Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Super Nintendo Switch Pro konsolu doğrulanmış içeriden sızdırıldı

Super Nintendo Switch Pro konsolu doğrulanmış içeriden sızdırıldı

Yeni ufuklar açan film klasiği Bad Boys 2'den alıntı yapmak gerekirse, 'bu gerçek oldu'. Bunun nedeni, doğrulanmış bir ResetEra içeriden olarak rapor edilen kişinin fasulyeleri az önce üzerine dökmüş olmasıdır.Nintendo Anahtarı Pro, oyuncular Reddit'te buna 'Süper Nintendo Anahtarı' olarak atıfta bulunuyor.


İfşaatlar nezaketen geliyorResetEra forumu, o zamanlarReddit iş parçacığında ortaya çıktı'z0m3le' ile ilgilenen, yasal bir içeriden olarak kabul edilen ve forumun ünlü katı moderatörleri tarafından derecelendirilen bir kullanıcının Nintendo Switch Pro'nun yetenekleri hakkında konuştuğu yer.

Ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için heyecan verici bir şekilde, z0m3le'nin vardığı sonuç, Super Nintendo Switch Pro'nun bir bilgisayar kadar güçlü olacağıdır. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review, 1440p doğal çözünürlükle geliyor ve Nvidia'nın DLSS 2.0 teknolojisini benimsemesi sayesinde, bu çözünürlüğü yapay olarak yükseltmek için AI kullanabilecek.

Forumda yazan z0m3le şunları söylüyor:

'Gelen Switch modeline gelince, ona DLSS ve daha yetenekli bir CPU'lu bir PS4 gibi davranmalıyız. IMO'nun neler yapabileceği hakkında bir fikir edinmek için bu kadar. On yıllık GPU geliştirmeleri ve PS4 ile aynı seviyede ham performans, hepimizin mutlu olabileceği ve heyecan duyabileceği bir şey.'


Bu sızıntının özü, 1440p çözünürlük sistemi için bir profil ortaya çıkaran bir Nintendo Switch oyunundan elde edilen veri madenciliği bilgisinden geliyor gibi görünüyor. z0m3le, 'oyunun mevcut modelin profil işleme çözünürlüğü 720p'ye ayarlanmış ve yeni bir Switch profili (özellikle platform için geçiş diyor) 1440p'lik bir işleme (yalnızca çıktı değil, DLSS değil) çözünürlüğüne sahip olduğunu açıklıyor.

'Benim tarafımdan ya da herhangi bir şey bulunamadı, bir veri madenci tarafından bulundu ve Nintendoera'da birisiyle paylaşıldı, bu yüzden bu topluluğun bilgisi, tesadüfen orada yakaladım ve buraya, iş parçacığına getirdim.'

Bilgiler, z0m3le'ın Nintendo'nun üzerinde çalıştığını duyduğu şeyle uyuşuyor ve özellikle de BigNbahşiş verildiKare hızlarını ve üst düzey çözünürlükleri artırmak için derin öğrenme sinir ağı kullanan Nvidia'nın akıllı bir AI teknolojisi olan bir sonraki konsolunda DLSS 2.0'ı kullanıyor olacak.


Örneğin, DLSS açıkken, bir oyun söylentili Super Nintendo Switch gibi yerel bir 1440p çözünürlükte çalışabilir ve daha sonra kare hızında gözle görülür bir performans artışı olmadan 4K'ya kadar daha yüksek bir şeye yükseltilebilir. DLSS 2.0, bu teknolojinin en son sürümüdür ve şu anda PC'de Cyberpunk 2077 gibi AAA oyunlarındaki performansı iyileştirmektedir.

Gerçekten de, z0m3le'nin belirttiği gibi, bu sızıntılar sayesinde '[Super Nintendo Switch Pro'nun] DLSS'li bir PS4 ve daha iyi bir işlemci olduğunu biraz güvenle söyleyebiliriz'' inanıyor.


Burada Pingtwitter'te yeni bir Nintendo Switch konsolu olduğunu düşünüyoruz.kesinliklegeliyor ve bir 'Süper Nintendo Anahtarı' ile ilgili bu son tartışmadaki bilgiler bize bir noktaya kadar mantıklı geliyor. Nintendo Switch'in 720p çözünürlüğünün iki katı olan 1440p yerel çözünürlüğe sahip yeni bir Switch'i tamamen görebiliyoruz ve Nvidia'nınki gibi DLSS 2.0'ı da kullandığını görebiliyoruz.grafik teknolojisi güçleriNSNintendo AnahtarıveNintendo Anahtarı Lite.

DLSS 2.0'ın 1440p çözünürlüğü 4K'ya yükseltip yükseltmeyeceği henüz belli değil. Ve doğal olarak, içeriden birinin ne kadar doğrulanmış olabileceği düşünülse de, herhangi bir somut kanıt ortaya çıkana kadar, o zaman şu anda kesinlikle söylenti bölgesinde sıkı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Hal böyle olunca da oyuncuların bu bilgiyi bir tutam tuzla almaları gerektiğini düşünüyoruz.

Bununla birlikte, burada tartışıldığı gibi donatılan bir Super Nintendo Switch Pro konsolunun oyuncular için mükemmel bir deneyim olacağından şüphe yok. Konsolu, Assassin's Creed Valhalla ve Cyberpunk 2077 gibi tam gelişmiş açık dünya oyunlarına düzgün bir şekilde açacak, şu anda Switch ailesi güç eksikliği nedeniyle başaramıyor.

İşe giderken Johnny Silverhand ile takıldığınızı ya da Hyrule üzerinde yüksekten uçtuğunuzu hayal edin.Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes4K'da 2 mi? Gerçekten ağız sulandıran bir teklif. Umarım yakında Nintendo'dan somut bir şeyler duyarız, çünkü şu anda Super Nintendo Switch Pro yutturmaca treni hızlı bir şekilde hızlanıyor.


Super Nintendo Switch Pro konsolunun nasıl görünebileceği konusunda şu anda hiçbir şey bilinmiyor.yeni bir videone olabileceği konusunda bize en iyi fikrimizi veriyor.

Bugünün en iyi Lego Bowser's Castle Boss Battle Genişletme Seti indirimleri İndirimli Fiyat LEGO Super Mario Bowser'ın... Amazon Prime 149,99 AU$108 ViewLEGO Super Mario Bowser'ın... Hedef Avustralya 135 ABD Doları Görünüm LEGO 71369 Bowser'ın Şatosu... Dick Smith 148.96 dolar Görünüm LEGO Süper Mario Okçular... myer.com.au 149,99 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bir Super Nintendo Switch Pro el konsolu söylentisi doğruysa, o zaman bu aynı zamanda söylenti Sony ile cezbedici bir hesaplaşmaya da yol açabilir.PSP 5G, birkaç yıldır potansiyel olarak geleceği fısıldanıyor.

PlayStation Portable 5G'nin, bir kullanıcının kendi oyun kitaplığından veya PlayStation Now gibi oyunlar için Netflix hizmetinden oyun akışı sağlamak için WiFi'nin yanı sıra düşük gecikmeli 5G bağlantısı kullanan bir akış/dijital yalnızca konsol olduğu söyleniyor. .

Kendi tescilli oyunlarına sahip olmak yerine, PSP 5Gbunun yerine sadece dokununSony'nin mevcut devasa kütüphanesiPS5 oyunları, yanı sıra geçmiş ev ve el tipi sistemlerinden başlıklar. Bir oyuncu bunlara sahipse, bunları seçip PSP 5G'de uzaktan oynayabilir.

Konsol ayrıca Sony PlayStation Store'a doğrudan erişim sunarak oyunların satın alınmasına ve hareket halindeyken oynanmasına olanak tanır. Konsol, kutudan çıktığı gibi bir PSNow aboneliği ile de gelecek, yani bir oyuncu konsolu açar açmaz, buluttan anında yayınlanabilecek yüzlerce oyuna zaten erişebilecekler.

Yukarıda açıklanan bir sistem, bir Super Nintendo Switch avuçiçi için çok zorlu bir rekabet olacaktır, ancak Nintendo'nun tüm dünyada büyük bir tekel ile hakim olduğu avuçiçi konsol pazarında bir kez daha biraz rekabet yaratacağı için oyuncular için mükemmel bir haber. Ailenin ömrünü bugüne kadar değiştirin.

Nintendo Anahtarı Pro

(Resim kredisi: VR4Player.fr)

Diğer oyun haberlerinde, gelen PlayStation VR 2 hakkındaki söylentiler konsolla birlikte hız kazanmaya devam ediyorönemli bir faktör olduğu tahmin ediliyoryeni nesil konsol savaşına karar verirken.

Hem Nintendo hem de Microsoft'tan farklı olarak, Sony, orijinal olan uzun vadeli uyuyan vuruşla, tekerlek yuvasında çok sıkı bir sanal gerçeklik oyununa sahip.PlayStation VRşimdi Japon firmasının platformunu güçlendiriyor.

Henüz bir PSVR 2 hakkında somut bir şey bilinmiyor, ancak yıllardır dolaşan daha yüksek çözünürlüklü ekrana sahip bir kablosuz tasarımın fısıltıları var. sistemayrıca görselleştirildimikro SDXC bağlantı noktası ve doğrudan bağlantı için bir USB-C bağlantısı ilePS5.

Oyuncular için en heyecan verici şey, PSVR 2'nin 2022 Yazından önce piyasaya sürüleceği söylentisidir. Orijinal PSVR 2016'da piyasaya sürüldü ve o zaman bile piyasadaki en iyi VR donanımını sunmadı, bu nedenle daha erken bir güncelleme yapıldı. sonrası kaçınılmaz görünüyor. Bir kış tatili sezonu çıkış tarihi ideal olurdu, ancak burada Pingtwitter'te Yaz 2022'nin çok daha olası olduğunu düşünüyoruz.

  • Bunlaren iyi Nintendo Anahtarı oyunları
  • Oyuncular aşırı pahalı konsollara karşı savaşırken PS5 soyucuların başı dertte
  • Sony PS5 gizli silahı, PSP 5G'yi Xbox Series X'in en büyük darbesi yapacak