Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Yalnızca Star SIM anlaşması, £ 16 p/m için sözleşme olmaksızın sınırsız HER ŞEY sunar

Yalnızca Star SIM anlaşması, £ 16 p/m için sözleşme olmaksızın sınırsız HER ŞEY sunar

Pingtwitter, her hafta Birleşik Krallık ağları ve tedarikçilerin sunduğu en iyi teklifleri listelemek için harcadığımız için, yalnızca en iyi SIM fırsatları hakkında bir veya iki şey biliyor.

İşte bu yüzden Smarty, SIM'in ayda sadece 16 £ karşılığında sunduğu yepyeni sınırsız her şeyi duyurduğunda kapıdan ilk biz çıktık.

Bu anlaşma, yalnızca sınırsız tahsisatları veya piyasa lideri fiyat noktası nedeniyle değil, aynı zamanda bunu herhangi bir sözleşme olmadan yaptığı için de dikkat çekicidir.

Bu doğru – sadece bu SIM anlaşmasıyla istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Sözleşme yok, iptal ücreti yok. Uygun gördüğünüzde uzaklaşmak için sadece nihai özgürlük.


Ancak ayda 16 £ karşılığında sunulan sınırsız veri, aramalar ve metinlerle, kullanıcılarının neden bunu yapacağından emin değiliz.

Basitçe söylemek gerekirse, burada Pingtwitter'te Smarty'nin büyük hayranlarıyız, onlar gerçekten acıyı telefon planlarından çıkaran birkaç tedarikçiden biri. Sadece ödediğinizin karşılığını alırsınız ve hiçbir gizli maliyet veya kısıtlama yoktur. Bu nedenle, yalnızca bu SIM anlaşmasını önermemiz çok kolay.


SIMO paketinin tüm detayları aşağıda görüntülenebilir:


Yıldız Fırsatı

sadece SIM | 1 aylık hareketli plan | İstediğiniz zaman iptal edin | Sınırsız veri, arama ve metin |Smarty'den £16 p/m
Bu, yalnızca Smarty'nin dikkate değer bir SIM anlaşmasıdır; tedarikçi, ayda yalnızca 16 £ karşılığında hiçbir sözleşme taahhüdü olmaksızın sınırsız veri, metin ve arama sağlar. Yani, bu sınırsız izinler ve her an ayrılma özgürlüğü, tümü tek bir pazar lideri fiyat noktası için. Muhteşem.İzle Fırsatı

Ancak bu Smarty SIM anlaşmasında dikkat edilmesi gereken tek şey, planın 5G değil 4G ve 3G verileri sağlamasıdır. 5G telefonunuz yoksa veya 5G şebekesi olan bir bölgede yaşamıyorsanız, bu hiç bir sorun olmayacaktır. Aynı şekilde, bölgelerinizden 4G indirme hızlarından memnunsanız, yine 5G eksikliği tartışmalı hale gelir.

Ancak, eğeryapmak5G'ye erişiminiz varsa, başka bir yalnızca SIM anlaşması sizin için daha uygun olabilir. Bunun nedeni şu anda ağ üçün üzerindeAyrıcaSınırsız her şeyi çalıştırmak SIM ayda yalnızca 16 sterline anlaşma yapar, ancak buyapmak5G verileriyle gel. Bununla birlikte, bu anlaşmanın dezavantajı, Smarty'nin aksine, 12 aylık bir sözleşmeyle gelmesidir, yani bir yıl boyunca taahhütte bulunmanız gerekir.


Yalnızca üç SIM |Sınırsız veri, metin ve arama | £ 16 / dak | Sözleşme süresi: 12 ay | Şu anda Three'de mevcut
Three'nin 5G'ye hazır SIM'i, ayda sadece 16 £ karşılığında sınırsız veri, dakika ve metin sunar; bu, yukarıdaki Akıllı planla birlikte piyasadaki en ucuz sınırsız plandır. Bu planın 12 aylık bir teması var, bu da herhangi bir zamanda devam etme özgürlüğünüz olmadığı anlamına geliyor.Fırsatı Görüntüle

Bu paketlerin her ikisinin de piyasanın geri kalanıyla nasıl karşılaştırıldığını görmek için, bugünün en iyi tekliflerini içeren ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre filtrelenebilen, yalnızca SIM fırsatları karşılaştırma tablosunu kontrol ettiğinizden emin olun.

etkin filtreler Yalnızca Tüm SIM'leri Temizle ✖ Telefon Mobil Cep Telefonları Ağına Geri Dön Tüm Seçenekleri Göster Aylık MaliyetHerhangi Bir Aylık Maliyet Peşin MaliyetiHerhangi Bir Peşin Maliyet VerisiHerhangi Bir Veri DakikasımetinlerSözleşme uzunluğuYalnızca Yükseltme fırsatlarını göster Sözleşmeler Sim Ücretsiz Sim Yalnızca 667 fırsat arasından 10 gösteriliyor )Veri (yüksekten düşüğe)Ağ (A'dan Z'ye)Ağ (Z'den A'ya)Ürün Adı (A'dan Z'ye)Ürün Adı (Z'den A'ya)Dakika (düşükten yükseğe)Dakika (yüksekten düşüğe)Metinler (düşükten yükseğe) )Metinler (yüksekten düşüğe)Sözleşme uzunluğu (düşükten yükseğe)Sözleşme uzunluğu (yüksekten düşüğe) Yalnızca SIM SIM Sınırsız Veri, Sınırsız... SınırsızveriSınırsızdakikaSınırsızmetinlerÜç 12 ay £16 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜçEditörün Seçimi Daha Fazla Bilgi EdininYalnızca SIM Yalnızca SIM 160 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinlerEE 24 ay £20 /ay Fırsatı GörüntüleNSEE MobilEE'de En İyisi Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM Voxi 6GB Yalnızca Sim12 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler1 ay£12 /ay VOXI'de Fırsatı Görüntüle Sınırsız sosyal medya ve akış Daha Fazlasını Öğrenin SIM Yalnızca Aylık SIM Kart Öde...100 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Vodafone12 ay£12,67 /ay Mobiles.co.uk'de Fırsatı Görüntüle nakit geri ödeme anlaşması 40 £ Otomatik Nakit Geri Ödeme Daha Fazla Bilgi Edinin Sadece SIM 100GB100 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler akıllı1 ay£14 /ay Smarty'de Fırsatı Görüntüle Mükemmel değer Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart Üçlü SIM2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Talkmobile1 ay£4,95 /aylık TalkMobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart Üçlü SIM3 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Talkmobile1 ay£4,95 /aylık TalkMobile'da Teklifi Görüntüle Daha Fazla Bilgi EdininYalnızca SIM Sadece SIM 2GB 2 GBveri1000dakika1000metinlerLebara Mobil 1 ay £ 5 / ay Fırsatı GörüntüleNSLebara MobilDaha fazla bilgi edinYalnızca SIM Sözleşme Sadece SIM Ses 1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinlerÜç 24 ay £ 5 / ay Fırsatı GörüntüleNSÜçDaha Fazla Bilgi Edinin Yalnızca SIM SIM Kart1 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler Asda Mobil1 ay£5 /ay Asda Mobile'da Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükle