Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Surface Go 2: çıkış tarihi, fiyatı, sızıntılar ve zaten bildiğimiz her şey

Surface Go 2: çıkış tarihi, fiyatı, sızıntılar ve zaten bildiğimiz her şey

Biz oldukça etkilendik.Yüzey Git2018'de piyasaya sürüldü: daha küçük, daha az güçlü ve daha ucuz birSurface Pro cihazlarıüstlenmek için görünüyorduiPad ProveSamsung Galaxy Tab S4direkt olarak. Şimdi soru, Microsoft'un bir takip için ne yapacağı.


Surface Go 2'yi düşünmek için hala nispeten erken günler, ancak Microsoft her yıl birçok donanımını güncelleme taahhüdünü gösterdi ve tabii ki söylenti fabrikası asla kapanmıyor. İşte güncellenmiş bir 2019 Surface Go 2 cihazından bekleyebileceklerimiz.

  • 2018 için en iyi 2'si 1 arada cihazların ne olduğunu bilmek ister misiniz? Sana söyleyebiliriz
  • Noel 2018 için piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan birini alın

Surface Go 2: çıkış tarihi ve fiyatı

Microsoft Surface Go


Kesin olarak bildiğimiz şey, ilk Surface Go'nun Ağustos 2018'de 379 £ / 399 $ 'lık bir başlangıç ​​fiyatı ile tanıtıldığı. Surface Go 2'yi Ağustos 2019'da görebilir miyiz? Ya da belki daha da erken, çünkü Microsoft iPad üzerindeki baskıyı sürdürmeye çalışıyor?


Microsoft her yıl 12,3 inç Surface Pro'nun güncellenmiş bir sürümünü yayınlamaya başladı, peki neden daha ucuz olan 10 inçlik sürüm de olmasın? Bu, Surface Go 2'nin 2019 yazında bir yere piyasaya sürülmesine neden olacaktı ki bu kulağa doğru geliyor. Henüz bir Surface Go 2 lansmanı hakkında kayda değer söylentiler yok, ancak Ağustos 2019 hala bir yol değil.

Fiyata gelince, bu şu anda sahip olduğumuz Surface Go'nun ana satış noktalarından biri - bu nedenle Microsoft'un bununla fazla uğraştığını göremiyoruz. Surface Go 2 sahneye çıktığında, muhtemelen bir kez daha 400 £ / 400 $ 'ın altında gelecek.


Bugünün en iyi Microsoft Surface Go fırsatları 397 Amazon müşteri yorumu Microsoft SURFACE GO SIG ... Amazon Prime £ 285,56 Microsoft Surface GO Intel ... Amazon Prime £ 475 Görüntüle Microsoft Surface GO 10 İnç ... Amazon Prime £ 518 Microsoft Surface görüntüle GO 10-Inch ... Amazon Prime 549 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Surface Go 2: tasarım ve özellikler

Microsoft Surface GoMicrosoft, Surface donanımı yapmaya başladığından beri - Surface Go'danSurface Studio- orijinal tasarımlarını çok fazla değiştirmemiştir. Bu Surface Pro serisi için de geçerli ve Surface Go için de geçerli olmasını bekliyoruz. Başka bir deyişle, Surface Go 2'nin orijinal Surface Go'ya çok benzemesi muhtemel.

Donanım üreticilerinin artık ekran çerçevelerini tasarımlarından mümkün olduğunca çıkarmaya çok takıntılı olduklarını düşünürsek, bu Surface Go 2'nin genel görünümünde bir değişiklik görebileceğimiz bir alandır. 2018 iPad ile kesinlikle daha uyumlu hale gelecektir. Her zamankinden daha ince çerçevelere sahip profesyonel tabletler.

İncelikten bahsetmişken, orijinal Surface Go 8,3 milimetre (0,33 inç) kalınlığındadır ve bu, Surface Go 2'nin bir gelişme sunabileceği başka bir alandır. Daha az güçlü bileşenlerle daha kompakt bir tasarıma sahip olabilir.

Surface Go'daki (sırasıyla 5MP ve 8MP) öne ve arkaya bakan kameralar da bir yükseltme alabilir - şu anda 1080p video çözünürlüğüne takılı kalmışlardır ve video kaydı bir Surface Go satın almanızın ana nedeni olmayabilir. , bu güzel bir bonus.


Surface Go 2 ile çok fazla başka özelliğin değişmesini beklemiyoruz. Bir kez daha, paranız varsa klipsli bir klavye ve kalemle tableti kandırabilmelisiniz.

Bugünün en iyi Microsoft Surface Pro 6, 231 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Pro 6 Core ... eBay749,99 GörünümAnlaşma 19 Aralık Cumartesi Düşük Stok Microsoft Surface Pro 6 ... Amazon Prime 750 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 Intel ... Amazon Prime 1.199,99 £ 789 İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 12.3 ... Amazon Prime £ 869,05 £ 839 Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Surface Go 2: özellikler ve diğer söylentiler

Microsoft Surface Go


Dahili özellikleri yükseltmeden Surface Go 2'yi piyasaya sürmenin pek bir anlamı yok, bu nedenle Surface Go 2'nin 2018 Surface Go'nun içindeki Intel Pentium Gold 4415Y yongasında bir iyileştirme sunacağı kesin.

Intel Core CPU gibi bir şey kartlarda olabilir, ancak 2019'da hangi Intel yongalarının üreticilere sunulacağını belirlemek için hala ilk günler. Microsoft, 4GB RAM ve 64GB depolama tabanı birimi, Surface Go 2 ile pekala bir destek alabilir.

Windows 10, Surface Go'da olduğu gibi muhtemelen varsayılan olarak S Modunda başka bir kesinliktir. Surface Go 2'de tam Windows 10 masaüstü uygulamalarını çalıştırabilmek istiyorsanız, şunları yapabileceksiniz - umarız bazılarının yeni cihaz açıldığında tablet kullanımı için daha iyi optimize edilmiş olur.

USB-C zaten Surface Go'da olduğundan Surface Go 2 de buna uymalıdır. Somut sızıntılar ve söylentiler açısından, Surface Go 2 söz konusu olduğunda şimdiye kadar sessiz kaldı - Microsoft'un yeni bir modeli piyasaya süreceği kesin değil - ancak herhangi bir fısıltı duyar duymaz sizi burada güncelleyeceğiz.

  • Microsoft'un şu anda sattığı tüm Surface bilgisayarları