Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Super Mario 64 ışın izleme videosu, Nintendo Switch Pro'nun gücünün teaserını gösteriyor

Super Mario 64 ışın izleme videosu, Nintendo Switch Pro'nun gücünün teaserını gösteriyor

NSNintendo Anahtarı Probir dizi ile şu anda manşetlere çıkan konsolson derece ayrıntılı sızıntılaryüklü daha güçlü bir sisteme işaret ediyor.yükseltilmiş OLED ekran, ileriyeni Joy-Con kontrolörlerive biryeniden tasarlanmış yerleştirme istasyonu.

Nintendo Switch Pro da teslim etmeye ayarlandıDock modundayken 4K grafikler, bu, her ikisini de yapabilen gelişmiş yeni Nvidia grafik teknolojisinin izniyle gelen bir şey.DLSS (Derin öğrenme süper örnekleme)ve gerçek zamanlı ışın izleme.

Bu teknolojilerin her ikisi de emrindeyken Switch Pro,oyunları daha yüksek çözünürlüklerde gösterve daha iyi aydınlatma, yansımalar ve gölge oluşturma efektleriyle.

Ve şimdi, çok yetenekli bir modder Super Mario 64'ün PC portuna ışın izlemeyi hacklediği için, gerçek zamanlı ışın izleme yetenekleriyle donatılmış Nintendo Switch Pro'da klasik Nintendo oyunlarının nasıl görünebileceğine henüz en iyi şekilde baktık. Ve görünüşe göreçekici. Aşağıdaki videoya göz atın:


Oldukça etkileyici, değil mi? Bu, işiDario SamoMayıs ayı başlarında çalışmalarını halka açacağını açıklayan ,Twitter'dan. Bu, ışın izlemeli Sumer Mario 64'ün bu sürümünün gerçekten indirilip çalıştırılabileceği anlamına gelir. Elbette ışın izleme özellikli bir grafik kartı kablosuna sahip bir PC'niz olmalı, ancak bunun dışında bir şey var.herhangi biri25 yaşındaki platform oyununu çalıştırabilecek bir sisteme sahip olacak.

Görünüşe göre, bunun işe yaraması için Dario, orijinalinde hiç bulunmadığından dinamik ışın izlemeli aydınlatmanın çalışmasını sağlamak için oyuna özel olarak yeni ışık kaynakları eklemek zorunda kaldı. Bu, güneşin artık meşaleler ve lambalar gibi şeylerle uzun süredir gerçek bir ışık kaynağı olduğu anlamına geliyor.


“Kendiniz deneyebilirsiniz, ancak bunun çok erken bir durumda olduğunu ve büyük olasılıkla birçok görsel ve performans sorunuyla karşılaşacağınızı unutmayın” Dario Twitter'da, daha sonra 'Bu projenin hiç bittiğini düşünmüyorum' uyarısını da koydu, sadece daha fazla insanın katkıda bulunmak isteyip istemediğini görmek istiyorum.”

Burada Pingtwitter'te bizAşkBu projenin tamamlandığını ve PC'de yayınlanan gerçek zamanlı ışın izleme özellikli grafiklere sahip Super Mario 64'ün tam sürümünü görmek için. Ancak, Nintendo Switch Pro'da yayınlanan ışın izleme özellikli Super Mario 64'ün resmi sürümü için daha fazlasını görmek isteriz – umalım ki Japon oyun firması benzer bir şey üzerinde çalışıyor.


Elbette, Nintendo Switch Pro'daki yeni oyunlarda daha iyi aydınlatma görmek mükemmel olurdu ve örneğin The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2'de ışın izleme harika olurdu. Ancak aynı şekilde Nintendo, iyileştirilmiş aydınlatma, gölgeler ve yansımalardan da yararlanabilecek büyük bir kaliteli oyun kataloğuna sahiptir ve bir Switch Pro bunun kilidini açabilir.

Parmaklar geçti, sonra Nintendo dikkat ediyor ve Nintendo Switch Pro'yu alıyoruzer ya da geç.

Bugünün en iyi Pokemon Snap fırsatları Yeni Pokémon Snap - Nintendo... Amazon Prime 57,20 $ İndirimli Fiyatı GörüntülePokemon Snap ve Hades - İki... Walmart 173,19 $ 115,46 dolar Görünümİndirimli fiyatPokemon Snap ve Süper Mario... Walmart $ 208.48 138,99 $ Görünümİndirimli fiyatPokemon Snap ve Hayvan... Walmart 210.24 $ 140.16 dolar GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz