Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Pingtwitter Ödülleri 2020: Braun Series 9, yılın elektrikli tıraş makinesi

Pingtwitter Ödülleri 2020: Braun Series 9, yılın elektrikli tıraş makinesi

'Yakın bir tıraş' oldu amaPingtwitter Ödülleri 2020Braun, kazanmak için Philips'i 'kıl genişliği' kadar yendiEn iyi elektrikli tıraş makinesi! Sürekli savaşan iki erkek tımar devi önümüzdeki yıl tekrar yarışmaya geri dönecek, ancak şimdilik Braun'un gücü kazandı ve Philips'in tıraş makinesini silindi.


Bugünün en iyi Braun Series 9 fırsatları Erkekler için Braun Elektrikli Tıraş Bıçağı, ... Braun Serisi 9 9390cc Amazon $ 309,94 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Braun Series 9, her geçişte daha fazla kirli sakal çıkarmak için beş kesme elemanı kullanır. Sonuç olarak, en az tahrişle, üç güne kadar sakal uzamasıyla mükemmel bir şekilde baş edebilir.

Islak veya kuru olarak kullanılabilen Series 9, yaklaşık bir saatlik şarjla bir saatlik tıraş için iyidir, bu nedenle her zaman sıcaktır. Temizleme, Braun'un temizleme istasyonunda, seçili modellerde veya sadece musluk altında çalıştırılarak yapılabilir.

Sakallar eskisinden daha popüler - hattaGillette artık bir sakal bakım ürün yelpazesine sahip- ve erkekler çok daha az tıraş olur, bu nedenle Braun'un amiral gemisi tıraş makinesinin daha uzun kirli sakalları kaldırabileceğini bilmek güzel.

Daha temiz bir kesimden hoşlanıyorsanız, titanyum bıçaklı Series 9, her gün zahmetsiz bir şekilde günlük bir tıraş sağlar.


En Beğenilen: Philips Series 9000 Prestige

Pingtwitter Ödülleri 2020: Philips Series 9000 Yüksek Övgü AldıPingtwitter Ödülleri 2020 - Yüksek Övgü

(Resim kredisi: Philips)

Braun'un 2020 Serisi 9'daki iyileştirmeleri nedeniyle unvanı acımasızca çalınan Prestige, yine de satın alabileceğiniz en iyi elektrikli tıraş makinesi. Sadece ödediğiniz prim, Braun'u hem büyük bir pazarlık hem de harika bir tıraş bıçağı gibi gösterir.

Bununla birlikte, parası olanlar - ya da parayı indirimli bir fiyata bulan aşırı alışveriş yapanlar - harika görünümlü, kablosuz şarjlı, pürüzsüz tıraş canavarıyla ödüllendiriliyor. Birlikte gelen şık Qi pedi, Prestige başını orada dinlendirmediğinde telefonunuzu ve diğer uyumlu teknolojileri şarj etmek için bile kullanılabilir.


•Pingtwitter Ödülleri 2020- şimdiye kadarki tüm duyurular.

Günümüzün en iyi Philips Series 9000 Prestige fırsatları Philips SH98 / 80 Değiştirmeler ... Amazon Prime 63,95 $ Philips Yedek NanoTech'i görüntüleyin ... Amazon Prime 63,95 $ Philips Norelco Tıraş Başlığını Görüntüle ... Walmart69,95 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz