Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Pingtwitter Ödülleri 2020: Dualit NewGen, tüm ekmek kızartma makinelerinin tostu

Pingtwitter Ödülleri 2020: Dualit NewGen, tüm ekmek kızartma makinelerinin tostu

Kırıntılar! Kasabanın tostu olan ekmek kızartma makinesinin üzerindeyizPingtwitter Ödülleri 2020. Dualit NewGen, ister kompakt 2 dilimli modeli ister aile boyutundaki modeli tercih edin, satın alabileceğiniz en iyi ekmek kızartma makinesidir.4 dilim NewGen.


İngiltere'de el yapımı olan bu güncellenmiş klasik, kullanımı kolay, görülmesi güzel ve eşit şekilde kızarmış, lezzetli tost yapıyor.

Günümüzün en iyi Dualit NewGen fırsatları Dualit NewGen Toaster Dualit ... Wayfair219,99 GörünümDualit NewGen Ekstra Geniş Yuva ... Ofis Deposu239,99 Görünümİndirimli Fiyat Dualit NewGen ekmek kızartma makinesi Macy's 299,99 $ 239,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Dualit 4 Yuvası NewGen fırsatları İndirimli Fiyat Dualit 4 Slice Klasik ... Amazon Prime 380 $ 275,09 Dualit New Gen 4- Dilim ... Home Depot292,21 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Dualit NewGen ekmek kızartma makinesi Macy's 399,99 $ 319,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Tost makinenize en son ne zaman sevgiyle baktınız? Adil olmak gerekirse, son yıllarda çok sayıda çok şık tost makinesinin ortaya çıktığını gördü, ancak Dualit NewGen, diğerlerinin üzerinde bir kesim olan gerçek bir sanat eseri olmaya devam ediyor. Görsel olarak diğer tasarım klasikleriyle aynı sınıfta olduğu açıkça görülüyor.KitchenAid Standlı Mikser.

Tarza uygun bir madde de var. Yuvalar, hemen hemen her ekmeği alacak kadar geniş ve derindir, ancak çıkarma mekanizması, daha küçük dilimlerin maşaya başvurmadan çıkarılabilmesini sağlamak için yeterli hareket alanına da sahiptir.

Dualit, ağır hizmet tipi kullanım için tasarlanmıştır ve saatte 65 dilim yapma kapasitesine sahiptir. Saatte 65 dilim! Sadece bu da değil, aynı zamanda simit, waffle ve çaydanlık da yapıyor ve tabii ki donmuş dilimlerin kızartılmadan önce çözülmesinden de mutlu. İsteğe bağlı kızarmış sandviç sepeti eklediğinizde tostları da hışırdatabilirsiniz.


Diğer akıllı özellikler arasında, enerjiyi boşa harcamak yerine, yalnızca kullandığınız yuvaları ısıtmak için düğmeyi kullanabileceğiniz gerçeği bulunur. Ayarlanabilir ayakları sayesinde düz olmayan bir tezgah üzerinde sallanmasını bile önleyebilirsiniz.

NewGen, ekmek kızartma makinesi pazarının daha premium ucunda olabilir, ancak her parçası çıkarılabilir, bakım yapılabilir ve değiştirilebilir. Yani en azından teoride, bu NewGen sizi sonsuza kadar mükemmel bir tost yapmalı.

•Pingtwitter Ödülleri 2020- şimdiye kadarki tüm duyurular.