Close

Pingtwitter Ödülleri 2019: North Face Apex Flex GTX 2.0 nihai su geçirmez cekettir

Geçtiğimiz yıl boyunca bir dizi su geçirmez ceket test ettik ve zaman zaman için bir kısa liste seçmek zordu.Pingtwitter Ödülleri 2019, bırakın genel bir galibi bırakın. Ama sonuçta, bizim için sürekli olarak bir ceket diğerlerinden farklıydı: North Face Apex Flex GTX 2.0. Bu, giydiğimiz en rahat, çok yönlü ve şık su geçirmez ceketlerden biridir ve daha uzun bir süre boyunca favorimiz olacak.


North Face, bu en son sürüm olan 2.0'ı oluşturmak için Apex Flex GTX'i yükseltti ve ceketi çantadan çıkarır çıkarmaz kendini gösteriyor. Eldeki hemen hemen görkemli, ancak önceki modelden daha akıcı ve daha hafif.

En sevdiğiniz kapüşonlu üstünüz gibi hissettiriyor - bilirsiniz, giymeyi bırakamayacağınız biri çünkü çok rahat ve tanıdık ve her şeyle uyumlu - ve bu rahatlığın yumuşak örgülü yüz ve pürüzsüz, esnek örgülü destekçi.

Sevimli olabilir, ancak Apex Flex GTX 2.0 korkutucu değil: Rüzgar ve yağmur koruması sağlamak için dayanıklı üç katmanlı bir Gore-Tex kabuğu kullanarak seyahatlerinizde sizi sıcak ve kuru tutar. Çukur havalandırma delikleri, kendinizi gerçekten dışarıya ittiğinizde nefes alabilirliği artırır. Ek yeri sızdırmazdır, tamamen ayarlanabilir bir başlığa, daha iyi oturması için cırt cırtlı manşetlere ve ayrıca küçük alet ve malzemeleri saklamak için bir yığın ceplere sahiptir.

Patikada, kamp alanında, pub'a kadar giyin… Bu çok yönlü, çağdaş görünümlü su geçirmez bir ceket, hem gündelik hayatla hem de açık havada kafa kafaya mücadele için.


Tam kısa liste:Arc'teryx Beta AR, Mammut Masao Light, The North FaceApex Flex GTX 2.0, Patagonia Stretch Rainshadow, Katmandu Aysen Gore-Tex Ceket

Ana sayfamızdan bu yılın ödül kazananlarından daha fazlasına göz atınPingtwitter Ödülleri 2019sayfa.

The North Face Apex Flex GTX 2.0 İndirimli Fiyat The North Face Girl's Apex'te bugünün en iyi fırsatları ...Kuzey Yüzü Apex Flex GTX 2.0REI.com199 $ 98,73 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz