Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Surface Studio 2: sızıntılar, söylentiler ve Microsoft'un bir sonraki premium all-in-one hakkında bildiğimiz her şey

Surface Studio 2: sızıntılar, söylentiler ve Microsoft'un bir sonraki premium all-in-one hakkında bildiğimiz her şey

Hiç şüphe yok kiMicrosoft Surface Studiopiyasadaki en güçlü ve en şık hepsi bir arada bilgisayarlardan biridir - yüksek fiyat taleplerini karşılayabilen herhangi bir Windows hayranını cezbetmek için yeterli olan muhteşem görünümlü bir makine gücüdür.


Soru şu ki, Microsoft bir takip için ne yapacak? Surface Studio serisini yenilemezse geride kalma riski var - Appleyepyeni bir iMac Prokullanıcıları cezbetmek için piyasada - ve işte ihtiyacınız olan tüm Surface Studio 2 söylentileri ve spekülasyonları.

Daha fazlasını okuyun: Microsoft Surface Go incelemesi: yeni bir iPad Pro ve Galaxy Tab S4 katili mi?

  • Microsoft'un şu anda sattığı her Surface bilgisayarı
  • Microsoft Surface Go tablet, yeni Apple iPad tehdidiyle mücadele etmek için korumayı kırdı

Surface Studio 2: yayın tarihi ve fiyatı

Microsoft Surface Studio 2

Microsoft Surface Studio


Orijinal Surface Studio ilk olarak Ekim 2016'da tanıtıldı ve iki yıl, teknolojide uzun bir süredir. O iki yıllık yıldönümü dolduğunda, Studio her geçen gün daha da eski görünmeye başlıyor, bir bilgisayar olduğu kadar etkileyici.

Microsoft bu Ekim için başka bir donanım etkinliği planlıyor olabilir mi? Buna karşı bahis oynamayız ve şirket, Surface serisindeki diğer cihazlardan bazılarını yenileme fırsatını kullanabilir.Yüzey Dizüstü Bilgisayarı. Gerçekten yükseltme zamanı olmayan cihazlar bile, örneğinSurface Pro, küçük bir özellik artışı veya farklı bir yenileme türü (yeni konfigürasyonlar veya renkler gibi) alabilir.


Yeni bir Surface Studio'nun yıl sonundan önce çıkma şansı çok yüksek, ama maliyeti ne olacak? Orijinal bilgisayar şu anda 2.999 £ / 2.999 $ 'lık bir başlangıç ​​fiyatı ile satılıyor ve gelecek neslin bunun çok ötesine geçmesinin pek olası olmadığını söyleyebiliriz. Bu ciddi kullanıcılar için ciddi bir kit.

  • Windows 10: neden Mac'inizi terk etmenize neden olacak

Surface Studio 2: özellikler ve donanım

Microsoft Surface Studio 2


Microsoft Surface Studio

Surface Studio teknik özellikleri kadar etkileyici, artık biraz eski tarafa bakmaya başlıyorlar: Microsoft'un all-in-one'ı yenilemesinin bir yolu, en yeni 8. nesil Intel Core i5 ve Core i7 işlemcileri takmaktır. içeride. GeForce GTX 965M ve GTX 980M GPU seçenekleri de değiştirilebilir.

RAM şu anda 32GB'de, 2018'de bile en talepkar kullanıcılar için bile fazlasıyla yeterli ve bu konuda hızlı LPDDR4 RAM - bu yıl daha iyi bellek yongaları mevcut olmayacak, bu nedenle Microsoft için fazla yer yok burada bir yükseltmenin çoğunu paketlemek için. Daha fazla yerel depolama da memnuniyetle karşılanacaktır.

Surface Studio ekranı şu anda 4.500 x 3.000 piksel çözünürlükle öne çıkıyor - bu, bilgisayarın göründüğü kadar iyi görünmesinin nedenlerinden biri - ancak Microsoft'un burada daha da ileri gidebileceğini ve ekranı Yüzeyde 5K modele yükseltebileceğini düşünüyoruz. Studio 2 (iMac Pro, 5.120 x 2.880 pikseli yönetir).


Bugünün en iyi Microsoft Surface Studio fırsatı 4 Amazon müşteri yorumu Microsoft Surface Studio -... Amazon Prime 3.733,62 £ Görüntüle En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Surface Studio 2: tasarlayın ve inşa edin

Microsoft Surface Studio 2

Microsoft Surface Studio

Hepsi bir arada aygıtların çoğu etkileyici görünümlü kit parçalarıdır ve orijinal Surface Studio, şık hatları, ince renkleri ve ekranın neredeyse düz bir şekilde yerleştirilmesine izin veren menteşeli tasarımıyla kesinlikle bu tanıma uyuyor. Surface Studio 2'nin bu tasarım şablonundan çok fazla sapması pek olası değil.

Donanım her zaman daha ince ve daha kompakt hale getirilebilir, bu da hepsi bir arada Surface Studio 2'nin mevcut olandan çok daha az masaüstü ayak izi sunan anlamına gelir. Gördükbirkaç harika kavramyükseltilmiş donanımın neye benzeyebileceğini, ancak şimdiye kadar sızdırılmış görüntülerin yolunda hiçbir şey olmadığını, bu nedenle Surface Studio 2'nin nasıl görünebileceğini herhangi bir dereceye kadar güvenle söylemek zor.

Aksesuarlar bile orijinal Studio ile parçaya baktı ve tasarımın nasıl geliştirilebileceğini hayal etmek zor. Microsoft'un bazı estetik ince ayarlar ve iyileştirmeler yapacağından eminiz, ancak bekleyip görmemiz gerekecek.

Surface Studio 2: özellikler

Microsoft Surface Studio 2

Microsoft Surface Studio

Surface Studio 2'ninyolda, ancak beraberinde getirebilecekleri hakkında söylentiler aslında oldukça zayıf. Microsoft'un hepsi bir arada bilgisayara yaklaşımında çok yenilikçi bir şeyle devrim yapmasını beklemeyin.

Microsoft'un Surface Studio'nun bağlantı noktaları ile yapabileceği, Thunderbolt 3 ve USB-C hayranlarına çalışabilecekleri bir şeyler verebilir, ancak genel olarak mesaj muhtemelen kazanan bir formülle çok fazla uğraşmak değildir. Bir kez daha Yüzey Kadranı, belki de kendi başına birkaç ince ayar ile mevcut ve doğru olmalıdır.

Microsoft'un mağazasında ne varsa ve orijinal Surface Studio'nunazalıyorstokta, sırada ne olduğuna bakmak için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayabiliriz. Her zaman olduğu gibi, size tüm haberleri buraya getireceğiz.

  • iMac Pro vs Microsoft Surface Studio: birinci sınıf hepsi bir arada aygıtlar kafa kafaya çalışıyor