Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • SteelSeries Arctis 7P Wireless incelemesi: PlayStation için mükemmel oyun kulaklığı

SteelSeries Arctis 7P Wireless incelemesi: PlayStation için mükemmel oyun kulaklığı

SteelSeries Arctis 7P Wireless incelemesi - önemli özellikler

Steelseries Arctis 7P Kablosuz


(İmaj kredisi: Steelseries)

Uyumluluk: PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Nintendo Switch, Android, Google Stadia Controller
Sürücüler: 40 mm
Frekans Tepkisi: 20 Hz - 20 kHz
kablosuz: Evet
Pil ömrü: 24 saat
Mikrofon: Çift Yönlü ClearCast
Ağırlık: 352 gr (12.4 oz)
Bağlantı: USB Tip-C
Fiyat: 150 $ (160 £)

SteelSeries, söz konusu olduğunda normaldir.en iyi oyun kulaklıkları, bu nedenle SteelSeries Arctis 7P Wireless'tan çok şey beklediğimizi söyleyebiliriz.

Oyun aksesuarları üretiminde 20 yıllık deneyim ve Pingtwitter-awards-2020-steelseries-arctis-pro-wireless-wins-our-top-gaming-headset-gong2020 Pingtwitter Ödülleri'nde en iyi oyun kulaklığını kazanan SteelSeries, şimdiye kadar oldukça iyi bir geçmişe sahip.

150 $ veya 159,99 £ fiyatla SteelSeries Arctis 7P Wireless, Arctis Pro Wireless'tan çok daha uygun fiyatlı bir seçenektir ve özellikle PlayStation oyuncuları düşünülerek üretilmiştir.


7P'nin yakın bir akrabasını daha önce gözden geçirmiştik.SteelSeries Arctis 7X KablosuzXbox Series X|S için tasarlanmışlardır. Bu kulaklığın en iyi oyun kulaklığı çiftlerinden biri olduğunu düşündük. Adına yakışır şekilde, SteelSeries Arctis 7P Wireless mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve sesi de mükemmeldir. Bu kulaklıkları satın almak istiyorsanız, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ı denediğimizde ne düşündüğümüzü öğrenin.

Pingtwitter'ün incelemesinde, SteelSeries Arctis 7P Wireless ile ilgili tasarım, konfor ve pil ömründen ses kalitesi ve performansına kadar her şeye bakacağız. Ama önce, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ın tanıtımını izleyerek onlar hakkında fikir edinebilir ve kulaklığın ana özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.


SteelSeries Arctis 7P Wireless incelemesi: tasarım ve kurulum

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklık, kolayca sıkmak veya gevşetmek için elastik cırt bantlı çelik bir kafa bandına sahiptir. Kayışı sabitlemek için cırt cırt kullanmak, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ı başınıza mükemmel şekilde oturtabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, birden fazla kişi bunları kullanırsa, kulaklığı her seferinde hızlı bir şekilde yeniden ayarlayabileceğiniz anlamına gelir.

SteelSeries Arctis 7P Wireless'ı PlayStation 5'e uygun elastik kayışta mavi detaylarla siyah veya beyaz olarak satın alabilirsiniz.


SteelSeries Arctis 7P Kablosuz

(İmaj kredisi: Gelecek)

SteelSeries Arctis 7P Wireless'ın kulaklıkları iyi yastıklanmıştır ve nefes alabilen kumaştan yapılmıştır, uzun süre takarken herhangi bir sorun yaşamadık. Biraz ağır olmasına rağmen, SteelSeries Arctis 7P Wireless, onları giydiğinizde hiç ağır hissetmiyordu. Aslında bir süre sonra orada olduklarını bile unutmak kolaydı. Estetik olarak, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ı dışarıda takmaktan rahatsız olabilirsiniz, ancak rahatsız edici derecede hantal da değiller. Daha rahat ve daha iyi görünen kulaklıklar var ama SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklık harika bir iş çıkarıyor.

Sol kulaklıkta bir ses seviyesi kadranı, mikrofon sesini kapatma düğmesi (mikrofonun üzerinde etkin olduğunu gösteren bir ışıkla), ses girişleri, Mikro USB şarj bağlantı noktası ve geri çekilebilir mikrofon bulunur. Sağ kulaklıkta, mikrofon izlemeyi ayarlamak için güç düğmesi ve yan tonlu kadranı bulacaksınız. Sesinizin size geri beslendiği ses seviyesini ayarlayabilmek, özellikle yayıncıları memnun edecek harika bir özellik. SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklıklardaki tüm kontrollere erişim kolaydır ve sezgisel olarak yerleştirilmiştir.

SteelSeries Arctis 7P Wireless kutusunda bir USB-C kablosuz donanım kilidi, bir USB-C - USB-A adaptör kablosu, bir ses kablosu, MicroSD şarj kablosu ve kullanım kılavuzu bulunur.


SteelSeries Arctis 7P Kablosuz incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklığın kurulumu basittir. Bunları açmanız, dongle'ı USB kablosuna takmanız ve ardından bunu PlayStation'ınıza takmanız yeterlidir. Kablo oldukça uzun, bu gereksiz görünüyor ve kurulumunuza bağlı olarak biraz dağınık görünebilir, ancak bu sadece küçük bir eleştiri.

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklık çok yönlüdür ve USB-C dongle sayesinde bir dizi farklı cihazla çalışır. Kulaklığı bir PC, Android veya Nintendo Switch ile kullanmak için dongle'ı doğrudan cihaza takın ve çalmaya başlayın. Bluetooth bağlantısı arıyorsanız, SteelSeries Arctis 7P Wireless, çift kablosuz olmadığı için size bunu vermez.

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz incelemesi

(İmaj kredisi: SteelSeries)

SteelSeries Arctis 7P Wireless incelemesi: ses ve performans

Oyun için ideal olarak ayarlanmış SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklık, iyi kalitede 40 mm sürücülere sahiptir. Genel olarak, ses daha keskin olabilir, ancak 20 ila 20.000 Hz arasında değişen mükemmel ve kontrollü bir dinamik aralık vardır, bu nedenle alçaklar iyi tanımlanırken yüksekler gerçekten nettir. Oyun söz konusu olduğunda, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ın sesi harika bir iş çıkarıyor, 360 derecelik sesi başarıyla taklit ederek sizi gerçekten aksiyonun içinde hissettiriyor ve size nesnelerin oyun içinde nerede olduğu hakkında iyi bir fikir veriyor.

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklığı bir bilgisayarda kullanmak isteyenler için yazılım, kendi tercihlerinize göre ekolayzer ayarlarını özelleştirebileceğiniz kendi ses profilinizi oluşturmanıza olanak tanır.

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yine de, müzik söz konusu olduğunda kulaklıklarınızı değiştirmeniz için SteelSeries Arctis 7P Wireless'ı özellikle önermeyiz.

Bir dizi farklı türü dinlemiş olan SteelSeries Arctis 7P Wireless, özellikle diğer çiftlerin elde etmeyi başardığı netlik seviyesinden yoksundu.en iyi kablosuz kulaklıklar. Her ikisini de yapabilen bir çift istiyorsanız, belki aşağıdaki gibi olanları düşünün.JBL One olarakbizim kulaklıken iyi oyun kulaklıkları.

Discord sertifikalı ClearCast mikrofon gürültü önleyicidir ve sesi ne kadar iyi filtrelediği konusunda etkileyicidir, çok fazla dış gürültü almaz. Geri çekilebilir tasarım herkesin zevkine göre değil ama oldukça düzgün bir şekilde gizleniyor.

Yaklaşık 24 saat kullanım ömrüne sahip olan SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklık, kullanmadığınız zamanlarda pil ömrünü koruyan otomatik kapanma özelliği sayesinde pil ömrü açısından harika. Bunları her gün bütün gün kullanırsanız, yalnızca birkaç gün dayandıklarını görebilirsiniz, ancak bir haftalık orta düzeyde kullanımda, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ın gerçekten yalnızca bir kez şarj edilmesi gerektiğini gördük. Kısa sürede yakalanırsanız, şarj olmaları da fazla zaman almazdı.

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz incelemesi: karar

SteelSeries Arctis 7P Kablosuz incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Arctis Pro'dan çok daha ucuz olmasına rağmen, SteelSeries Arctis 7P Kablosuz kulaklık hala oldukça pahalıdır, bu da onları satın alırken iki kez düşünmenize neden olabilir, ancak bu kulaklığın buna değer olduğunu düşünüyoruz.

Kullanımı gerçekten çok kolay, SteelSeries Arctis 7P Wireless'ı tam anlamıyla kutusundan çıkarıp oynamaya başlayabilirsiniz. Taktığınızda sağlam ama hafif hissettiren bir kulaklıkta rahatlık ve mükemmel ses ihtiyacını karşılarlar. Bunun da ötesinde, SteelSeries Arctis 7P Kablosuz mikrofon, gürültüyü iyi filtreler, böylece diğerleri yalnızca sesinizi duyabilir ve yol veya TV gibi rahatsız edici sesleri keser. Müzik için de kullanabileceğiniz bir kulaklık isteyebilirsiniz, ancak yalnızca bir oyun kulaklığı arıyorsanız, SteelSeries Arctis 7P Wireless sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

PlayStation 4 ve 5 oyuncuları için mükemmel bir şekilde eşleşmesine rağmen, SteelSeries Arctis 7P Wireless yine de PC, Android veya Nintendo Switch ile kullanmak için harika bir seçim olacaktır. SteelSeries Arctis 7P Kablosuz oyun kulaklığını şiddetle tavsiye ediyoruz.