Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Sunspel'in yeni Activewear Koleksiyonu, egzersiz yapmanın en şık yoludur

Sunspel'in yeni Activewear Koleksiyonu, egzersiz yapmanın en şık yoludur

İngiliz lüks markası Sunspel, markanın en ikonik stillerini içeren yeni Activewear Koleksiyonunun lansmanını duyurdu, ancak şimdi hepsi yeni bir dri-release kumaştan üretildi. Çabuk kuruyan özel pamuk karışımlı üretim, egzersiz için idealdir, ancak cilt üzerinde hem yumuşak hem de rahat kalmayı başarır.


Sonuç, geleneksel spor giyimin performans özelliklerini sunan, iyi kesimli, kaliteli giysilerden oluşan çok yönlü bir koleksiyon ve biz buna bayılıyoruz.

Ancak hepsi bu kadar değil, bu Kasım ayında marka Activewear Koleksiyonunun ikinci bir bölümünü de tanıtacak – kış aylarında hem performans hem de taban katmanı için giyilmek üzere tasarlanan merinos Activewear serisi.

Bu, spor giyime yönelik şimdiye kadarki en sade ancak teknik yaklaşım olabilir - konfor ve hareket için tasarlanmış ve aynı zamanda daha akıllı durumlarda giyilebilecek kadar akıllı.

Sunspel, mevcut koleksiyonundan ikonik tasarımlar aldı ve bunları dri-release adı verilen çabuk kuruyan bir pamuk karışımından yaptı.


Her parça, tümü etiketin imzası olan olağanüstü kalite, temiz, abartısız tasarımlar ve gurur verici kesimlerle Sunspel'in titiz standartlarına göre yapılmıştır. Kuru-serbest kumaş kullanımı, her giysiye bir performans öğesi vererek, kullanıcının spor salonunda kuru veya öğle yemeğine giderken serin kalmasını sağlar. Ve Sunspel oldukları için uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmişlerdir.

Sunspel Aktif Giyim Koleksiyonu


(İmaj kredisi: Sunspel)

Daha önce de belirttiğimiz gibi Sunspel Activewear koleksiyonu iki parçadan oluşuyor.

Bugün piyasaya sürülen ilki, dri-release kumaştan Sunspel Classic T-shirt, Riviera Polo ve Loopback Trackset noe. Bu nem emici performans kumaşı, cildinizde pamuk kadar yumuşak hissederken hareket halindeyken serin ve kuru kalmanız için tasarlanmıştır. Ve performans teknolojisi ipliğe entegre edildiğinden, ne sıklıkta yıkarsanız yıkayın kuru serbest bırakma kuru ve yumuşak kalır.


İkinci aşama, Kasım 2021'de piyasaya sürülen Sunspel merinos Activewear serisidir. Bu, adından da anlaşılacağı gibi, onu dayanıklı bir performans kumaşı yapan doğal özelliklere sahip merinos yünü içerir. Elyaf, egzersiz yaparken ısı yönetimine ve ter tutmasına izin verir. Bu seri, kış aylarında hem performans hem de taban katmanı için giyilmek üzere tasarlanmıştır.

Ultra ince merinos sadece 17,5 mikron kalınlığındadır ve İtalya'dan temin edilir, ona kaşmir ile aynı ince tutuşu verir, ekstra güç ve desteğin yanı sıra olağanüstü yumuşak bir el hissi sağlar.

Sunspel Aktif Giyim Koleksiyonu

(İmaj kredisi: Sunspel)

Sunspel Activewear Koleksiyonu yalnızcaSunspel'in web sitesi2 Ağustos Pazartesi bugün başlıyor. Fiyatlar 125-280 dolar arasında değişiyor.


Bunu beğendin mi?