Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Adobe CC All Apps'a abone olun ve 150 £ değerinde Amazon hediye kartı kazanın

Adobe CC All Apps'a abone olun ve 150 £ değerinde Amazon hediye kartı kazanın

Adobe, endüstrinin en iyi yaratıcı yazılımını eller aşağı yapar. Ancak aylık abonelik maliyeti pahalı tarafta. Şu anda yararlanmak için oldukça epik bir anlaşma var: tracker.tradedoubler.com/click.


Aylık 49,94 £'dan gelen aylık aboneliklerle, esasen 3 aylık ücretsiz alıyorsunuz (Amazon'dan ihtiyacınız olan şeylere sahip olduğunuzu varsayarsak, bununla yüzleşelim, herkes yapar). Bir yıllık aboneliğe göre, bu kabaca %25'lik bir indirimdir.en iyi Adobe Creative Cloud fırsatlarıAdobe'den bir süredir görüyoruz.

ABD'de?Senin için de bir anlaşma var: tracker.tradedoubler.com/click, sadece 39,99 $/ay'a düşüyor. Bu anlaşma 12 Şubat'ta sona erecekti, ancak hala geçerli gibi görünüyor, bu yüzden acele edin ve birileri fark etmeden talepte bulunun.

Tüm Uygulamalar aboneliği, çok sayıda zengin özellikli fotoğraf ve tasarım aracına erişmenizi sağlar, böylece yaratıcı kaslarınızı gerçekten esnetebilirsiniz. Bu teklif25 Şubat'ta sona eriyor.

tracker.tradedoubler.com/click

Adobe CC anlaşması | tracker.tradedoubler.com/click
Photoshop, Illustrator ve InDesign gibi sektör lideri uygulamalar da dahil olmak üzere Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar planına abone olun ve Amazon'da istediğiniz her şey için harcayabileceğiniz 150 £ kazanın. Bu, 3 aylık bedavaya eşdeğerdir.
Teklif biter: 25 Şubat tracker.tradedoubler.com/click


Anlaşma, Adobe'nin fotoğrafçılık ve prototip oluşturmadan dijital sanat ve video düzenlemeye kadar her şeyi kapsayan eksiksiz güçlü yaratıcı uygulamalar paketini içeren Tüm Uygulamalar planında. Tüm görüntü düzenleme ve dijital sanat ihtiyaçlarınız için Photoshop var (ve tekrar dışarı çıkmanıza izin verildiğinde, iPad'de Photoshop ile hareket halindeyken yaratıcı olabilirsiniz); Illustrator, çarpıcı vektör illüstrasyonları oluşturmak için inanılmazdır; ve XD ile dijital deneyimleri iki kat hızlı bir şekilde prototipleyebilirsiniz.