Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • Özel Turbo Levo Comp FSR incelemesi: TAM OLARAK tüm elektrikli dağ bisikletlerinin nasıl performans göstermesi gerektiği

Özel Turbo Levo Comp FSR incelemesi: TAM OLARAK tüm elektrikli dağ bisikletlerinin nasıl performans göstermesi gerektiği

Özel Turbo Levo Comp FSR anlaşmaları

Birkaç yıl önce, elektrik destekli bir dağ bisikletinden bahsetmek bile, sert çamur tıkayıcıların Termos şişelerine girmesine neden olacaktı. Basitçe söylemek gerekirse, zorlu koşunun zirvesine tırmanmaya yardımcı olmak için pil desteğine güvenmek, yenilgiyi kabul etmeye benziyordu. İyi ki: Özel Turbo Levo Comp FSR, klasik biren iyi elektrikli dağ bisikletitüm gün sürmek isteyeceğiniz - ve daha sıkıcı ve çetin kısımları kolaylaştırdığı için, o günden daha fazlasını önyüklemek için alacaksınız.

Specialized Tarmac SL7'yi satın almak için altı neden

E-MTB teknolojisi artık, güçlü bir motorun eklenmesini hızlı bir şekilde fark eden sürücüler tarafından benimsenmiştir, sadece daha uzun sürüş olasılığını ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda bu sürüşlerin daha hızlı, daha karmaşık ve düpedüz geniş olduğu anlamına gelir. İyi bir e-MTB'nin üzerine bir ayak atın, elektrik desteğini artırın ve genel deneyimle zihninizi uçurmaya hazırlanın. Son derece çevik motokros ve süper hızlı yokuş aşağı harika bir karışımı gibi.

Özelleştirilmiş Turbo Levo Comp FSR, şu anda satışta olan en iyi elektrik destekli dağ bisikletlerinden bazılarıdır, çünkü baştan sona gerçek bir iz kırma makinesi olacak şekilde tasarlanmıştır.


Özel Turbo Levo Comp FSR: kurulum

Chunky onu tarif etmeye bile başlamadı


Özelleştirilmiş Turbo Levo Comp FSR'de hızlı, doğru çerçeve geometrisi, dahili kablo yönlendirmesi, kalın 29 inç tekerlekler ve tümsekleri aplomb ile emen RockShox Deluxe RT süspansiyonla buluşuyor.

Tabii ki, çok daha fazla parayla ayrılabilir, Uzmanlaşmış ürün yelpazesini tarayabilir ve kendinize tam bir karbon fiber Turbo kötü çocuk torbası koyabilirsiniz, ancak entegre pil paketlerinin ve 250W özel Rx Trail ayarlı motorun ek ağırlığı, küçük Uzay çağı malzemesinin sunduğu ağırlık tasarrufları buna değmez.


Aslında, bu alaşımlı çerçevenin görünüşünü ve verdiği hissi çok seviyoruz, öte yandan bu ek gücün sağladığı ek huzur, gururunuz ve neşeniz dik bir orman yolundan aşağıya inerken büyük bir takdir görüyor. Gönder!

Uzmanlaşmış iddialar, 'şasinin kinematiğinin ve sürücü tarafından ayarlanmış sertliğin de mükemmelleştirildiğini', ki bu bizim için pek bir şey ifade etmiyor, ancak dürüstçe söyleyebiliriz ki, en hami bile yaparken etli ve rahat hissetmeyi başardı yumruklu biniciler oldukça yetenekli görünüyor.

Çılgın beceriler isteğe bağlı


Command Post IR damlalıklı sele direği de dahil olmak üzere tüm kablo yönlendirmeleri dahili iken, batarya aşağı tüpe tamamen entegre edilmiştir ve şık motor artık daha küçüktür ve krankın etrafına gizlenmiştir, bu nedenle neredeyse farkedilemez.

Çok şık bir Taupe ve Acid Kiwi (haki ve yeşil) veya biraz daha düşük anahtarlı bir Cast Battleship ve Hyper (neon sarısı çıkartmalarla mavi) olarak mevcut, hangi yolu seçerseniz seçin harika görünüyor.

Özel Turbo Levo Comp FSR: kit

Mega durdurma gücü için SRAM Kılavuz frenler

Uzman bazen (bizim tarafımızdan bile) şartnamede cimri yapmakla suçlanır, ancak bu Turbo Levo Comp FSR, uzun bir nezaket listesine sahiptir. SRAM PG-1130, 11 vitesli vites, SRAM Kılavuz hidrolik disk frenler, Praxis krank, Roval Traverse 29 inç alaşım jantlar ve Kasap lastikleri öne çıkan özelliklerden sadece birkaçıdır.

Damlalıklı sele direğini ve her yönden en iyi RockShox süspansiyonunu atın ve elektrik desteğinin ek faydalarını düşünmeden önce bile kendinize çok çekici bir yokuş aşağı makineniz var.

Düzgün bir şekilde entegre edilmiş motor, engel teşkil etmez

Bu 500wh entegre batarya paketi, yollarda ciddi bir etki sağlamak için 250w motorla birlikte çalışıyor. Kullanıcılar, sistemi e-yardım miktarını esasen artıran veya azaltan bazı basit gidon kontrolleriyle kontrol eder.

Kabul edelim ki, bu küçük parmak kontrolleri biraz daha şık olabilir ve sanki sonradan düşünülmüş gibi hissedilebilir, ancak eldivenli ellerle bile kullanımı ve yerleştirilmesi kolaydır.

Üst tüpte, bazı soğuk LED'ler aracılığıyla kalan pil şarjının seviyesini gösteren yeni bir ekran da var; bu, aşağı tüpte tuhaf bir şekilde yerleştirilmiş eski sisteme göre sürüş sırasında göz atmak çok daha kolay.

Kullanıcılar ayrıca, sizi almak için yeterli güç olduğundan emin olmak için bir zaman veya mesafe parametresi programlama yeteneği gibi bir dizi düzgün özelliğe sahip olan Görev Kontrol Uygulaması aracılığıyla, şaşırtıcı derecede güçlü bir 530W ile zirveye çıkan torku ve güç çıkışını da eşleyebilir. ev.

Özel Turbo Levo Comp FSR: sürüş

Her dağ bisikletçisinin en az bir kez yaşaması gereken bir sürüş

Daha önce de belirtildiği gibi, bir e-dağ bisikletine, güvenilir yokuş aşağı veya at kuyruğu atınıza yaklaştığınız şekilde yaklaşmamanız en iyisidir, çünkü ek ağırlık ilk başta yabancı hissedecektir.

Ancak Turbo Levo'yu tercih ettiğiniz yerel rotada test edin ve mümkün olduğunu düşünmediğiniz hızlarda mücadele edeceğinizi garanti edeceğiz, daha önce uzun ve yavaş sülük koşunun tepesine geri döndüğünüzde dükkanlar.

Uzmanlaşmış, tipik bir dağ bisikletine mümkün olduğu kadar yakın hissettiren, ancak aynı zamanda güçlü ve etkileyici derecede sessiz bir elektrik motorunun ek havai fişeklerine sahip bir e-bisiklet yaratmada mükemmelleşmiştir.

Bu gerçek bir yokuş aşağı makine, sadece motorlu

Yavaş hızlarda bile elleçleme kesindir, elektrik motorundan gelen yardım akıllı hissettirir, bu sadece zorlu bölümlerde güveni artırmakla kalmaz, aynı zamanda pil yönetiminin iyi olduğu anlamına gelir.

Sürücü ağırlığı, arazi, sıcaklık ve koşulların tümü menzil üzerinde büyük bir etkiye sahiptir, ancak Özelleştirilmiş Turbo Levo, 20 milden fazla zorlu yol sürüşü için veya Görev Kontrolü uygulamasından en iyi şekilde yararlanıyorsanız daha fazlası için iyidir.

Deneyimli sürücüler bu rakamın biraz garip olduğunu düşünebilir, ancak bu, elektrik yardımı olmadan kolayca sürülebilen bir e-bisiklet. Gücü akıllıca kullanın ve bütün gün parçalamak mümkündür.

Özel Turbo Levo Comp FSR: karar

Özel Turbo Levo Comp FSR: Güzel işlenmiş ve süper şık

Şimdiden seçebileceğiniz çok sayıda elektrikli dağ bisikleti var ve bir spor olarak, yalnızca yakın gelecekte büyümeye hazır görünüyor. Ancak Specialized, makul (ish) fiyat etiketi, mükemmel yapı kalitesi ve mükemmel kullanımın gerçekten cazip bir karışımını sunar. Turbo Levo Comp FSR.

Motordan gelen yardım akıllıdır ve 'her yere gitme' yaklaşımı büyük ölçüde bağımlılık yapar. Diyelim ki, dijital ekranın olmaması ve biraz naff kullanıcı kontrolleri, tarafı biraz aşağıya indiriyor, ancak makine bazı ciddi ateş gücünün ek bonusuyla gerçek bir dağ bisikleti deneyimi sunuyor. Şu anda alabileceğiniz en iyi elektrikli MTB, en azından gerçekten aptalca bir para ödemeden.