Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • SteelSeries H Wireless incelemesi

SteelSeries H Wireless incelemesi

SteelSeries H Kablosuz fırsatları Resim 1/4

SteelSeries H Wireless incelemesi


SteelSeries H Wireless incelemesi
Resim 2/4

SteelSeries H Wireless incelemesi

SteelSeries H Wireless incelemesi
Resim 3/4

SteelSeries H Wireless incelemesi

SteelSeries H Wireless incelemesi
Resim 4/4

SteelSeries H Wireless incelemesi

SteelSeries H Wireless incelemesi

SteelSeries H Wireless kulaklık, Dolby 7.1 surround ses, programlanabilir bir verici, 20 saatlik pil ömrü ve daha fazlası gibi üstün özelliklerle doludur.


İster PC'de ister konsolda (veya her ikisinde) oyun oynuyor olun, kablosuz bir kulaklık gerçek bir lüks olabilir. Siz ve oyun makineniz arasında dolaşan kabloların rahatsızlığından kaçınırsınız ve ayrıca hareketi dinlerken ayağa kalkıp bir şeyler atıştırmanın rahatlığını yaşarsınız.

Bu size çekici geldiyse, SteelSeries H Wireless kulaklık piyasadaki en pahalı tekliflerden biridir ve yüksek fiyat etiketini Dolby 7.1 surround ses, 20 saatlik pil ömrü ve PC'ler, Mac'ler ile uyumluluk gibi özelliklerle haklı çıkarır. , konsollar ve mobil cihazlar. Bu, diğerlerini sona erdirmek için oyun kulaklığı mı?

SteelSeries H Wireless: Tasarım

H Kablosuz kulaklığı açtığınız an, şık ve birinci sınıf bir paket olduğunu söylemek kolaydır. Kulaklıklı mikrofon seti ve kablosuz verici ilk olarak zarif bir şekilde sunulurken, kılavuz, yedek pil ve çok sayıda kablo da düzgün bir şekilde altına gizlenmiştir.

Kulaklığın kendisi, kulaklıklar ve kafa bandı üzerindeki yumuşak deri benzeri malzeme, düzgün bir geri çekilebilir mikrofon ve işleri karmaşıklaştırmak için çok az düğme ve bağlantı noktasıyla özellikle zariftir.

Kulaklıklı mikrofon seti ayrıca, harici paneli çevirerek sol kulaklığa yerleştirdiğiniz küçük bir şarj edilebilir pil alır. SteelSeries'in H Wireless, Bose ve Parrot'un yaşam tarzı odaklı kulaklıkları kadar moda değil, ancak oyun odaklı şirketlerden çok daha şıklar.Kaplumbağa PlajıveTritton.

Kablosuz verici de benzer şekilde zariftir. Biraz daha büyükApple TV, bu belki biraz fazla büyük, ancak bol miktarda bağlantı, bir OLED ekran ve birkaç kontrol tekerleği ve düğmesi barındırıyor. Ayrıca, birlikte verilen iki şarj edilebilir pilden birini şarj etmek için yan tarafta bir delik vardır, yani birini kullanırken diğerini şarj etmeye devam edebilirsiniz.


SteelSeries H Kablosuz: Kurulum

SteelSeries H Wireless alıcısının kurulumu, kullandığınız kaynağa bağlı olarak değişir, ancak kılavuz, her büyük oyun platformu için süreci açıklar ve ihtiyacınız olan kabloların çoğunu içerir.

Bir PC veya Mac kullanıyorsanız, tek yapmanız gereken vericiyi verilen mini-USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza bağlamaktır. Bilgisayarınız gerekli sürücüleri yükleyecektir, bu nedenle tek yapmanız gereken PC'nizi kablosuz vericiye bir kaynak olarak eklemek ve SteelSeries kulaklığı Windows ses ayarlarından oynatma ve kayıt kaynağı olarak seçmek.

Bilgisayarınızda optik ses çıkışı varsa, USB üzerinden stereo yerine gerçek Dolby 7.1 surround ses çıkışı yapmamıza izin verdiği için tercih ettiğimiz yöntem olan USB yerine bunu kullanabilirsiniz. Bir kulaklık ve hoparlör arasında geçiş yaparsanız, ses kaynağını değiştirmek için her seferinde sistem ayarlarınıza gitmek can sıkıcı olabilir, ancak bu Windows'daki çoğu kulaklık kurulumu için geçerlidir.

Konsol kurulumu biraz daha karmaşık çünkü daha fazla kablo içeriyor. AçıkPS3ve sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review, vericiyi optik ses yoluyla konsola bağlarsınız, ardından sohbet için USB kablosunu bağlarsınız ve konsolun ses ayarları ekranında ilgili değişiklikleri yaparsınız.

AçıkXbox 360, sadece optik kabloya ihtiyacınız var, ancak sohbet için kulaklığı doğrudan kumandaya bağlamak için ayrı bir kablo kullanıyorsunuz. Şu anda, H Wireless ile çalışmayacakXbox One, ancak Microsoft umarım gelecekteki bir güncellemeyle uyumluluk sorununu çözene kadar diğer üreticilerin kulaklıkları da yoktur.

Kablosuz verici ayrıca bir optik ses çıkış portu içerir, böylece sesi diğer hoparlörlere göndermeye devam edebilirsiniz - bununla ilgili tek şikayetimiz, kutuda ikinci bir optik ses kablosu içermemesidir. Neyse ki zaten yoksa satın almaları ucuz.

Vericinin arkasında ayrıca, USB üzerinden bağlanırken gerekli olmamasına rağmen bir güç kaynağı girişi ve ayrıca optik bir bağlantısı olmayan cihazları dinleyebilmeniz için analog ses girişi bulunur.

SteelSeries H Kablosuz: Konfor

SteelSeries H kulaklık, hafif yapısı, yumuşak deri benzeri yüzeyi ve kulakların ve başın etrafındaki rahat hafızalı köpük dolgusu sayesinde son derece rahattır. Kulaklık, ortalama 20 saatten daha uzun süren pil paketlerinin de desteklediği bir özellik olan uzun oyun seansları için harika.

Bazı zevkli turuncu dikişler ve turuncu hoparlör kapakları dışında şık, tamamen siyah bir kaplamaya sahip lüks, yüksek kaliteli bir kulaklık.

Genel olarak mütevazı tasarım, kulaklıkta yalnızca iki düğme olması gerçeğiyle tamamlanıyor - biri onu açmak / kapatmak ve mikrofonu sessize almak için ve ses seviyesini ayarlamak ve ses ön ayarlarını değiştirmek için bir tekerlek. Düğmelerle kaplı birçok oyun kulaklığına kıyasla bu basit tasarımı daha çok tercih ediyoruz.

Son olarak, sağ kulakta iki bağlantı noktasını kapatan bir kapak var - biri Xbox 360 için gereken kablolu sohbet kablosu için, diğeri de 3,5 mm kulaklık girişi.

Bu bağlantı noktasını cep telefonu veya tablet gibi herhangi bir normal kablolu ses kaynağını bağlamak için kullanabilir veya SteelSeries vericisini kullanıyorsanız başka bir çift kulaklık takabilir ve sesinizi bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Bu, konsol oyuncularının nadir bir talebi ve belki de birlikte seyahat eden arkadaşlar için daha uygun, ancak SteelSeries'in detaylara gösterdiği ilgiyi alkışlıyoruz. Kulaklıkların katlanmadığını veya bir kılıfla gelmediğini unutmayın, bu nedenle başka türlü taşınabilir kullanım için uygun değildir.


SteelSeries H Wireless: Ses Kalitesi

SteelSeries H Wireless kulaklıklar, piyasanın birinci sınıf ucunda yer alır ve bu, ürettikleri ses kalitesine yansır. Müzik, film veya oyun dinliyor olun, yüksek notalar net ve ayrıntılı, bas ise derin ve zengin. Düşük notalar, bu fiyat noktasında diğer kulaklıklardan duyduğumuz kadar güçlü değil, ancak bu kulaklıklar yine de genel olarak etkileyici bir ses manzarası yaratıyor.

Kulaklıklar, konsollarda ve PC gibi diğer platformlardan 7.1'e kadar Dolby Digital 5.1'i destekler ve bu surround sinyalini kulaklık dostu bir karışıma dönüştürür. Sonuçlar sürükleyicidir ve uyumlu filmlerden ve oyunlardan arka plandaki sesleri duymanıza olanak tanır.

H Wireless, kulaklığın kendisinden çıkan bir mikrofona sahiptir - kullanılmadığında düzgün bir şekilde geri çekilir - ve sessize alındığında çekici bir kırmızı renk parlar. Standart sohbet ayarları, test sırasında bizim için iyi çalıştı, ancak ChatMix ve LiveMix, oyun hacmi ve iletişim arasındaki dengeyi özelleştirmenize izin veren özelliklerdir.

ChatMix, kendi tercihinize göre manuel bir ayardır, LiveMix ise sohbet ettiğinizde oyun sesini dinamik olarak azaltır. Ayrıca 'dengeli', 'ses' ve 'müzik' gibi seçenekleri içeren altı farklı ses ön ayarı vardır ve tüm bu seçenekleri özelleştirdikten sonra, 'Filmler' veya 'Çağrı' gibi beş farklı profil kaydedebilirsiniz. Örneğin, görev.

Verici aracılığıyla sağlanan özelleştirme harika - kulaklığın üzerindeki kontrol tekerleği aracılığıyla uzaktan değiştirmek istediğiniz seçenekleri seçebilir ve asla kullanmadığınız seçenekleri gizleyebilirsiniz.

Belki daha da önemlisi, kablosuz kapsama alanı mükemmel - düz bir çizgide 12 metre olarak belirtiliyor, ancak sinyal bozulmaya başlamadan önce vericiden üç kat uzağa gidebileceğimizi gördük, bu harika.

Belki de eksik olan tek şey, Turtle Beach'in Call of Duty için sahip olduğu ve Astro'nun Battlefield için sahip olduğu oyuna özel ses ön ayarlarıdır, ancak bu tür özellikler genellikle bu şirketlerin pazarlama ekipleri için son kullanıcıdan daha kullanışlıdır. Daha acil olan ihmal, aramaları yanıtlamak veya müzik dinlemek için bir cep telefonunu bağlamanıza izin veren Bluetooth desteğinin olmamasıdır.

SteelSeries H Wireless: Karar

SteelSeries H Wireless kulaklık, iyi yapılmış, özelliklerle dolu ve yüksek performanslı bir oyun kulaklığıdır. Ucuz değil, ancak paranızın karşılığını alıyorsunuz, özellikle de piyasadaki hemen hemen her oyun cihazıyla uyumlu olduğu için (Xbox One desteği Microsoft'a kadar).

SteelSeries, mükemmel kablosuz menzil, harika bir arayüz ve piller ve şarj etmeye akıllı bir yaklaşımla kendisini rakiplerinden ayırıyor. Makinenizin yanında oturan bir PC oyuncusuysanız, kablolu bir kulaklık seçerek biraz para biriktirebilirsiniz, ancak kablosuzun lüksüne gidecekseniz, H Wireless mevcut en iyi premium seçeneklerden biridir. .

SteelSeries H Wireless çıkış tarihi: Şimdi Çıktı

SteelSeries H Kablosuz fiyatı: 255 £