Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • SteelSeries Arctis 7X Wireless incelemesi: Xbox Series X|S için iyi bir oyun kulaklığı

SteelSeries Arctis 7X Wireless incelemesi: Xbox Series X|S için iyi bir oyun kulaklığı

SteelSeries Arctis 7X Wireless incelemesi - önemli özellikler

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi

(İmaj kredisi: SteelSeries)

Uyumluluk:Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC, Anahtar, Android
Sürücüler:40 mm
Frekans tepkisi:20Hz - 20kHz
Kablosuz:Evet
Pil ömrü:24 saat
Biraz:Çift Yönlü ClearCast
Ağırlık:352 gr (12.4 oz)
Bağlantı:USB Tip-C
Fiyat:150 $ (160 £)

SteelSeries olduNSSteelSeries Arctis Pro Wireless ile sadece Pingtwitter'leri değil, son birkaç yılda oyun kulaklıklarında isimen iyi oyun kulaklıklarısatın alma rehberi, ancakayrıca kazanmakPingtwitter Awards 2020'de en iyi oyun kulaklığı ödülü.

Ancak, piyasayı alt üst eden sadece Arctis Pro Wireless değil, aynı zamanda her fiyat aralığında oyuncular için harika seçenekler sunmayı başaran SteelSeries kulaklık serisinin tamamı oldu. Yine de, menzilin yapmadığı tek şey, bu cihazla kullanım için özel olarak tasarlanmış bir kulaklık sunmaktı.Xbox Serisi XveXbox Serisi Skonsol.


Ve SteelSeries serisindeki bazı mevcut kulaklıklaryapmakMicrosoft'un yeni nesil sistemleriyle çalışın, konsol piyasaya çıktığından beri SteelSeries'in cephaneliğinde doldurulması gereken açık bir boşluk vardı - ve işte burada SteelSeries Arctis 7X Wireless devreye giriyor.

SteelSeries Arctis 7X Wireless, Xbox Series X ve Xbox Series S ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve bu, ses, tasarım ve özelliklerinde açıkça görülen bir şeydir.


Burada, Pingtwitter'ün SteelSeries Arctis 7X Wireless incelemesinde, Xbox oyuncuları için ideal bir oyun kulaklığı yükseltmesi olup olmadığını görmek için bu kulaklığa yakından bakıyoruz. Yine de, konuya girmeden önce, birçok temel özelliğini detaylandırdığı için kulaklığın resmi video fragmanını izlemeye değer.

Bugünün en iyi SteelSeries Arctis 7X fırsatlarıSteelSeries Arctis 7X Xbox... argos.com.tr 159.99 £ GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi


SteelSeries Arctis 7X Wireless'ın kutusundan nasıl çıktığı.

(İmaj kredisi: Gelecek)

SteelSeries Arctis 7X Wireless incelemesi: Tasarım ve kurulum

SteelSeries Arctis 7X Wireless, USB Type-C dongle ve kablolarıyla birlikte plastik bir kutuya gömülü olarak gelir. Dongle'ın kendisi için bir kablonun yanı sıra bir güç kablosu ve USB-C - USB-A adaptörü alırsınız. Ayrıca bir kurulum ve talimat kılavuzu da dahildir.

Kulaklığın tasarımı açısından, aynı genel estetiği ve yapı kalitesini paylaştığı için, SteelSeries kulaklıklarına son zamanlarda aşina olan herkes hemen evde olacak. Bu Marmite elastik kayış bağlantısıyla tekrar çelik bir kafa bandının yanı sıra beyaz veya siyah plastik bir kasa (iki renk mevcuttur) elde edersiniz.

Bunlar bugün piyasadaki en rahat oyun kulaklığı mı diye soracak olursanız hayır derdim ama kafa bandını ayarlayıp yaptığınızda rahatlar.yok olmakkullanım sırasında kafatasına his açısından kademeli olarak.


SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi

Arctis 7X, ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımına sahiptir.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kulaklıklarda bir ses çarkı, oyun/sohbet denge kadranı, güç düğmesi, mikrofonu sessize alma düğmesi, 3,5 mm ses bağlantı noktası, mikro USB şarj bağlantı noktası, tescilli SteelSeries bağlantı noktası ve dışarı çekip ittiğinizlerden biri olan geri çekilebilir mikrofon bulunur. Çekilebilir mikrofon tasarımlarının hiçbir zaman hayranı olmamama ve mikro-USB şarjı artık biraz modası geçmiş görünse de, tüm temel özellikler gerçekten çok iyi.

Gerçekten de, mikro USB şarjının, 7X'in tam gelişmiş bir yeniden tasarımdan ziyade Arctis 7'nin ne kadar küçük bir evrimi olduğunu gösterdiğini düşünüyorum. SteelSeries size bir mikro-USB şarj kablosu sağladığı için sorun değil, ancak çoğu ürün artık USB Type-C'yi şarj ederken, 7X'i aynı kabloya bağlayamamanız ve bunun yerine ihtiyaç duymanız can sıkıcıdır. yerine mikro-USB kullanmak için.

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Kurulum daha kolay olamazdı. Birlikte verilen USB Type-C dongle, Type-C - Type-A kablosuna takılır ve ardından bu kablo Xbox konsoluna takılır. Bu noktadan itibaren konsol, dongle'ı otomatik olarak algılar ve kulaklığı otomatik olarak sisteme atar. Kullanıcı daha sonra kulaklıktaki güç düğmesine basar ve oyun zamanı gelir.

Aynı şekilde, kulaklığı Android mobil veya Nintendo Switch üzerinde kullanmak istiyorsanız, USB dönüştürme kablosuna ihtiyaç duymadan USB Type-C dongle'ı doğrudan telefona veya konsola takmanız yeterlidir.

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi

SteelSeries Arctis 7X Wireless ve USB Type-C dongle'ı.

(İmaj kredisi: SteelSeries)

SteelSeries Arctis 7X Wireless incelemesi: Donanım ve performans

SteelSeries Arctis 7X Wireless, Arctis 7'de kullanılanla aynı 40 mm hoparlör sürücüleriyle birlikte gelir, ancak bence bu kötü bir şey değil çünkü kalitelerini koruyorlar. Ses ortamı genelinde güçlü ses üretimi vardır ve orta aralık ve tiz özellikle iyi ve temizdir - bunlar piyasadaki en bas-tastik oyun kutuları olmasa bile.

7X'i Assassin's Creed Valhalla, Rory Mcllroy PGA Tour, Halo: The Master Chief Collection, Forza Horizon 4 ve çeşitli bağımsız oyunlar da dahil olmak üzere çeşitli Xbox Series S oyunlarıyla test ettim.

SteelSeries kutuları, ses konumsal doğruluğu açısından çok geç kaldı ve 7X bir kez daha bu başarıya devam ediyor. 7X, Arctis 7'ye çok benzediğinden, ancak yeni nesil Xbox konsolları düşünülerek özel olarak tasarlandığından bu beklenen bir durumdur.

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi

SteelSeries Arctis 7X Wireless' ClearCast mikrofon.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Tasarım gerçekten benim zevkime göre olmasa bile, mikrofon açısından SteelSeries'in sunduğuna hiç şüphe yok. Mikrofon, çift yönlü tasarıma ve gürültü engelleme özelliğine sahip Discord sertifikalı ClearCast birimidir ve bu, mükemmel iletişim netliği sağlar. SteelSeries'e göre bu stil, uçak gemisi güverte ekiplerinden ilham alıyor, ancak benim için çıkarılabilir veya aşağı açılır bir tasarımı tercih ediyorum.

Pil ömrü açısından, SteelSeries Arctis 7X Wireless, tek bir şarjla 24 saate kadar ve benim gerçek dünyadaki testlerime göre doğru olduğunu hissettim. Sanırım kullanıma bağlı olarak bu kulaklıkları haftada bir kez şarj edeceksiniz. Profesyonel bir oyuncu veya YouTube yayıncısıysanız, şarj etmeniz gerekmeden önce birkaç günlük kullanım elde edeceğinizi düşünüyorum.

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz kulak yastıkları kalın ve rahattır.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Biz burada Pingtwitter'te devasa odyofilleriz ve şunu kabul etmeliyiz ki,en iyi kablosuz kulaklıklar7X bugün piyasada, müzik çalma konusunda rekabet edemez, bu nedenle bunları genel kulaklık çifti olarak kullanabilirsiniz, ancak bunun için onları kesinlikle tavsiye edemeyiz.

SteelSeries'in sahip olduğuaçıkçaBunları oyun kullanımı için kurun ve ayarlayın ve bununla birlikte platformlar arasında da harika sonuçlar veriyorlar. Ancak, her şeyden önce oyun oynamak ve başka herhangi bir şey üzerinden akış yapmak için bunları satın almanız gerektiğini söyleyebiliriz.

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi

SteelSeries Arctis 7X Wireless hakkında beğenilecek çok şey var.

(İmaj kredisi: SteelSeries)

SteelSeries Arctis 7X Kablosuz incelemesi: Karar

SteelSeries Arctis 7X Wireless, Arctis 7 üzerindeki formülü hiç değiştirmiyor, ancak ne kadar süreceği düşünüldüğündeokulaklık, en iyi oyun kulaklığı rehberimizde kaldı, bu kesinlikle kötü bir şey değil.

Arctis 7X Wireless'ın sunduğu paket oldukça rekabetçidir ve herhangi bir alanda mutlak en iyi olmasalar da, her yerde kalite performansı sunarlar. Oyun kutuları rahat, ses kalitesi harika, pil ömrü güçlü ve mikrofon da başarılı.

Bu kulaklıklar tam olarak ucuz değil, yüksek menzilli oyun kulaklığı fiyat aralığının alt ucunda satılıyor ve benzer paketleri sunan güçlü rakipler var.LucidSound LS50X, ancak birkaç sübjektif niggle bir yana, onları herhangi bir Xbox oyuncusuna ve özellikle Xbox Series X veya Xbox Series S'deki oyunlara tavsiye edemem.

Bugünün en iyi SteelSeries Arctis 7X fırsatlarıSteelSeries Arctis 7X Xbox... argos.com.tr 159.99 £ GörünümAmazon UK Benzerlerini Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz