Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Pingtwitter Ödülleri 2020: Beats Powerbeats Pro, gerçek kablosuz tomurcuklar söz konusu olduğunda hala GOAT'tır

Pingtwitter Ödülleri 2020: Beats Powerbeats Pro, gerçek kablosuz tomurcuklar söz konusu olduğunda hala GOAT'tır

Beats Powerbeats Pro geçen yıl bu Pingtwitter Ödülünü kazandı ve biz - aha haha ​​- bu arada 'Dre'yi unutmadık'. Çünkü - tahmin et ne oldu? - kazandılarPingtwitter Ödülleri 2020yanı sıra! Gerçek kablosuz dinleme söz konusu olduğunda, gerçekten Tüm Zamanların En İyisidir ('KEÇİ'nin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız).


Bu yüksek uçucular bizimKoşu için en iyi kulaklıkilk 10 bu yıl sonuna kadar itildi ve biz de Jabra'nın parlak Elite 75t'sine hak edilmiş bir 'Highly Commended' rozeti veriyoruz.

Günün en iyi Beats PowerBeats Pro fırsatları Dr. Dre tarafından İndirilmiş Fiyat Atımları - Powerbeats ... En İyi Satın Al $ 249,99 $ 149,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Powerbeats Pro Kablosuz ... Amazon Prime $ 249,95 $ 169,95 İndirimli Fiyatı Görüntüle Powerbeats Pro - Tamamen ... Apple249,95 ABD doları 199,95 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Powerbeats Pro'nun harika yanı, görünümlerine ve pazarlamalarına rağmen, gerçekten sadece çalışmak ve çalışmak için olmamalarıdır. Ses kalitesi ve konfor seviyeleri, diğer spor salonu kulaklıklarının çok üstündedir ve ses seviyesi yükseltildiğinde, çok çeşitli müzik tarzları ile olumlu bir şekilde heyecan verici ses çıkarırlar. Powerbeats vardırdeğilSadece Eye of the Tiger'ı dinlemek ve egzersiz tekno pompalamak için ve kendi adlarında 'güç' yazan bir çift kulaklık için olağanüstü incelik yapabilirler.

Powerbeats, Sony'nin WF-1000XM3'ü dışında her şeye eşit ses sunmak için yüksek kaliteli, 'piston' tarzı bir sürücü kullanır. Bununla birlikte, bu fantastik ancak sınırlayıcı tomurcukların aksine, Powerbeats inanılmaz derecede iyi oturur ve yürüyerek hareket ettirilemez. Aslında takla atarak bile kaydırılamazlar.

Piyasaya sürüldükten bir yıldan fazla bir süre sonra, pil ömürleri daha yeni rakiplerle hala iyi durumda - şarj başına çok sağlam bir 9 saat, kullanılmadıklarında kılıflarında şarj ettiğinizde toplam 24 saat elde edersiniz. 'Hızlı Yakıt' şarjı da size sadece 5 dakikada 90 dakika daha fazla müzik verir.


Yüksek övgü: Jabra Elite 75t

Bu yüzden Powerbeats'i seviyoruz. Ancak, bu ayırt edici - ve çok güvenli - kulak üstü kancaları olmadan daha kompakt bir şey arıyorsanız, korkmayın çünkü sizin için tam bir şeyimiz var. Jabra'nın Elite 75t'leri inanılmaz derecede kompakt, harika ses ve bir, erm… eldiven gibi oturuyor mu? Eh, kulağınıza taktığınız çok küçük, kulak deliği şeklinde bir eldiven gibi oturuyorlar zaten.

Sportif iseniz, aşağı yukarı aynı, harika bir ürün olan ancak ter geçirmez olan Jabra Elite Active 75t de vardır.


Günün en iyi Jabra Elite 75t fiyatları 958 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Jabra Elite 75t Earbuds –... Amazon Prime $ 179,99 $ 129,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Jabra - Elite 75t True ... en iyi fiyatlar için gün Bugünün en iyi Jabra Elite Active 75t fırsatları İndirimli Fiyat Jabra Elite Active 75t True ... Amazon Prime 199,99 $ 139,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Jabra - Elite Active 75t True ... En İyi Satın Al 199,99 $ 149,99 Görüntüle Her 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün
  • Şimdiye kadarki tüm sonuçlarPingtwitter Ödülleri 2020