Close
  • Ana
  • /
  • Cinsel Mutluluk
  • /
  • Lelo'da %80 indirimli seks oyuncakları ile Sevgililer Gününüzü renklendirin

Lelo'da %80 indirimli seks oyuncakları ile Sevgililer Gününüzü renklendirin

Sevgililer Günü yolda ve özel bir muamele olarak seks oyuncak şirketi Lelo,%80'e varan devasa bir indirimgeniş bir ürün yelpazesi. Yeni bir seks oyuncağı, bu yılın Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye olabilir. Yalnız singleton evde mahsur kaldı ve Netflix'te izleyecek şeyleri mi bitti? Kendinizi daha iyi bir solo eğlenceyle şımartma zamanı. Geçen yılı birbirlerinin arkadaşlığından giderek sıkılarak geçiren birlikte yaşayan bir çiftin parçası mı? İşleri biraz karıştıralım. Vebaya yakalanmamak için sevgi dolu diğer yarınızdan ne yazık ki ayrıldınız mı? Şahsen orada olamıyorsanız, yeni bir seks oyuncağı en iyi yer tutucudur.


Lelo bazıen iyi seks oyuncaklarıetrafında. Süper şık ve klas görünüyorlar ve marka, konu yeni teknolojileri keşfetmeye geldiğinde sınırları zorlamasıyla biliniyor. Ama ucuza gelmiyorlar, bu yüzden hala devam ederken bu anlaşmaya atlamanızı öneririz.

Bizim grup seçimimizF1s Developers Kit (%25 indirimli), Birien iyi ışıklargördüğümüz ve3. Saat (%20 indirimli), oral seksi simüle etmek için dönen bir çıkıntı. Ancak erkekler, kadınlar ve çiftler için seçebileceğiniz çok sayıda seçenek ve gerçekten bir şeyler canlandırmak istiyorsanız harika paketler var.

Seks oyuncaklarında %80'e varan indirim Lelo'da
Bu Sevgililer Günü'nde %80'e varan indirimle Lelo'nun havalı ve şık seks oyuncaklarından birini alın. Vibratörlerden dildolara, asa ve emme oyuncaklarına kadar her şeyde büyük indirimler ve aklınıza gelebilecek her tema için paketlerde büyük indirimler var.Fırsatı Görüntüle


Daha fazla oku: