Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Surface Pro 6 vs Surface Laptop 2: Sizin için en iyi yeni Surface'ı edinin

Surface Pro 6 vs Surface Laptop 2: Sizin için en iyi yeni Surface'ı edinin

Microsoft, bize şu konularda davrandı:yeni Surface cihazları2018'de, yükseltilmiş Surface Laptop 2 ve en yeni 2'si 1 arada tablet / dizüstü bilgisayar karması Surface Pro 6 da dahil olmak üzere, bir sonraki sorunuz şu olabilir: bu iyi bilgisayarlardan hangisine yatırım yapmalısınız?


Pekala, yardım etmek için buradayız - size bu iki yeni Surface cihazının teknik özellikler, tasarım, özellikler, fiyat ve daha fazlası açısından birbirleriyle nasıl karşılaştırıldığını anlatacağız. İşimiz bittiğinde, bu modellerden hangisinin ihtiyaçlarınız için daha iyi olduğuna dair hiçbir şüpheniz olmasın.

Surface Pro 6 vs Surface Laptop 2: Tasarım

Yüzey Pro 6

Yüzey Pro 6

Microsoft, Surface donanım stratejisinde birkaç yıldır çalışıyor ve tasarım yaklaşımını iyileştirme şansı buldu - bu, Surface kataloğundaki bu iki yeni girişle açıkça görülüyor. İkisi de çok iyi yapılmış makineler.


Surface Pro 6, elbette bir dizüstü bilgisayar olarak ikiye katlanan bir tablettir (klipsli klavye aracılığıyla). 12,3 inç, 2,736 x 1,824 piksel ekrana (inç başına 267 piksel) sahiptir ve tablet modunda 8,5 mm (0,33 inç) kalınlığındadır. Ekstra ödeme yapmak istiyorsanız, uyumlu bir klavye kapağıyla birlikte platin gümüşü veya siyah renklerde mevcuttur.

Surface Laptop 2'ye gelince, belli ki kalıcı bir klavye eklenmiş olarak geliyor, bu yüzden farklı bir form faktöründen bahsediyoruz. Bu sefer daha büyük bir 13,5 inç, 2,256 x 1,504 piksel ekran (201 ppi) ve aralarından seçim yapabileceğiniz platin gümüşü, siyah, bordo veya kobalt mavisi renk seçenekleri var.


Gözlerinizi kısın ve belli bir mesafeden Surface Pro 6 (bir klavye takılıyken) ile Surface Laptop 2 arasındaki farkı söylemek zor. Her ikisi de ince, hafif, iyi tasarlanmış aletlerdir, ancak taşınabilirliğe ihtiyacınız varsa bir tablet daha sonra Surface Pro 6 muhtemelen size en uygun olacaktır.

Bugünün en iyi Microsoft Surface Pro 6, 231 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Pro 6 Core ... eBay749,99 GörünümAnlaşma 19 Aralık Cumartesi, Düşük Stok Microsoft Surface Pro 6 ile sona eriyor ... Amazon Prime 750 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 Intel ... Amazon Prime 1.199,99 £ 789 İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 6 12.3 ... Amazon Prime £ 869,05 £ 839 Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Surface Pro 6 vs Surface Laptop 2: Özellikler

Surface Laptop 2


Surface Laptop 2

Kaputun altında, hem Surface Pro 6 hem de Surface Laptop 2 bir dizi konfigürasyonla gelir, böylece bileşenlerinizi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre seçebilirsiniz - bu ürün gruplarının her ikisi de pazarın daha yüksek ucuna odaklanır.

Surface Pro 6 ile 8. nesil Intel i5 veya i7 işlemci (entegre Intel grafikleri dahil), 8 GB veya 16 GB RAM ve 128 GB, 256 GB, 512 GB veya 1 TB SSD depolama alanı seçebilirsiniz. İstersen onu ciddi bir güçle paketleyebilirsin.

Surface Laptop 2'ye gidin ve burada seçenekleriniz ... tamamen aynı. Microsoft, Surface Pro 6 ile olduğu gibi Surface Laptop 2 ile aynı işlemci seçeneklerini, aynı RAM seçeneklerini ve aynı SSD seçeneklerini sunuyor.


Bir bakıma bu, satın alma kararınızı kolaylaştırır. Her iki bilgisayar da, süper güçlü Intel i7 işlemciler ve 16 GB RAM'e kadar aynı bileşen seçenekleriyle kandırılabilir, bu nedenle ana kararınız, normal bir dizüstü bilgisayar tasarımı mı yoksa dizüstü bilgisayara dönüşebilen bir tablet mi istediğinizdir. klipsli klavye kapağının eklenmesi.

  • Amazon'un şu anda sattığı tüm tabletler sırayla

Surface Pro 6 vs Surface Laptop 2: özellikler

Yüzey Pro 6

Yüzey Pro 6

Elbette bu bilgisayarların her ikisi de Windows 10 çalıştırıyor ve her ikisinin de ortak başka özellikleri var - 3,5 mm ses girişi gibi, böylece isterseniz normal kablolu kulaklıklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bununla birlikte, nakit paranızla ayrılmadan önce bilmeniz gereken mevcut özelliklerde bazı farklılıklar vardır.

Örneğin, Surface Pro 6, entegre bir MicroSDXC kart okuyucu ile birlikte gelir (görüntüleri bir dijital kameradan aktarmak için kullanışlıdır), Surface Laptop 2 ise bunu yapmaz. Surface Pro 6'nın ön ve arka kameraları da var ve her ikisi de Surface Laptop 2'de bulunan 720p web kamerasından önemli ölçüde daha iyi.

Her iki cihaz da USB-C'yi bozar, ancak tek bir USB-A 3.0 bağlantı noktasıyla gelir ve hem Surface Pro 6 hem de Surface Laptop 2, video çıkış ihtiyaçlarınız için bir Mini DisplayPort soketi ile birlikte gelir (harici bir ekran bağlamak istiyorsanız sebep ne olursa olsun). Her iki bilgisayar da Surface Dial aksesuarıyla çalışır.

Yine, büyük ölçüde onurdur - Microsoft Surface Laptop 2'nin Surface Pro 6 için 13,5 saate kıyasla, şarjlar arasında 14,5 saat video oynatma sürebileceğini söylese de, çok büyük bir fark değil, belki de bir şey Çoğu zaman hareket halinde olup olmadığınızı aklınızda bulundurun.

Bugünün en iyi Microsoft Surface Laptop 2 fiyatları 341 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Laptop 2 ... Amazon 969 £ Microsoft Surface Laptop 2'yi Görüntüle ... Amazon Prime 998,99 £ Microsoft Surface Laptop 2'yi Görüntüle ... Amazon Prime 999,01 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Laptop 2 ... Amazon Prime 1.654 £ 1.046,72 £ Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatları için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Surface Pro 6 vs Surface Laptop 2: fiyat ve karar

Surface Laptop 2

Surface Laptop 2

Yukarıda listelenen detaylardan da görebileceğiniz gibi, Surface Pro 6 ve Surface Laptop 2, teknik özellikler ve özellikler açısından düşündüğünüzden daha eşit şekilde eşleşiyor. En büyük fark, açık olanıdır - biri dizüstü bilgisayar ve diğeri 2'si 1 arada - ve aralarında seçim yapmaya çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken birincil nokta bu olmalıdır.

Aynı konfigürasyonlarda fiyatlar da çok yakındır, ancak Surface Pro Type Cover'ın - 124,99 £ / 129,99 $ ve üstü için sizinki - isteyebileceğiniz ya da istemeyeceğiniz ekstra maliyetini unutmayın. Ayrıca, Surface Laptop 2 ve Surface Pro 6 ile çalışacak olan Surface Pen (99,99 £ / 99,99 $), dizüstü bilgisayarınızın ekranına bir kalemle bakmak istemeniz durumunda.

Hiç şüphe yok ki, Surface Pro 6, Microsoft'un şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en iyi Windows 2'si 1 arada, güç ve şıklıkla dolu, zarif bir şekilde taşınabilir ... ve şimdi siyah renkte mevcut. Bir tablet moduna ihtiyacınız olduğunu ve yazı yazmaya gelince dayanıksız, klipsli bir klavyeyle yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız, bu sizin için bir cihaz olabilir.

Ve Surface Laptop 2 kadar güçlü değilkenYüzey Kitabı 2, daha taşınabilir ve ona atabileceğiniz hemen hemen her şeyi halledecek ... şimdi siyah olarak da mevcut. Dokunmatik ekrana güvenmek yerine daha fazla izleme paneli ve klavye çalışması yapacaksanız, muhtemelen tercih edilen seçimdir.

  • En iyi Apple fırsatları