Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Yanlış basma yapmayı bırak! Şınav, burpe ve tahtalar nasıl YAPILMAMALIDIR

Yanlış basma yapmayı bırak! Şınav, burpe ve tahtalar nasıl YAPILMAMALIDIR

Spor salonları yakında yeniden açılıyor olabilirama çoğu içinen iyi ev antrenmanlarıspor salonu egzersizlerine çekici ve maliyet tasarrufu sağlayan bir alternatif olmaya devam edecek. Ve neden olmasınlar? İçindeki her kası çalıştırabilirsin.ev spor salonusadece birkaç istisna dışında, spor salonunda olabildiğince verimli. Ancak, bu vücut ağırlığı egzersizlerini yanlış yaparsanız, kendinizi yaralayabilirsiniz, böylece dinleseniz iyi olur.


Vücut ağırlığı antrenmanı - aynı zamanda jimnastik olarak da adlandırılır - direnç antrenmanı söz konusu olduğunda aldığı kadar uygun maliyetlidir: ihtiyacınız olan tek şey vücudunuz, biraz alan ve tam vücut yapabilirsiniz.evde jimnastik egzersizikolaylıkla. Ekleçubuğunu yukarı çekin, birscooter'dan, içinsüspansiyon eğitim sistemive birKettlebellKarışıma ve gelecek yıllarda evde kas inşa etmek için fazlasıyla yeterli olacak ev spor salonu kurulumunuz var.

Elmas şınav nasıl yapılır- bilim bunun en etkili olduğunu söylüyor

Pazı şınavı nasıl yapılır- Pingtwitter bunun çok zor olduğunu söylüyor

Bunu söyledikten sonra, evde vücut ağırlığı egzersizlerini verimli bir şekilde yapmak için, bunu doğru formu kullanarak yapmanız gerekir, aksi takdirde kas yapamazsınız veya daha kötüsü, kendinize zarar verirsiniz. Biz sordukDevan Kline, kurucu ortağı ve CEO'suBoot Camp'i yak, biraz ışık tutmak ve en popüler üç vücut ağırlığı egzersizinin doğru formu hakkında bizi eğitmek için: şınav, burpe ve planklar.


Theragun Elite Perküsyon Masajı |Theragun'da 375 £ 'a satın alın
Theragun eliti herhangi bir vurmalı masaj aleti değildir: ergonomik çoklu kavrama sayesinde, nerede olursa olsun vücudunuzdaki ağrılı bölgeleri etkili bir şekilde tedavi edebilirsiniz. Elite, 120 dakikalık pil ömrüne sahiptir ve Therabody uygulamasına Bluetooth aracılığıyla bağlanabilir. OLED ekranı hız, pil ömrü ve masaj ön ayarlarını da gösterir.Anlaşmayı Görüntüle


Egzersize başlamadan önce

Vücut ağırlığı eğitimi ne kadar erişilebilir olursa olsun, doğru zorluk seviyesinde çalıştığınızdan emin olmalısınız. Eğer uygun değilseniz, aşırı kiloluysanız veya herhangi bir yaralanmadan kurtuluyorsanız, günde 200 şınav çekmeye başlamadan önce doktorunuza veya bir tıp uzmanına danışmalısınız. Unutmayın, bazılarının güç kazanması diğerlerinden daha uzun sürebilir, bu nedenle performansınızı başkalarına göre ölçmeyin, aksi takdirde çok kısa sürede motivasyonunuz düşer.

Ayrıca, etkili bir şekilde kas inşa etmek için, vücudunuza protein sağlamalısınız, bu da iyileşmeye ve kas büyümesine yardımcı olmalıdır. İdeal olarak, proteini taze ürünlerden, yağsız etten, kuruyemişlerden vb. Almak istersiniz, ancak ek olarak, protein alımınızı birprotein tozusalla veyaprotein çubuğubir gün.


Son olarak, egzersizler arasında dinlenmek ve dinlenmek için vücudunuza yeterince zaman verin. İyileşmek için gereken süre kişiden kişiye değişir, ancak güçlendikçe büyük olasılıkla kısalacaktır. İlerlemeyi aceleye getirmeyin ve yoğunluğu artırmadan önce vücudunuzun egzersiz yüküne uyum sağlamasına izin verin.

Vivobarefoot Primus Lite ayakkabılar |Vivobarefoot'ta 110 £ 'a satın alın
Bu ayakkabılar Body Coach'un HIIT egzersizlerini yapması için yeterince iyiyse, çapa egzersizleriniz için de yeterince iyidir. Mükemmel Vivobarefoot Primus Lite ayakkabı, maksimum duyusal geri bildirim ve minimum parazit için özel 3 mm 'çıplak ayaklı' bir tabana sahiptir. Üst kısım, vegan ve en önemlisi nefes alabilen hareket ayakkabısı oluşturmak için dayanıklı bir ipliğe dokunmuş geri dönüştürülmüş PET plastik şişelerden yapılmıştır.

Şınav nasıl yapılmaz

Resim 1/2


(Resim kredisi: Devan Kline)

Vücudunuzu tepeden tırnağa düz tutmak için çekirdeğinizi meşgul edin

Resim 2/2

(Resim kredisi: Devan Kline)

Kalçalar tamamen meşgul olmalı, altınızı yukarı doğru itmeyin ve dirseklerinizi dışarı doğru uzatmayın.

Doğru şınav nasıl yapılır

Resim 1/2

(Resim kredisi: Devan Kline)

Çekirdeği takılı ve omurgayı nötr konumda tutun

Resim 2/2

(Resim kredisi: Devan Kline)

Dirseklerinizi 45 derecelik bir açıda tutun ve parlamalarına izin vermeyin

Derinlemesine: şınav nasıl yapılır

Devan'ın açıkladığı gibi, 'orta parmak uçlarınızdan uzatılmış bir çizgi çekecek ve burnunuzu bu çizginin üzerine doğrultacaksınız. Ama asıl odaklanmanız gereken şey, dirseklerinizi 45 derecede tutmak, göğsünüzün gerçekten yere değmesini sağlamak. '' Ayrıca, 'tıpkı bir kalas gibi, insanlar kıçlarını havada tutma eğiliminde oldukları ve itme hareketini yaparken aslında yere ulaşmama eğiliminde oldukları için nötr bir omurga tutmak istersiniz' diye ekliyor.

 • 3 nedenneden bir itme-çekme egzersizi izlemelisinizspor salonları yeniden açıldığında rutin
 • Push up yapamam? Bu ipuçlarını izleyin ve hemen baskıya hazır olun

Burpees nasıl yapılmaz

Resim 1/3

(Resim kredisi: Devan Kline)

Çömelme pozisyonuna geçerken üst sırtınızı düz tutun ve sadece dizler tamamen büküldüğünde yere dokunmak için öne doğru eğilin.

Resim 2/3

(Resim kredisi: Devan Kline)

Bacaklarınızı geriye doğru atarken yukarı kaldırmayın ve bu ayakları yere indirirken göbeğinizi devreye sokmayın, böylece kalçalarınız sarkmaz.

Resim 3/3

(Resim kredisi: Devan Kline)

Tıpkı aşağı inerken olduğu gibi, çömelme pozisyonundan çıkarken sırtınızı dik tutun. Kollar yana doğru sallamak yerine tavana doğru dikey olarak fırlar.

Doğru burpe nasıl yapılır

Resim 1/2

(Resim kredisi: Devan Kline)

Tüm yol boyunca düz bir şekilde geri dönün, bacaklarınızı geriye doğru itin ve kalçalarınız sarkmadan yüksek plank pozisyonunu koruyun

Resim 2/2

(Resim kredisi: Devan Kline)

Yukarı çıkarken, kalçalar meşgul ve patlamaya, yükseğe zıplamaya ve uzuvlarınız ve merkezinizle kendinizi dengelemeye hazır.

Derinlemesine: burpe nasıl yapılır

Devan'ın dediği gibi `` Burpee yaparken, ayaklarınızı ellerinizden daha geniş ve yere düz bir şekilde zıplayıp aynı anda yerden çıkıp kollarınızı başınızın üzerine atlamak isteyeceksiniz '' diyor. 'O atlamada kendinizi gerçekten güçlendirin, ancak nasıl indiğinize dikkat edin. Bu zıplamayı dikkatlice emmek isteyeceksiniz, böylece arkadaşlarınızı tekrar yere düz bir şekilde koyarak hareketi birden çok kez gerçekleştirebilirsiniz. Burpee tek bir akışkan hareket olmalıdır '- sonuca varıyor.

Tahtalar nasıl yapılmaz

(Resim kredisi: Devan Kline)

Doğru plan nasıl yapılır

(Resim kredisi: Devan Kline)

Derinlemesine: en iyi temel egzersiz

`` Bir tahta ile omuzları ön kolun ortasında tutmak, anterior pelvik eğim ve nötr bir kürek kemiği olması çok önemlidir '' - Devan'ın anatomi dersleri sırasında gevşemediği söylenebilir. 'Çoğu zaman insanlar ya bir tahta pozisyonuna çökmek ister ya da popoları havada yukarı kalkmak ister. Omuzları ve göbeği gerçekten hedeflemek için, plank tutuşunuzun ne kadar uzun olduğu sürece uygun formda olmanız, nefes vermeniz ve bu kasları sıkmanız gerekir.

Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Merdane Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon $ 21.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Marcy Yaslanmış Egzersiz Bisikleti ... Marcy Yaslanmış ME-709 Amazon $ 199.99 $ 163.87 GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti için Dik Katlanır Egzersiz Bisikleti Macy's $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Pingtwitter'ün nasıl yapılır egzersiz kılavuzları

 • Nasıl çömelirsağ: halter sırt çömelmesi, tonlu bir popo ve güçlü bacaklar için en iyi egzersizdir
 • Deadlift nasıl yapılırdoğru: daha güçlü kollar, sırt ve bacaklar için tek harekette tam vücut egzersizi
 • Tepegöz basın: Bu klasik egzersizin büyük kollar ve hızlı omuz kazancı için nasıl gerçekleştirileceği
 • Halter sıraları nasıl yapılırdoğru yol: sıralar üzerinde eğilmek neden büyük sırt ve güçlü kollar oluşturmak için harikadır
 • İticiler nasıl yapılır: bu çömelme çeşidi, bir bacak günü elyafı VE tek hareketlik bir tam vücut egzersizidir
 • Nasıl yukarı itilirartı daha büyük kollar için bu klasik egzersizin en iyi varyasyonları
 • Bir ab silindiri nasıl kullanılır: Bu ucuz ev jimnastiği elyafı ile altı paket HIZLI alın
 • Çene ve yukarı çek: fark nedir, kaslar çalıştı ve EN İYİSİ NEDİR?
 • Karın egzersizi nasıl yapılıryeni başlayanlar için: canlandırmak için en iyi mide egzersizleri
 • Bench Press nasıl yapılıretkili ve güvenli: bu klasik egzersiz devasa bir göğüs, büyük kollar ve omuzlar da oluşturacak
Günün en ucuz Garmin saat fiyatları İndirimli Fiyat Garmin fenix 6, Premium ... Garmin Fenix ​​6 Amazon $ 599.99 $ 489.49 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin fenix 5 Plus Safir ...Garmin Fenix ​​5 PlusAdorama349,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245 Müzik, ... Garmin Forerunner 245 Müzik Amazon $ 349.99 $ 289.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin - Forerunner 945 GPS ...Garmin Öncüsü 945Dell599,99 Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok Garmin 010-03717-49 ... Garmin Forerunner 235 Amazon $ 116.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin 010-01746-00 ... Garmin Forerunner 935 Amazon $ 499.99 $ 284.99 GörüntüleTüm fiyatları görünGarmin Aksesuar Bandı ... Garmin Forerunner 735XT Amazon $ 34.95 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 645Garmin Öncüsü 645Walmart399,99 239 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünGarmin'de% 48'e Varan İndirimli Fiyat ... Garmin Vivoactive 3 Amazon $ 249.99 $ 129.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz