Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Super Bowl TV fırsatları: Best Buy'da Samsung'un Q900 8K LED Smart TV'sinde 300 $ indirim

Super Bowl TV fırsatları: Best Buy'da Samsung'un Q900 8K LED Smart TV'sinde 300 $ indirim

İyi bir 8K TV anlaşması mı arıyorsunuz? Best Buy, Samsung'un Q900 55' QLED 8K Smart TV'sinden 300 $ indirim alıyor ve bu 8K TV'nin fiyat etiketini sınırlı bir süre için sadece 1,999,99 $'a düşürüyor.

Şu anda ucuz bir 8K fırsatı bulmak neredeyse imkansız olsa da, 8K TV'lerde fırsatları nerede arayacağınızı biliyorsanız, yine de biraz tasarruf edebilirsiniz. Best Buy, sağlam tekliflere sahip olma eğilimindedir, ancak şu anda Samsung'un Q900 serisi TV'lerinde müthiş bir indirim var.

Samsung Q900 55 'QLED UHD 8K Akıllı TV (Tizen)

Şimdi: $1,999,99 | NS; $2,299.99 | Tasarruf: 300$ (%13)
1000 doların altında iyi bir 8K TV görmekten hala biraz zamanımız olsa da, Samsung'un 1.999 dolardan Q900 55' 8K QLED'i bu kalitede bir ekran için oldukça uygun bir fiyat noktası. 8K TV, peşinde olduğunuz bir şeyse, kontrol etmeniz gereken harika bir fırsat.


  • Tüm 8K TV fırsatlarını Best Buy'da satın alın

Fiyatına göre en iyi 8K TV'lerden biri olan Samsung'un Q900 55' QLED'i bu fiyata sağlam bir 8K ekran arayışında olan alışveriş yapanlar için ciddi bir incelemeye değer.

Q900 Serisi, çarpıcı görüntü kalitesi ve ölçekleme sunan bir Quantum işlemci tarafından desteklenen, Samsung'un imzası niteliğindeki Tizen akıllı platformundan güç alıyor. Doğal olarak 8K'da çekilmeyen içerik, her zamankinden daha iyi görünür ve standart LED ekranlarla mümkün olandan daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkarır.


Super Bowl 55'i 55' 8K QLED ekranda mı izliyorsunuz? Böyle bir şey. Fiyat etiketi yüksek görünse de Samsung'un Q900 QLED ekranından alacağınız kalite ve özellikler bu fiyata rakipsiz. Ayrıca, 8K daha yaygın hale gelene kadar 55' 8K ekranda daha iyi bir fiyat bulamazsınız.Anma Günü satışları.


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'de 750$'a varan indirim
  • B&H Photo'da Samsung RU8000 65' 4K Smart TV'de 600 $ indirim
  • Amazon'da belirli Corsair oyun koltuklarında 100 $'a varan indirim

Super Bowl 55 hemen köşede. TV'niz mümkün olan en iyi izleme deneyimine hazır mı? için rehberimize göz atınen iyi Super Bowl TV fırsatlarıKendinize büyük oyun için tam zamanında indirimde olan yepyeni bir 4K TV bulmak için!

için hazırlanmaya da başlayabilirsiniz.en iyi Başkanlar Günü satışlarıkapsamlı rehberimize giderek yılın Bu Başkan Günü'nde fırsatlar ve fırsatlar bulmak için en iyi yerlerin genişleyen bir listemiz var.


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: