Close
 • Ana
 • /
 • Açık Havada
 • /
 • SRFACE Heat dalgıç giysisi incelemesi: uygun fiyat etiketine sahip, özelliklerle dolu bir dalgıç giysisi

SRFACE Heat dalgıç giysisi incelemesi: uygun fiyat etiketine sahip, özelliklerle dolu bir dalgıç giysisi

Hollandalı dalgıç giysisi üreticisi SRFACE, sörf dünyasında nispeten yeni bir oyuncu, ancak kaliteli dalış giysileri, son derece rekabetçi fiyatları ve mükemmel müşteri hizmetleri ile şimdiden büyük bir etki yarattı. Aslında, bu marka bazıen iyi dalış kıyafetleridenedik. Orijinal ürün yelpazesine (şimdi adı Heat olarak değiştirildi) ek olarak, SRFACE serisine artık süper esnek dalış kıyafetleri ve çevreye daha az zarar veren modelleri de içeren ekstra modeller ekledi.


Bir SRFACE dalış elbisesi edinmenin tek yolu, markanın çevrimiçi mağazasından satın almaktır, bu da satın almadan önce denemeyi imkansız hale getirir - bir dalış elbisesinin en iyi performansı göstermesi için mükemmel uyumu elde etmek çok önemlidir. SRFACE, yardımcı bir boyutlandırma hesaplayıcısı ve tamamen ücretsiz olmasına rağmen, bu sorunu azaltmak için elinden gelen her şeyi yaptı, suda kullanmış olsanız bile, dalış giysinizin gerektiği gibi uymaması durumunda 30 gün içinde hiçbir kelime oyunu iadesi yapılmaz. Dalgıç kıyafetleri de üretim hatalarına karşı bir yıl garantilidir.

SRFACE'deki dalış elbisesi yelpazesine göz atın

 • Kontrol etyeni başlayanlar için en iyi sörf tahtaları

SRFACE Heat 4/3 dalgıç giysisi incelemesi: özellikler

 • kalınlıklar:3/2, 4/3, 5/4/ 5/4 kapüşonlu
 • Mevcut boyutlar:XS, S, ST, MS, M, MT, LS, L, LT, XL, XLT
 • Yapı:kireçtaşı neopren
 • dikişler:Sıvı sızdırmaz ve neopren bantlanmış
 • 4/3 takım için RRP:GBP £209 / EUR 235

SRFACE Heat 4/3 dalgıç giysisi incelemesi: performans

Dalgıç kıyafetlerine gelince… Test ettiğimiz model, ilkbaharın sonlarından daha soğuk yaz seanslarına, sonbahar ve kış başlarına kadar Birleşik Krallık sularında kullanım için ideal olan Heat 4/3 idi. 3/2 versiyonu sıcak yaz ve erken sonbahar günleri için idealdir, 5/4 ise sizi İngiliz kış sezonunun en kötü zamanlarında görecektir.

Göğüste ve sırtta içi boş fiber yalıtımlı paneller ile Heat 4/3 vücut ısısını korumaya yardımcı olmak için iyi bir iş çıkarırken, yapışkan boyun, kol ve ayak bileği contaları soğuk su akışını uzak tutar. Tüm SRFACES dalış kıyafetleri, daha geleneksel bir arka fermuardan daha esnek ve ısıyı korumada daha iyi olan göğüs fermuarı tasarımını kullanır. Dikişler içten ısı kaynaklı neopren bantla kapatılır, ardından maksimum esneklik için dış yüzey sıvıyla kapatılır.


O'Neill'in Hyperfreak serisi gibi bugün mevcut olan en esnek dalgıç giysileri kadar esnek olmasa da, SRFACE'in Japon kireçtaşından türetilmiş neopreninde hala çok fazla verim var ve hiçbir noktada kürek çekme veya diğer vücut hareketlerimiz engellenmedi. dalgıç giysisi. Sağ ayak bileğinde anahtar/kulak tıkacı cebi, aşınmaya dayanıklı dizlikler, omuz gerdirme düğmesi ve kaliteli YKK fermuar gibi hoş detaylar da var.

SRFACE Heat 4/3 dalış elbisesi incelemesi: galeri

Resim 1/5

SRFACE Isı dalış giysisi kullanımda


(İmaj kredisi: Zengin Owen)
Resim 1/5

SRFACE Isı dalış giysisi kullanımda

(İmaj kredisi: Zengin Owen)
Resim 2/5

SRFACE Isı dalış giysisi kullanımda


(İmaj kredisi: Zengin Owen)
Resim 3/5

SRFACE Isı dalış giysisi kullanımda

(İmaj kredisi: Zengin Owen)
Resim 4/5

SRFACE Isı dalış giysisi kullanımda

(İmaj kredisi: Zengin Owen)
Resim 5/5

SRFACE Isı dalış giysisi kullanımda

(İmaj kredisi: SRFACE)

SRFACE Heat 4/3 dalış giysisi incelemesi: karar

4/3 Isımızı birkaç sezonda kullandık ve baştan sona gerçekten iyi bir performans sergiledi. Esneklik, dayanıklılık ve sıcaklık arasındaki çizgileri aşmak için mükemmel bir iş çıkarır ve önemli ölçüde daha pahalı olan dalgıç kıyafetlerinin yanı sıra performans gösterir. Karşılaştığımız tek sorun, altı ay kadar kullanımdan sonra birkaç yerde bozulmaya başlayan dış dikişlerdi. Bununla birlikte, 12 aylık garantisine sadık kalarak SRFACE, usulüne uygun olarak, hiç bir güçlük çekmeden yepyeni bir dalgıç giysisi ile değiştirdi.