük bir ikiz jet üreten biraz tehlikeli bir nozul ile geldi, ancak sadece mükemmel çalışan teçhizata sahip olma konusunda OKB olduğum için. Ama hey, birkaç aylık kullanımdan sonra bir şekilde kendini onardı, bu yüzden onu sadece gecenin köründe bahçe ürünlerini gizemli bir şekilde tamir eden bir cüceye indirebilirim. Ya bu ya da Londra suyunun yüksek kalsiyum içeriği sızıntıyı yavaş yavaş tıkadı ve her şeyi tekrar iyi hale getirdi.

S&J herhangi bir süslü çan veya ıslık ile gelmiyor - aslında tüm özellikleri, iki plastik sürgü ile ayarlanabilir bir akış açısı ve erişimini kontrol eden küçük bir plastik su basıncı kadranı. Artı tarafta, bu sprinkler geniş ve sağlam bir tabana sahiptir, bu nedenle hortum tarafından çim boyunca çekilse bile asla devrilmez.

Kärcher Premium Salınımlı Yağmurlama Sistemi birçok yönden daha iyi tasarlanmış bir yağmurlama sistemidir ve çok çeşitli çim şekilleri ve boyutları için uygundur. Kärcher'ın ana şaftı neredeyse tamamen siyah plastikten yapılmış olsa da, destek rayları metalden, alüminyumdan yapılmış sanırım. Benzersiz bir şekilde, bu model 20 jet ile donanmıştır ve daha da benzersiz bir şekilde, daha dar bir bölge veya hatta seyrek bir serpinti oluşturmak için ünitenin her iki tarafındaki bazı nozulları kapatarak kapsama alanını özelleştirebilirsiniz.

Spear & Jackson gibi, Kärcher da su basıncını ayarlamak için bir düğme ile birlikte gelir, böylece bir musluğun başında durmanıza gerek kalmaz. S&J'den farklı olarak, siz anında ayarlamalar yaparken yüzünüze en yakın olan jetleri kapatmak için dönen plastik bir sıçrama koruması ile birlikte gelir.


Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV: Performans

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler

Kredi: Mızrak ve Jackson

100 metre kare ve üzeri bir orta ila büyük boy bahçeniz varsa ve sprinkleri sürekli hareket ettirmek istemiyorsanız, doğrudan Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler'e gidin çünkü şu anda ben yok' Londra'nın düşük su basıncı bölgesinde kullanılsa bile, daha geniş erişime sahip başka bir salınımlı sprinkler bilmiyorum. Yakın zamanda Oxfordshire'a (muhtemelen daha yüksek su basıncına sahip bir bölge) taşınmış olan sprey, 13 x 13 metrelik bir çimin her iki ucuna da ulaştı - bu, 169 metrekarelik saf ıslatma gücü anlamına geliyor.

Gerçekten, bu şeyi ilk kez çalıştırdığımda, sadece kenarda durmakla kalmayıp, içeride tüm yolu koşmak zorunda kaldım. Tabii ki tek yönlü Gardena konektörüne takmadan önce musluğu kapatabilirdim ama tehlikeli yaşamayı seviyorum. Tam güç nedeniyle, S&J'yi şehir merkezindeki dar çimler için tavsiye etmem çünkü bu süreçte yandaki bahçeyi de sulayacaktır. Yine de, elbette, her zaman baskıyı azaltabilirsiniz.

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV

Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV

(İmaj kredisi: Kårcher)

Karşılaştırıldığında, Kärcher en iyi yüksek su basıncı bölgelerinde çalışır. 20 jetin tamamı açıkken Kärcher, Spear & Jackson kadar uzağa ulaşamaz; Her iki tarafta yaklaşık dört metre ıslaklık olduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte, her iki tarafta iki veya üç jeti kapatırsanız, yörünge daha dar bir oluşumla da olsa her iki tarafta yaklaşık 8m'ye çıkar. Ve iki jet dışında hepsini kapatırsanız, bir sonraki ilçeyi sular, ancak yalnızca iki fit genişliğinde gerçekten dar bir şeritte.

Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler vs Kärcher Premium Salınımlı Sprinkler OS 5.320SV: Karar

Hangi sprinklerin en iyi olduğu tamamen çiminizin boyutuna ve şekline bağlıdır. Spear & Jackson, düşük su basınçlı bölgelerde bile erişimi oldukça inanılmaz olduğundan orta ila büyük kare veya dikdörtgen çimler için idealdir. Sağlam bir şekilde inşa edilmiştir ve uzun süreli kullanım için çok güvenilir bir seçimdir.

Öte yandan Kårcher, püskürtme düzeni çimin hem uzunluğuna hem de tasarımına uyacak şekilde kolayca ayarlanabildiğinden, daha ince çimenler ve biçimli bahçeler için mükemmel bir sprinklerdir. Ancak, erişimi bölgenin su basıncına bağlıdır.

Bu modellerin her ikisi de üst düzey fiyat aralığındadır, ancak biraz saygı gösterilirse, yıllarca en iyi performanslarını göstermeye devam edeceklerinden emin olabilirsiniz.

Bugünün en iyi Spear & Jackson BWF22 Salınımlı Sprinkler fırsatları Spear ve Jackson BWF22... Amazon Prime 32,54 £ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz
  • Bahçe sulanırken neden bahçelerden birinin tadını çıkarmıyorsunuz?en iyi barbekü