Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Yüzey Kitabı 3: sızıntılar, söylentiler ve bildiğimizi sandığımız her şey

Yüzey Kitabı 3: sızıntılar, söylentiler ve bildiğimizi sandığımız her şey

Surface Book 3'ün zamanı geldi -Yüzey Kitabı2015'te ve ardındanYüzey Kitabı 2Microsoft, 2017'de bir Windows dizüstü bilgisayarın ne olabileceği konusunda yeni standartlar belirledi ve şimdi 2019'un derinliklerine iniyoruz.


Surface Book serisinde başka bir giriş bekliyorsanız, daha uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir: Microsoft,bir donanım etkinliği duyurduher tür cihazın yenilenmesini beklediğimiz 2 Ekim için.

Daha fazlasını okuyun: Microsoft Surface Go incelemesi: yeni bir iPad Pro ve Galaxy Tab S4 katili mi?

İlk iki Yüzey Kitabı bizi o kadar etkiledi ki Microsoft'un bir sonraki 2'si 1 arada ürünü için mağazada neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Microsoft'un 2019 Surface etkinliği yaklaştıkça, Surface Book 3 hakkında şu ana kadar bildiklerimiz burada.

Surface Book 3: çıkış tarihi

Yüzey Kitabı 2


Yüzey Kitabı 2

Surface Book 2, Ekim 2017'de Microsoft tarafından düzenlenen özel bir etkinlikte duyuruldu, ancak bu Microsoft'un yılda bir kez yenilediği bilgisayar türü değil - bu nedenle Ekim 2019 güncellemesi doğru görünüyor.

Birinci ve ikinci model arasında iki yıllık bir boşluk olduğunu unutmayın. Surface Book 3 lansmanı için Ekim 2019'un daha iyi bir bahis olacağını düşündük ve bu şimdi 2. günkü etkinliğin haberiyle doğrulandı.


Şimdi hatırlamıyor olabilirsiniz, ancak Ekim 2016'da ilk Surface Book için bir özellik yenilemesi vardı - Surface Book 2 için yine plan bu olabilir mi? İsterseniz bir Yüzey Kitabı 2.5. Bekleyip görmemiz gerekecek.

Apple zatenkendi dizüstü bilgisayar serisini yeniledibu yıl ve çok daha fazla bilgisayarın görünmesini bekliyoruz.IFA 2019, bu yüzden Microsoft'un yapması gereken bazı şeyler var.

Günün en iyi Microsoft Surface Book 2 fırsatları 90 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Microsoft Surface Book 2 Currys PC World 1.499 £ 799,97 £ Microsoft Surface Book 2 15in ... Amazon Prime 2.049,99 £ Microsoft Surface Book 2'yi Görüntüle ... Amazon Prime £ 2.095 Görüntüle Microsoft Surface Book 2 ... Amazon Prime 2.349 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Yüzey Kitabı 3: fiyat

Yüzey Kitabı 2

Yüzey Kitabı 2


Şu ana kadar Microsoft genel merkezinden Surface Book 3 için beklenen bir fiyat hakkında hiçbir şey sızdırılmadı, ancak ayrılabilir 2'si 1 arada modelin geçmiş modellerine bakarsak, Microsoft'un bir primi tokatlamaktan korkmadığı açıktır. fiyat.

Yazma sırasında, 1.149 £ / 1.199 $ 'lık bir başlangıç ​​fiyatından bir Surface Book 2 alabilir ve istediğiniz konfigürasyona ve 13.5- tercih edip etmemenize bağlı olarak 3.149 £ / 3.299 $' a kadar gidebilirsiniz. inç veya 15 inç ekran. Bu oldukça geniş bir fiyat aralığı, ancak bir Surface Book 2'yi ucuza alamayacaksınız.

Strateji, Windows dizüstü bilgisayar pazarının orta ve bütçe sınırını Microsoft'un rakiplerine bırakmak gibi görünüyor; bu, diğer üreticilerin işletim sistemini lisanslamaya devam etmesini istiyorsa iyi bir fikirdir.

Surface Book 3 geldiğinde, Surface Book 2 ile aynı fiyat noktalarına ulaşmasını bekleriz. İğne her iki yönde kayarsa, Microsoft konumunu pekiştirdikçe bu dizüstü bilgisayarlar muhtemelen daha da pahalı olacaktır. Pazarın en üst noktasında, bu yüzden belki tasarrufunuza şimdi başlayın.

  • Surface Book 2 dahil en iyi 10 Windows 10 dizüstü bilgisayar, tablet ve 2'si 1 arada bilgisayarlar

Yüzey Kitabı 3: özellikler

Yüzey Kitabı 2

Yüzey Kitabı 2

Şu anda Surface Book 2, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 1 TB sabit sürücü ile öne çıkıyor ve bu, bir sonraki Surface Book geldiğinde oldukça etkileyici bir özellik olacak. Yine de, bunlar birinci sınıf dizüstü bilgisayarlar olduğundan Intel, kaputun altındaki güç ve performansta bazı iyileştirmeler yapmak isteyecektir.

10. nesil olduğunu biliyoruzComet Lake işlemcileriIntel'den şu anda sahnede ve Surface Book 3 birkaç tanesinde paketlenmiş olabilir. Surface Book 2, 8. nesil yongaları kullanır, bu nedenle performans ve verimlilik açısından bir artış olmalıdır.

Diğer özelliklerin çok fazla değişmesini beklemiyoruz, ancak bir sonraki modelde yerleşik Nvidia grafiklerine bir yükseltme yapılması muhtemel: grafik teknolojisinde iki yıl uzun bir süre.

Microsoft şüphesiz yeni Surface Book 3'ün yeni nesil artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik kulaklıkları için tamamen hazır olmasını isteyecek - belki de en son HoloLens ile bir bağlantı olacak - bu yüzden perde arkasında çok fazla güce ihtiyaç duyacak.

Bugünün en iyi Microsoft Surface Pro 6, 231 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Pro 6 Core ... eBay749,99 GörünümAnlaşma 19 Aralık Cumartesi, Düşük Stok Microsoft Surface Pro 6 ile sona eriyor ... Amazon Prime 750 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 Intel ... Amazon Prime 1.199,99 £ 789 İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 12.3 ... Amazon Prime £ 869,05 £ 839 Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Yüzey Kitabı 3: özellikler

Yüzey Kadranı ve Yüzey Kalemi

Yüzey Kadranı ve Yüzey Kalemi

Çıkarılabilir ekran ve 'dinamik dayanak menteşe', Surface Book serisinin temel özelliklerinden ikisidir ve Microsoft'un Surface Book 3'ün lansmanı için bunları atması pek olası görünmüyor. Aslında yeni model, Muhtemelen aynı 13,5 inç ve 15 inç ekran seçenekleriyle mevcut olana çok benziyor.

Bu ekranlar, bir çözünürlük yükseltmesi veya muhtemelen en boy oranında bir anahtar alabilir, böylece artan 4K içerik miktarı düzgün bir şekilde görüntülenebilir. Piyasaya çıkan dizüstü bilgisayarlara ve 2'si 1 arada cihazlara,DellveHPMicrosoft'un neler yapabileceği hakkında daha fazla ipucu için.

Microsoft'un Surface Books'u profesyonel makineler olarak konumlandırmasıyla, dizüstü bilgisayarda olabildiğince çok bağlantı noktası tutması muhtemeldir - Surface Book 3'ün takip edilme şansı çok düşüktür.MacBook rotasıApple aldı. Ancak, yeni model artık nihayet Thunderbolt 3 / USB-C standardını benimsemelidir.

Surface Book aksesuarlarında yapılan güncellemelerin cihazın üçüncü sürümüyle birlikte geldiğini görünce şaşırmayın - Surface Pen, Surface Keyboard ve Surface Dial, Surface Book 3 sonunda kapağını kırdığında yükseltmeler için sıraya girebilir. .

  • Belki bunun yerine bir MacBook Pro almalısın