Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Spider-Man PS4 tamamen yeni bir sürüm alıyor ve bu BÜYÜK indirimler anlamına gelebilir

Spider-Man PS4 tamamen yeni bir sürüm alıyor ve bu BÜYÜK indirimler anlamına gelebilir

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, son birkaç yılın en eleştirmenlerce övülen video oyunlarından biri,Marvel Örümcek Adam, Yılın Oyunu sürümüne sahip olacak. Bilmeyenler için, geliştirdiği gişe rekorları kıran oyunCırcır ve ClankveSunset Overdriveyaratıcıları Insomniac Games, Sony için büyük bir başarı oldu. Öyle ki, Japon oyun devi stüdyoyu yalnızca PS4'ü için gelecekteki oyunları geliştirmek üzere satın aldı ve muhtemelen,Playstation 5konsollar.

  • Şu anda satın alabileceğiniz en iyi PS4 oyunları
  • sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review

Peki ya arkadaş canlısı mahalleniz Örümcek Adam? Amazon UK, yanlışlıkla Yılın Oyunu sürümü için bir liste paylaştıMarvel Örümcek Adam4 Eylül 2019 çıkış tarihi ile.

Herkesten önce en iyi PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Listede kapak resmi yayınlanmadığı için, Yılın Oyunu'nu oyunun standart sürümünden tam olarak neyin farklı kıldığını anlamak zordur. Ancak, son derece büyük olasılıklaHiç uyumayan şehirOrijinal oyunla birlikte verilen DLC paketi. Bu 15,99 £ 'luk indirilebilir ekstra üç özel hikaye bölümü içerir.


Oyun ayrıca iyileştirmelerle bir dizi güncelleme aldı veBedavailk lansmanından bu yana kostümler. Son zamanlarda oyun, içindekilerden esinlenen yeni bir oynanabilir Örümcek Adam kıyafeti ile güncellendi.Örümcek Adam: Evden Uzak, şu anda dünya çapında sinemalarda oynuyor.

Yılın Oyunu sürümünün tam olarak ne kadar güncel olacağı ve bu ekstraların bazılarının indirilen kodlar olarak dahil edilip edilmeyeceği henüz belli değil. Sonuçta, orijinal oyun ve DLC toplamda 70GB'ın üzerinde veri - oldukça fazla Blu-Ray diski kaldırabilir.


Ama belki de en heyecan verici olanı, süper kahraman destanının yeni bir versiyonunun piyasaya sürülmesi, orijinal DLC'siz Spider-Man'in bazı etkileyici indirimler görmesi muhtemel olduğu anlamına geliyor. Amazon'daki inanılmaz anlaşmadan beriBaşbakan Günü indirimleri, oyun yine aynı muhteşem seviyelere düşmedi. Ancak bu, başlığın yeni bir baskısıyla değişebilir ... veKara Cumaufukta büyüyor.


Marvel'in Örümcek Adamı | Sony PS4 |54,99 TLŞimdi £ 39
Geçen yılın en büyük oyunlarından biri olan bu, herhangi bir PS4 sahiplerinin koleksiyonunda olmalı. Bu yaz PS4'ünüz için yeni bir takıntı arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok!

Marvel Spider-Man + PS4 Konsol Paketi| 500GB | Şimdi £ 279,99
Oyun ilginizi çekiyorsa, ancak henüz Sony PlayStation 4'e dalmadıysanız, bu mükemmel bir fırsat. Oyun 500 GB konsol ile birlikte gelir, böylece hazır ve çalışır durumda olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Marvel Spider-Man'i zaten bitirdiyseniz ve bir sonraki PlayStation 4 takıntınızı arıyorsanız - neden kesin listemize göz atmıyorsunuz?paranın satın alabileceği en iyi PS4 oyunları? Veya en çok satan taksitin keyfini çıkarınGörev çağrısıbu hafta sonu ücretsiz franchisesadece PlayStation 4'te mi?


Sızdırılan Yılın Oyunu baskısı, GamesCom ticaret fuarı devreye girerken ortaya çıktı. Şu anda Almanya'nın Köln kentinde gerçekleşmekte olan yıllık dört günlük etkinlik, büyük olasılıkla Almanya'nın Köln kentine gelecek oyunlar hakkında bir dizi haber getirecek. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review,Xbox One S,Xbox One X, veNintendo AnahtarıÖnümüzdeki aylarda. Ve en son fısıltılar doğruysa, bunlar heyecanla beklenen oyunun piyasaya sürülmesinden önce mevcut konsollara gelen son başlıklardan bazıları olabilir.Sony PS5veMicrosoft Xbox: Scarlett Projesigelecek yıl.