Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Bu Amazon fırsatlarıyla Anneler Günü için en son teknolojiyle annenizi şımartın

Bu Amazon fırsatlarıyla Anneler Günü için en son teknolojiyle annenizi şımartın

Annenize ne alacağınız konusunda kararsızsanızAnneler Günü, Doğru yere geldiniz.

İster mutfakta bir dahi olsun, ister internetten müzik dinlemeye bağımlı olsun, iyi bir kitabı çok seviyor ya da eski tarz klasiklere doyamıyor olsun, Amazon'da her annenin seveceği bir şey var. İndirimler çok büyük olmayabilir, ancak genellikle en son teknolojide görmeyi beklediğinizden daha fazladır.

Ve muhtemelen önümüzdeki dönemde göreceğiniz anlaşma türlerinin oldukça iyi bir göstergesidir.Amazon Başbakan Günü, şimdi kuruşlarınızı nasıl harcayacağınızı düşünmeye başlayın.

En iyi tasarruf, tamamen yeni Amazon Show 10'dan (3. Nesil) gelir. Sizinle birlikte hareket eden HD ekrana sahip ilk Amazon cihazı, yemek tarifleri almak, haberleri izlemek veya yemek pişirirken görüntülü arama yapmak için mükemmel.


Ve Amazon'un klasik Alexa'sının tüm yararlı özelliklerine sahiptir ve annenin hayatını biraz daha kolaylaştırır. Amazon ile çevrimiçi satın aldığınızda kömür versiyonunda 50 AU $ tasarruf edin.


Echo Show 10 akıllı hoparlör| 349 ABD Doları (RRP AU $ 399,50 AU tasarruf edin)

Echo Show 10, annemin akıllı ev yolculuğuna başlamak veya devam etmek için mükemmel bir hediye. Odanın içinde sizinle birlikte hareket eder, yani nerede olursanız olun ekranı görebilirsiniz. Alexa'dan Prime Video, Netflix veya Spotify ve AppleMusic gibi en sevdiğiniz programları, müzikleri ve podcast'leri çalmasını isteyin ya da en sevdiğiniz tarifleri bulmasını isteyin. Doğrudan Amazon'dan bir kömür modeli satın aldığınızda 50 AU $ tasarruf edin. Fırsatı Görüntüle


Daha küçük bir şeyin peşindeyseniz, yeni Echo Dot'ta (4. Nesil) %25 tasarruf edebilirsiniz. Müziği seven ve kalbinin istediği tüm bilgileri bir 'Alexa' komutunun sonunda isteyen anneler için bu harika bir hediye. Her üç renk de sadece 59 ABD Doları.

Artık kışın çok uzak olmadığını biliyoruz ve bu birkaç şey anlamına geliyor: kabarık çoraplar, iyi kitaplar ve aşırı derecede TV dizisi izlemek.

Ne yazık ki kabarık çoraplarla ilgili anlaşmamız yok, ancak gerisini biz halledebiliriz. Amazon üzerinden satın alırsanız Kindle Paperwhite'da 30 AU $ tasarruf edersiniz. Pazar lideri e-okuyucunun en son sürümü daha da fazla depolama alanıyla birlikte gelir, böylece annem tüm kitaplığını orada tutabilir. Ve artık su geçirmezdir, yani dökülen bir fincan çay önemsiz değildir.


Echo Dot (4. Nesil) akıllı hoparlör| 59 ABD Doları (RRP AU $ 79, 20 AU $ tasarruf edin)

Echo Dot (4. Nesil) kompakttır, ancak güçlü 1,6 inç, önden çıkışlı bir hoparlöre sahiptir, net vokaller ve dengeli bas üretir, bu da annenin en sevdiği melodileri çalabileceği ve harika bir ses çıkarabileceği anlamına gelir. Sadece 59 AU$ karşılığında Kömür, Alacakaranlık Mavisi veya Buzul Beyazı renklerinden birini alın. Fırsatı Görüntüle

Kindle Paperwhite (8GB)| 169 ABD Doları (RRP AU $ 199, 30 ABD Doları tasarruf edin)

E-okuma artık daha iyi. En ince, en hafif Kindle Paperwhite Amazon'da satışta. Gömme ön tasarım ve 300 ppi parlamayan ekran, metinlerin parlak güneş ışığında bile gerçek kağıt gibi okunması anlamına gelir. Ve su geçirmezdir, böylece her yere götürebilirsiniz. Amazon'da 30 AU$'a annem için bir tane alın ve yeni çıkanlar ve en çok satanlar da dahil olmak üzere 5 milyondan fazla başlığa anında erişmesini sağlayın.Fırsatı Görüntüle

Son olarak, Amazon Fire TV Stick 4K, yalnızca 99 ABD Doları karşılığında mevcuttur. Satışta olmayabilir, ancak size HD akış sağlayan, diğer Alexa cihazlarına bağlanabilen ve uzaktan kumandalı bir arayüzle gelen 4K bir cihaz için hala pazarlık fiyatı.

Bu fırsatların tümü Amazon Prime teslimatı için mevcuttur, bu nedenle gelmeleri için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Ancak çok geç bırakmayın – 9 Mayıs'tan önce size veya annenize ulaşması için kendinize yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.

Bunlardan hiçbiri anneniz için uygun olanı işaretlemiyorsa, şuraya göz atın:anneler günü hediye rehberidaha fazla ilham için.