Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Çarpıcı iPhone Flip katlanır telefon videosu Samsung Galaxy Z Flip 2'yi gölgede bırakıyor

Çarpıcı iPhone Flip katlanır telefon videosu Samsung Galaxy Z Flip 2'yi gölgede bırakıyor

Hakkındaki sızıntılar ve söylentilerApple iPhone Çevirmekatlanabilir telefon geçtiğimiz ay ivme kazandı ve şimdi bir Apple katlanabilirin ne kadar özel olabileceğine henüz en iyi şekilde baktık. Ve basitçe söylemek gerekirse, Pingtwitter'ler için bir ayakkabı olabilir gibi görünüyoren iyi katlanabilir telefonlarserbest bırakıldığında kılavuz.


Bunun nedeni grafik tasarımcıTechnizo KonseptiApple katlanır telefonu her açıdan gösteren çarpıcı bir yeni iPhone Flip videosu yayınladı. Bu tasarım, aşağıdaki gibi kapaklı bir tasarıma sahip olacak şekilde ayarlanmış gibi görünen katlanabilir hakkında en son sızdırılmış bilgilere dayanmaktadır.Samsung Galaxy Z ÇevirmeveMotorola Razr.

Aşağıdaki tam Apple iPhone Flip videosunu izleyin:

Görünüşe göre katlanan Apple iPhone, bu yıl için değil, 2022 ve hatta 2023'ün piyasaya sürülmesini beklediğimiz zaman tartışılıyor. Bu, Apple'ın, söz konusu teknolojinin olgunlaştığı birkaç yıl sonra genellikle Android'i takip ederek, günümüzde donanım kapasitesi açısından nadiren lider olduğu için mantıklıdır. Bu nedenle, katlanabilir telefonların birkaç yıldır piyasada olduğu göz önüne alındığında, bir veya iki yıl içinde bir çıkış tarihi mantıklı görünüyor.

Katlanan bir iPhone'dan ne bekleyebileceğimiz konusunda neredeyse hiçbir şey bilinmiyor, ancak yukarıdaki gibi konsept tasarımlar kitap tasarımından çok kapaklı tasarıma yönelmiş olsa da. Yukarıdaki iPhone Flip'in tasarımına dayanıyor gibi görünüyor.iPhone 12genel olarak dış estetikte, ancak burada iç ekranda daha küçük bir çentik, bunun yanı sıra dışta kamera dizisinin yanında saati ve bildirimleri gösteren küçük bir ekran var.


iPhone Flip, kapaklı tasarımı sayesinde ortadan yatay olarak katlanır ve bu nedenle ekran büyük ve uzun görünür, katlanır gibi görünüriPhone 12 Pro Maks. Tabii ki, ikiye katlanabildiği için cep dostu olacak gibi görünüyor.

Tüm bunlar, teknik açıdan heyecan verici olsa da, telefonun nihai fiyatı açısından oldukça göz korkutucu görünüyor. Android'de katlanır telefon fiyatları son birkaç yılda biraz düştü, ancak hala çok yüksek ve şey... Apple ucuz bir marka değil. Şu anda 1.499 $ / 1.399 £ 'dan daha düşük bir Apple iPhone perakende satışını göremiyoruz - özellikle de bu şekilde donatılmışsa.


Yakında gerçek katlanır iPhone hakkında daha somut bir şeyler duymayı umuyoruz, sanki katlanabilirleri düzgün bir şekilde ana akım haline getirebilecek bir marka varsa o da muhtemelen Apple.